#366
Een marmeren zuil.
Une colonne en marbre.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 100/160 -
#854
#784Pierret
“Huisje aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Maison près d’un courant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 40/60 -
#299Alexandre TielensPeriod: 1868-1959
“Vissershaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Port de pêche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#850
Een rood- en geelkoperen doofpot.
#686
“Wandelende koppels”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
#58
Een groepje van Saksisch porselein.
#819Wiskemann
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal. Op dienblad.
#493
Twee buikvaasjes van Imariporselein met bloemendecors. Onderaan gemerkt.
Deux vases pansues en porcelaine Imari à décor de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40/50 -
#1
Een lot sierjardinières van deels gepolychromeerd aardewerk in de vorm van zwanen, waarbij de grootste van Nimy.
Un lot de jardinières en faïence partiellement polychrome en forme de cygnes, dont la plus grande de Nimy.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#472
“Stilleven”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Larkhoff.
”Nature morte”. Huile sur panneau. Porte une signature: Larkhoff.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 180/240 -
#350
Un collier de perles à fermoir en or jaune 18 ct et pendentif sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’un saphir de ± 0,50 ct et émeraudes ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableEstimate: € 1400/1600