#412
“Personages aan een meer”. Olieverf op board. Gemonogrammeerd ‘C. I.’.
”Personnages auprès d’un lac”. Huile sur carton. Monogrammé ‘C.I.’No longer availableDim. 13,5 x 19 cmEstimate: € 40/60 -
#73
Een luchter met glazen coupe, versierd met romantische scènes.
#428
Een waterkommetje van celadonkleurig porselein met een reliëfdecor van bloemen.
Un petit bol à eau en porcelaine de Céladon, décor en relief fleuri.No longer availableDim. Ø: 10 cmEstimate: € 120/160 -
#696
Een handgeknoopt wollen Kelimtapijt.
Un tapis Kilim en laine noué main.No longer availableDim. 195 x 120 cmEstimate: € 50/80 -
#794
#112
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur panneau. Signature illisible.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 50/80 -
#539
“Compositie in de stijl van Vasarely.” Gemengde techniek op doek. Klein letsel.
#553
Een staande Guan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
#255Jean d’Eve
Een roestvrij stalen herenhorloge.
Montre à bracelet en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#249Stephan Gorus
“Bloeiende bomen bij de hoeve”. Olie op paneel. Gesigneerd.
”Arbres en floraison près de la fermette”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 55/65 -
#151
Een houten replica van een meesterstuk in de vorm van een wenteltrap.
#654Jan De WinterPeriod: °1936
“Lana”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Lana”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 54 x 66 cmEstimate: € 100/150