#52“De ophaalbrug”. Een schilderij; olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#685Drieëndertig 45-toerenplaten. Pop en chanson, Franstalig, jaren vijftig, zestig en zeventig. Diverse sleeves ontbreken, soms eenvoudige fabriekshoesjes. Goede staat.
Thirty-three 45 RPM records. Pop and chanson, French-language, from the fifties, sixties, and seventies. Various sleeves missing, some in simple factory covers. In good condition.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#4“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onleesbaar gesigneerd.
"How View". A painting, oil on canvas, signed indistinctly.No longer availableDim. 35 x 55 cmEstimate: € 30 / 50 -
#51Een lot van drie vazen blauw en wit aardewerk met floraal decor. Gemerkt De Porceleyne Fles.
A lot of three blue and white ceramic vases with floral decoration. Marked De Porceleyne Fles.No longer availableDim. 27,5 & 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#641“Emberiza Citrinella”. Een set van twee opgezette geelgorsen, zangvogeltjes op een tak onder een glazen stolp. Taxidermie.
"Emberiza Citrinella". A set of two mounted yellowhammers, songbirds on a branch under a glass dome. Taxidermy.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#478Een scrollvormige Chinese sokkel van gebeeldhouwd hout. XIXde eeuw.
A scroll-shaped Chinese pedestal made of carved wood. 19th century.No longer availableDim. 34 x 180 cmEstimate: € 200 / 300 -
#76Kieninger, GermanyEen staande klok, Kieninger Germany, in massief eiken kast met gesculpteerde elementen.
#15“Original Autograph Johnny Depp as “Captain Jack Sparrow”. Een gesigeerde foto’, ingelijst.
"Original autograph of Johnny Depp as Captain Jack Sparrow. A signed photo, framed."No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 35 / 45