#438BeckerEen 143-delig bestek gemerkt Becker 1000-100 met bijhorende cassette in verzilverd metaal met 4 extra doosjes bestaande uit: -23 messen, 12 vismessen, 25 soeplepels, 12 foffielepels, 12 dessertlepels, 11 dessertvorkjes, 36 vorken en 12 stuks serveer/snij-bestek.
A 143-piece cutlery set marked Becker 1000-100 with matching silver-plated metal case and 4 additional boxes consisting of: 23 knives, 12 fish knives, 25 soup spoons, 12 coffee spoons, 12 dessert spoons, 11 dessert forks, 36 forks, and 12 serving/cutting utensils.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#43Een porseleinen tabakspot met messingen monturen en decoratie van een zwaan bovenaan in barokke stijl. Draagt merk onderaan.
A porcelain tobacco jar with brass mounts and decoration of a swan in baroque style on the top. Marked on the bottom.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#94“Jachttafereel”. Een schilderij, olieverf op doek met vluchtend hert in vergulde kader. Gesigneerd J. Saunier?
"Hunting scene". A painting, oil on canvas depicting a fleeing deer in a gilded frame. Signed J. Saunier?No longer availableDim. 114 x 118 cmEstimate: € 120 / 180 -
#546Favaretto & Partners Estel“Model Podium”. Een paar lederen design arm fauteuils met halve maan vorm en gespleten rug. Ontwerp door Favaretto & Partners voor Estel.
#169Romain SteppePeriod: 1859-1927“Soir d’Août”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Evening in August". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 73,5 x 94 cmEstimate: € 500 / 700 -
#559Een houten design tafel in massief lichte eik.
#404Jos HendrickxPeriod: 1906-1971“Organisch abstract”. Een ets op papier, onder buiten de plaat gesigneerd en gedateerd ‘60. Verso atelierstempel.
#38Gesculpteerd houten beeld van een leeuw met wapenschild.
Carved wooden statue of a lion with coat of arms.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#67Sanderus“Flandria Illustrata”. Een tweedelige boekenreeks van A. Sanderus, uitgeverij Veys - Tielt. Uitgave van 1973.
"Village scene." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 80 / 120