Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Geerwijnstraat te Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 116/350 buiten de plaat.
Roger Hebbelinck

“Geerwijnstraat te Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 116/350 buiten de plaat.

“Rue Geerwijn, Bruges”. Une eau-forte. Signée et numérotée 116/350 hors planche.
Dim. 47,5 x 65 ,5 cm
SKU: 2706170099.
Category: Grafiek.
Auction day: 27 June 2017 19:00
Catalogue #99
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Hebbelinck

  • #272
    Roger Hebbelinck

    “Winters Leiezicht”. Een kleurenets naar een werk van Albert Saverys. Gesigneerd en genummerd 229/350 buiten de plaat.

    “Vue hivernale de la Lys”. Une eau-forte d’après une oeuvre de Albert Saverys. Signée et numérotée 229/350 hors planche.
    No longer available
    Dim. 48,5 x 63,5 cm
    Estimate: € 100 / 120

Similar lots by type

  • #459
    Jef Vaes

    “4 ogen”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 3/10 buiten de plaat.

    “4 yeux”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 3/10 hors planche.
    No longer available
    Dim. 15,5 x 15,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #492
    Frieda Van Meir

    “Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd ‘93. Met dedicatie.

    “Composition”. Une lithographie. Signée et datée ‘93. Avec dédicace.
    No longer available
    Dim. 76 x 50 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #739
    Shoichi Hasegawa

    “Boom”. Een kleurenets. Gesigneerd, genummerd 9/120 en gedateerd ’73 buiten de plaat.

    “Arbre”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 9/120 et datée ‘73 - hors planche.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 12,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #282
    Maurice Langaskens

    “Les reconstructeurs”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 75/100 buiten de plaat.

    “Les reconstructeurs”. Une eau-forte. Signée et numérotée 75/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 51 x 61 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #52
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Azalea’s - Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 41/100 buiten de plaat.

    “Azalées - Anvers”. Une eau-forte. Signée et numérotée 41/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 39,5 x 23,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #534

    “Ferrari 250 GTO”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 164/250 buiten de plaat.

    “Ferrari 250 GTO”. Une lithographie. Signée et numérotée 164/250 hors planche.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #69
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1946

    “Douceurs franciscaines”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 12/150 buiten de plaat.

    “Douceurs Franciscaines”. Une eau-forte. Signée et numérotée 12/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 48,5 x 41,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #734

    “Vrouw in profiel”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat: ‘Henri De Braekeleer’ en gedateerd 1876.

    “Femme de profil”. Une eau-forte. Signée dans la planche: ‘Henri De Braekeleer’ et datée 1876.
    No longer available
    Dim. 12 x 8 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #102

    Een paar chromolitho’s met romantische taferelen.

    Deux chromolithographies représentant des scènes romantiques.
    No longer available
    Dim. 77 x 54 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #62
    R. Lynden

    “Vismarkt te Mechelen”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Marché au poisson à Malines.” Une eau-forte. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 45 x 37 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #542
    Henri Matisse

    “Le cirque”. Een lithografie. Niet gesigneerd.

    “Le cirque”. Une lithographie. Non signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 69 cm
    Estimate: € 150 / 280
  • #724
    Joseph Van Hoof

    “Boerenkar in een landschap”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Chariot dans un paysage”. Une eau-forte. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 24 x 30,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #502
    Vladimir Suchanek

    “Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 24/35 en gedateerd 1969 buiten de plaat.

    “Composition”. Une lithographie. Signée et numérotée 24/35, datée 1969 hors planche.
    No longer available
    Dim. 49 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #4

    Een reeks van vijf ‘Immerseeltjes’. Gesigneerd buiten de plaat.

    Une série de cinq ‘Immerseeltjes’. Signé hors planche.
    No longer available
    Dim. 21 x 12 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #699
    Joris Minne
    Period: 1897 - 1988

    “De hand van de zaaier”. Een houtsnede. Gesigneerd en genummerd 90/100 buiten de plaat.

    “La main du semeur”. Une gravure sur bois. Signée et numérotée 90/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 30 x 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #472
    A. Frank

    “Paard en toren”. Ets en aquatint. Gesigneerd en genummerd 4/4 buiten de plaat.

    “Cheval et tour”. Une eau-forte/aquatinte. Signée et numérotée 4/4 hors planche.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 28 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #59
    Theo De Vos

    Een paar zichten op Mechelen. Pastel op papier. Gesigneerd en resp. gedateerd 1951 & 1961.

    Une paire de vues sur Malines. Pastel sur papier. Signés et datés 1951 & 1961.
    No longer available
    Dim. 39 x 28 & 30 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #499
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “De Schelde - Mariekerke- St. Amands”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 17/50 buiten de plaat.

    “L’Escaut - Mariakerke - St. Amands”. Une eau forte. Signée et numérotée 17/50 hors planche.
    No longer available
    Dim. 24 x 37 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #208

    Een grote slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE01402016. 25kg.

    Une grande défense d’un éléphant africain. Avec certificat CITES. BE01402016. 25 kg.
    No longer available
    Dim. l: 174 cm Ø: 43 cm
    Estimate: € 7000 / 10000
  • #644

    Een rechthoekige spiegel van goud- en roodgepatineerd hout.

    Un miroir rectangulaire en bois doré et rouge patiné.
    No longer available
    Dim. 105 x 62 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #757

    Twee hoge sierkruiken van Belgisch aardewerk, versierd met een reliëfdecor van een molenlandschap. We voegen er een gelijksoortig vaasje met twee oren aan toe.

    Deux cruches hautes en faïence Belge, décor en relief représentant un paysage de moulins. Nous ajoutons un petit vase semblable avec deux poignées.
    No longer available
    Dim. h: 51 & 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #93

    Een geit van meerkleurig aardewerk. Delft, XIXe eeuw.

    Une chèvre en faïence polychrome. Delft, XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #262
    Constant Simon

    “Bergdorp”. Olieverf op doek. gesigneerd.

    “Village montagnard”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #64
    Constant Simon

    “Kapel van het Heilige Kruis hospitaal te Barcelona”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Chapelle de l’Hôpital Ste. Croix à Barcelone”. Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Dim. 35 x 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #601

    Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Koppels qilongs op de schouders. Verbredende kragen met oren in de vorm van Fohonden. Decor in boven elkaar geplaatste, afgeronde vierkante uitsparingen met galante scènes in interieurs, evenals met bloemen en vogels. Groene achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Canton, tijdperk Qing, XIXde eeuw. Eén vaas met een grote haarbarst over de bu(..)

    Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Couples de qilong sur les épaules. Cols évasés accostés de couples de chiens de Pho. Décor dans des réserves carrées superposées aux coins arrondis de scènes galantes dans des intérieurs et d’oiseaux et des fleurs. Fond vert aux semis de fleurs et de papillons. Canton, période Qing, XIXe siècle. Un vase avec un long cheveux sur la panse.(..)
    No longer available
    Dim. H. 83 cm
    Estimate: € 1000 / 1600
  • #692
    Erwin Sels (Ersel)

    “Paard”. Tekening met opdracht, gesigneerd en gedateerd 1987.

    “Cheval”. Dessin dédicacé, signé et daté 1987.
    No longer available
    Dim. 36 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #640

    Een halbank van rijkelijk gesculpteerd eikenhout met een opbergvak onder een klapblad. De rug met een arcade onder een wapenschild in een lauwerkrans, geflankeerd door twee draken en druiventrossen. Omstreeks 1900.

    Un banc de couloir en noyer sculpté. Siège à abattant formant coffre. Le dossier en arcade présentant un écusson dans un laurier, flanqué de deux dragons et de grappes de raisin. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 150 x 92 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #751

    Een flesje van geslepen kleurloos kristal.

    Une bouteille en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 32 / 36
  • #307

    Drie borden van Imariporselein. XIXe eeuw.

    Trois assiettes en porcelaine d’Imari. XIXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #256

    Een ronde tafel, versierd met verguld bronsbeslag.

    Une table ronde avec décoration en bronze doré.
    No longer available
    Dim. Ø: 88,5 cm
    Estimate: € 460 / 500
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2017

De veiling is volledig - 805 items online. De catalogus is beschikbaar in .pdf en .xls

27 June 2017 19:00
28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More