Other lots in this auction
-
#792Besarel
“Bio diversity?... Cry freedom!”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd ‘97 buiten de plaat. Artiestenproef.
”Bio diversity?... Cry freedom!”. Une lithographie. Signée et datée ‘97 hors planche.No longer availableDim. 22 x 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#134
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Redes (?).
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Porte une signature : Redes (?) .No longer availableDim. 79 x 58 cmEstimate: € 200 / 300 -
#278
Een siervaas met oren en een siervaas op voet van Parijs’ porselein met handgeschilderde landschapsdecors en vergulde details. XIXe eeuw. We voegen er een deels vergulde siervaas , versierd met meerkleurige bloemen in hoogreliëf aan toe.
Un vase à anses et un vase sur pied en porcelaine de Paris, paysages peints à la main et détails dorés. XIXème siècle. Nous ajoutons un vase partiellement doré, décorations de fleurs en haut-relief.No longer availableDim. h: 23 & 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#49A. Stevens
“”Zicht op een meer”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Vue sur un lac”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 44 cmEstimate: € 60 / 100 -
#408
Een lot drie glazen van kleurloos glas met geslepen decors. We voegen er een vierde glas aan toe ter gelegenheid van de wereldtentoonstelling te Antwerpen in 1894.
Un lot de trois verres en verre incolore au décor taillé. Nous ajoutons un quatrième verre en relation avec l’exposition mondiale de 1894 à Anvers.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#576
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 270 x 180 cmEstimate: € 30 / 50 -
#638
Een sober tweeledig eikenhouten buffet met onderaan twee paneeldeuren en twee laden en twee paneeldeuren in het opzet. XIXe eeuw.
buffet sobre à deux corps en chêne, le bas à deux portes pleines et à deux tiroirs en ceinture, le haut à deux portes pleines. XIXe siècle.No longer availableDim. 215 x 152 x 54 cmEstimate: € 80 / 100 -
#512
“Deens landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Paysage danois”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#890
Een lot eikenhouten meubeltjes, bestaande uit een gedraaid handdoekenrekje, een plantenstaander en een bedtafel.
Un lot de petits meubles en chêne, comprenant une étagère à serviettes, un porte-plantes et une table de lit.No longer availableDim. h: 30, 78 & 98 cmEstimate: € 40 / 50 -
#251
Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#163Delvaux, Bruxelles
Een vintage handtas van zwart slangenleder.
Un sac à main vintage en cuir de serpent noir.No longer availableEstimate: € 200 / 260 -
#426
Een notenhouten wandrekje in vijf niveaus.
Une étagère en noyer à cinq niveaux.No longer availableDim. 113 x 75 cmEstimate: € 30 / 50