#356Een vintage krantenhouder op wieltjes en messing en kunstleder.
A vintage newspaper holder on wheels in brass and faux leather.No longer availableDim. 578 x 43 x 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#109M. Paulin“Interieur met twee dames”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd M. Paulin.
#115Een verguld bronzen luchter met 8 lichtpunten en diverse ornamenten.
#332Jan Kennis“Bosgezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#268Boch La LouvièreEen witte aardewerken voetbad of jardinière met 2 handvaten. Onderaan gemerkt.
A white earthenware footbath or jardinière with 2 handles. Marked at the bottom.No longer availableDim. 20 x 48,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#233Een houten vitrinekastje met de Heilige Maagd Maria en kindje Jezus. Ca. 1900.
A wooden display cabinet with the Virgin Mary and baby Jesus. Approx. 1900.No longer availableDim. h 47 x b 37 cmEstimate: € 120 / 160 -
#429Jos HendrickxPeriod: 1906-1971“The George, London”. Een tekening, inkt en potlood op papier. Onderaan gesigneerd. Verso atelierstempel en label Museum Albert Van Dyck.
"The George, London". A drawing, ink and pencil on paper. Signed at the bottom. Verso studio stamp and label Museum Albert Van Dyck.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 100 / 200 -
#378“De kus”. Een beeld in zwartgepatineerd koper voorstellend een koppel in innige pose.
"The kiss." A sculpture in black-patinated copper depicting a couple in an intimate pose.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#178Een rijkelijk gebeeldhouwd en geajoureerd paneel.
#111Bord met reliekhouders van diverse heiligen. 16 stuks.
Plate with reliquaries of various saints. 16 pieces.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -