Similar lots by type
-
#205Emile Louis Picault
“Science guidant l’industrie”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
Science guiding the industry. Patinated bronze statue. Signed. -
#553Urbano / Ugo ZaccagniniPeriod: 1868-1937
“Onsterfelijken”. Een lot van 2 Italiaans polyrchoom aardewerken beelden in Ming stijl, als lampvoet met gestoffeerde kap, circa 1940.
"Immortals." A lot of 2 Italian polychrome earthenware statues in Ming style, as a lamp base with upholstered shade, circa 1940. -
#568
Een set van 2 Satsuma vazen bestaande uit een dekselvaas op sokkel en een balustervaas.
A set of 2 Satsuma vases consisting of a lidded vase on pedestal and a baluster vase. -
#566
Een bronzen hoofd op zwart marmeren sokkel, naar de Griekse oudheid.
A bronze head on a black marble base, inspired by Ancient Greece. -
#538
Een paar vintage betonnen tuinbeelden in de vorm van een dennenappel.
A pair of vintage concrete garden statues in the shape of pinecones. -
#710Villeroy & Boch
Een porseleinen jardinière, groen en wit met guirlandes in het decor, gemerkt Villeroy & Boch. Onderaan een grote barst in de voet.
A porcelain jardinière, green and white with garlands in the decoration, marked Villeroy & Boch. Large crack in the base. -
#656
Een paar Chinese terracotta beeldjes van een duo muzikanten in geknielde zithouding.
A pair of Chinese terracotta figurines of a duo of musicians in a kneeling position. -
#558
Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
A Chinese laughing Buddha carved in stone, seated position. -
#548
Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.
A Napoleon III figurative patinated and gilded bronze incense burner. Replica, after a work by J. Dasté. Cast as a leaf-adorned urn with two handles and lid, supported by a putto, on a rectangular base with Apollo and grotesque masks. Standing on four C-scroll legs. -
#616
“Scholier met vogelnestje”. Een bronzen beeld naar een werk van Emile Bruchon. Op zwart arduinen sokkel. Met bronsgarantiestempel.
Schoolboy with bird’s nest”. Bronze sculpture after Emile Bruchon. On blackstone base. With foundery seal. -
#376
Een gesculpteerd Chinees houten bijzettafeltje met marmeren blad.
A carved Chinese wooden side table with a marble top. -
#515
Een gesculpteerde en vergulde houten staande Boeddha, Zuid-Oost Azië, op houten sokkel voorstellend een lotusbloem.
A wooden carved gilded standing Buddha, South-East Asia, on wooden base depicting a lotus flower. -
#692Delfts Polychrome
Een meerkleurig, polychroom aardewerken knobbelvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A multi-colored, polychrome earthenware knobble vase with floral decoration. Marked at the bottom. -
#686
Een beschilderd houten Chinees krukje, zwart met goudkleurige florale motieven.
A painted wooden Chinese stool, black with gold floral motifs. -
#604
‘Man met drie gezichten’ en ‘Europeaan met kepie’. Twee Afrikaanse houtsculpturen.
'Man with Three Faces' and 'European with Kepi'. Two African wooden sculptures. -
#326
Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.
A table lamp based on a plastic sculpture inspired by Moreau, featuring two light points. -
#531
Een gesculpteerd Chinees massief houten beeld van een gezeten Bodhisattva.
A sculpted Chinese solid wood statue of a seated Bodhisattva. -
#505Auguste Moreaux
Een tafellamp voorstellend een beeld in zamak van een engel, naar Auguste Moreau, met een lampenkap in Tiffany-stijl.
A table lamp depicting a zinc-cast angel sculpture, inspired by Auguste Moreaux, with a Tiffany-style lampshade. -
#573
Een paar kunststoffen gepatineerde beelden van liggende windhonden.
A pair of patinated resin sculptures of reclining greyhounds. -
#556
Een groot bas-reliëf in terracotta met als voorstelling de heilige familie in de Kerststal. Aangekocht als gemaakt door Jan Antheunis. Gerestaureerd.
A large terracotta bas-relief depicting the Holy Family in the Nativity scene. Acquired as made by Jan Antheunis. Restored. -
#185Alexandre Ouline
‘Athlète Marin’, een bronzen beeld met een groene patina. Getekend “Ouline” met inscriptie ‘Bronze’. Met een groen marmeren voetstuk.
"Athlete Marin", a bronze sculpture with a green patina. Signed Ouline with inscription 'Bronze'. With a green marble pedestal. -
#436
Een kastje in Chinees lakwerk, gedecoreerd in pietra dura figuren. Eén lade en één deurtje.
A cabinet in Chinese lacquer, decorated with pietra dura figures. One drawer and one door. -
#626A. Moreau
‘Broer en zus’, een bronzen beeld op marmeren sokkel van een jongen die zijn zusje draagt, naar Moreau.
"‘Brother and Sister’, a bronze sculpture on a marble pedestal of a boy carrying his little sister, after Moreau." -
#586
Een 19e eeuws heiligenbeeld in terracotta, onderaan gerestaureerd en mist één hand.
A 19th-century terracotta religious statue, restored at the bottom and missing one hand.
Other lots in this auction
-
#537
Een mitrailleurstand van een Vickers machinegeweer, WOI, Engels. Verstelbaar in hoogte.
A machine gun stand for a Vickers machine gun, WWI, English. Adjustable in height. -
#685Wiskemann
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit vier ovale serveerschotels, een sauskom, een broodmandje en een opengewerkt kommetje. Allen gemerkt.
A lot of silver-plated metal, consisting of four oval serving dishes, a sauce boat, a bread basket, and an openwork small bowl. All marked.Place a bid ›Estimate: € 40/50 -
#683Unter Weiss Bach
Een lot van drie beeldjes in bircuit, gemerkt Unter Weiss Bach, made in GDR.
A lot of three figures in biscuit, marked Unter Weiss Bach, made in GDR. -
#653
Een lot van 2 koperen batik stempels, waarvan 1 met vogels en 1 met floraal patroon. Java Tjap, Indonesië.
A lot of 2 copper batik stamps, one with birds and one with a floral pattern. Java Tjap, Indonesia. -
#597LIV
Een grijsblauwe gravelbike van het merk LIV, 24 versnellingen en schijfremmen. Maat 48.
A gray-blue gravel bike by the brand LIV, 24 speeds, and disc brakes. Size 48. -
#688
Drie verschillende Oosterse kannen van gedreven koper.
Trois pichets orientaux différents en cuivre martelé. -
#262
Een geglazuurd aardewerken religieuze triptiek met de vermelding ‘Jesus condamné a mort’. Achteraan onleesbaar gesigneerd. Midden vorige eeuw.
A glazed earthenware religious triptych with the inscription 'Jesus sentenced to death'. Signed indistinctly on the back. From the mid-20th century. -
#432Émile Louis Foubert
“Naaktportret” & “Sint Jansteen”. Een tekening op papier. Bovenaan gesigneerd EM Foubert ‘80. Bijgevoegd een proefdruk op papier, met opschrift “geschonken aan Emiel Foubert, ter gelegendheid van zijn 70ste verjaardag”, met signatuur.
"Nude portrait" & "Sint Jansteen". A drawing on paper. Signed at the top EM Foubert '80. Attached is a proof print on paper, with the inscription "given to Emiel Foubert on the occasion of his 70th birthday", with signature. -
#29
Een lot van 2 Duitse officierskepies.
A lot of 2 German officer's kepis. -
#184Frans RosPeriod: 1883 - 1968
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd Fr. Ros. In vergulde kader.
"Church interior". Oil on canvas. Signed Fr. Ros. In a gilded frame. -
#541
Een lot van 2 grote vintage design aardewerken vazen, medio ‘60-’70. Onderaan gemerkt.
A lot of 2 large vintage design earthenware vases, from the mid '60s to '70s. Marked at the bottom. -
#594
Een lot van 16 stuks verzilverd metaal bestaande uit serveerschalen, schotels en terrines.
A lot of 16 pieces of silver-plated metal including serving dishes, plates, and tureens.