#178Een rijkelijk gebeeldhouwd en geajoureerd paneel.
#327Een oude Franse bajonet met opschrift: ‘Mre d’armes de St Etienne, Juillet 1876. Het houten deel van het handvat ontbreekt.
An old French bayonet inscribed: "Mre d'armes de St Etienne, July 1876". The wooden part of the handle is missing.No longer availableDim. l 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#407Pathé Marconi“Pathe Marconi - La Voix de son maitre”. Een koffer-platenspeler. Ca 1936. Met drie 78-toeren platen inbegrepen waaronder La Vie En Rose door Edith Piaf.
"Pathe Marconi - His Master's Voice". A suitcase record player. Circa 1936. Includes three 78 rpm records including La Vie En Rose by Edith Piaf.No longer availableDim. 14 x 29 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#689“Nieuwsgierige Aap”. Een schilderij, olieverf op doek.
#332Jan Kennis“Bosgezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#445Een lot van 42 7” - vinyl singles. Grotendeels punk, hardcore en rock. Waaronder Ligament, Shellac, Citizen Fish, Buttweiser, Three Mile Pilot, The Burtons, Nations on Fire, Karate, Brise-glace, Sleeper, War System en vele anderen.
A lot of 42 7" vinyl singles. Mostly punk, hardcore, and rock. Including Ligament, Shellac, Citizen Fish, Buttweiser, Three Mile Pilot, The Burtons, Nations on Fire, Karate, Brise-glace, Sleeper, War System, and many others.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#271"Fauno Danzante". Een gegoten, gepatineerd kunstbronzen beeld.
"Dancing Faun". A cast, patinated bronze art sculpture.No longer availableDim. 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#138Georges Mathias Designo MahoEen paar vintage design tafellampen, Hollywood Regency met 23kt verguld messing dolfijn decor. Ontwerp door Georges Mathias voor Designo Maho, 1970-1980. Gemerkt en genummerd 16/125.
A pair of vintage design table lamps, Hollywood Regency style with 23kt gold-plated brass dolphin decor. Designed by Georges Mathias for Designo Maho, 1970-1980. Marked and numbered 16/125.No longer availableDim. 81 cmEstimate: € 400 / 500 -
#42“Heidezicht met hooischoven”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Dumoulin A.
#700WiskemannEen lot verzilverd metaal, bestaande uit vier ovale serveerschotels, een sauskom, een broodmandje en een opengewerkt kommetje. Allen gemerkt.
A lot of silver-plated metal, consisting of four oval serving dishes, a sauce boat, a bread basket, and an openwork small bowl. All marked.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#176DurletEen design salon in grijs leder met metalen poten, bestaande uit een 3-zit en 2 1-zit. Gemerkt; Durlet.
A design lounge suite in gray leather with metal legs, consisting of a 3-seater and 2 armchairs. Marked; Durlet.No longer availableDim. 77 x 205 x 84 cmEstimate: € 800 / 1200