#574Een paar vintage hanglampen met meerkleurig glaspasta coupes.
#367Odette DijeuxTiberghienEen lot van 2 vintage schalen, midden vorige eeuw, bestaande uit een oranjerode met de voorstelling van een jager, onderaan gemerkt Tiberghien en een groene met een haan, gemerkt Odette Dijeux. De laatste heeft schilferschade op 2 plaatsen.
#360Een 18 kt geelgouden en platina ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt yellow gold and platinum ring set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 2,69 gEstimate: € 450 / 500 -
#59Alphonse Mora“Landschap met hoeves”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd A. Mora.
"Landscape with farms." A painting, oil on canvas. Signed A. Mora.No longer availableDim. 55 x 67.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#576Een antiek houten bijzettafeltje in Empire stijl met rond blad en diverse bronzen elementen versierd.%
An antique wooden side table in Empire style decorated with a round top and various bronze elements.No longer availableDim. 77,5 x Ø 49 cmEstimate: € 150 / 250 -
#469Felix De Boeck“Gestileerd figuratief”. Een lot van 3 prints op papier.
"Stylized figurative." A lot of 3 prints on paper.No longer availableDim. 10 x 14 & 22 x 15 & 23 x 21 cmEstimate: € 120 / 180 -
#103Een uit perenhout gesculpteerd Corpus Christi beeldje. Armen manco. Eind 17e - begin 18e eeuw. Afkomst antiquair Maes Roger, Antwerpen
A pear wood-sculpted Corpus Christi statue. Arms missing. Late 17th - early 18th century. From antiquarian Maes Roger, Antwerp.No longer availableDim. 18 cmEstimate: € 150 / 200 -
bolpoten. 2-deurs en 2 laden met onderstel, omgebouwd tot TV kast.
#489Paul LengellePeriod: 1908-1993“Zeiljachten op zee”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Sailing yachts at sea". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 45 x 85 cmEstimate: € 400 / 600