#411R. Vandervorst“Innige omhelzing”. Een groen gepatineerd bronzen beeldje, getekend R. Vandervorst.
#50Een 14 kt geelgoud en zilveren Vlaams kruis met bijpassende oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
A 14 kt yellow gold and silver Flemish cross with matching earrings set with old cut diamonds with a total weight of approximately 1.50 ct.No longer availableDim. 12,83 gEstimate: € 400 / 500 -
#334J. VeillesseEen uitschuifbaar boekenrekje, de twee opstaande zijden versierd met geschilderde jachthonden in een landschap. Gesigneerd.
An extendable book rack, the two upright sides decorated with painted hunting dogs in a landscape. Signed.No longer availableDim. H.19 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#629Horace Narbeth RoyePeriod: 1906-2002Een lot van 5 ingekaderde vintage prints uit de bundel “Rhapsody in Colour by Roye”. Met verso gedicht. Uitgave door The Camera Studies Club, London, 1946.
A lot of 5 framed vintage prints from the collection "Rhapsody in Colour by Roye". With poem on verso. Published by The Camera Studies Club, London, 1946.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 60 / 90 -
#577Da Vinci CrystalEen 52-delig kristallen glasservies, Da Vinci Crystal. Bestaande uit 11 waterglazen, 9 rode wijn glazen, 12 witte wijn glazen, 8 borrelglazen, 6 limonadeglazen en 6 cognacglazen. Grotendeels in originele verpakking.
A 52-piece crystal glass service by Da Vinci Crystal. Includes 11 water glasses, 9 red wine glasses, 12 white wine glasses, 8 shot glasses, 6 juice glasses, and 6 cognac glasses. Mostly in original packaging.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 120 / 180 -
#335Een verzilverde schaal met twee handgrepen, gekenmerkt door een barokke stijl met gedetailleerd ajourwerk, daterend uit de late 19e eeuw.
A silver-plated dish with two handles, characterized by a baroque style with intricate openwork, dating from the late 19th century.No longer availableDim. 21 x 37,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#568Een lot van 12 diverse kristallen, ertsen, mineralen en gesteentes.
A lot of 12 assorted crystals, ores, minerals, and rocks.No longer availableDim. H: 3-13 cmEstimate: € 100 / 150 -
#594“Christus omringd door 7 heiligen”. Een geschilderd icoon met sporen van sleet.
"Christ surrounded by 7 saints." A painted icon with signs of wear.No longer availableDim. 43 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#305Een lot van 3 vintage messing schilderijlampen, waarvan 1 groter formaat.
#119Een gepolychromeerd houten hoogreliëf met een Madonna en Kind, God de Vader en engelen. Omstreeks 1900.
A polychrome wooden high relief with Madonna and Child, God the Father, and angels. Circa 1900.No longer availableDim. 50 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#40Een 18 kt geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,25 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with a solitaire diamond of approximately 0.25 ct.No longer availableDim. 9,57 gEstimate: € 450 / 550