Similar lots by type
-
#729
Een Japans theeservies van Kutani-porselein, bestaande uit een theepot en tien kopjes. in originele doos.
Un service à thé japonais en porcelaine Kutani.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#617
Een Thais krijgersbeeld van zwart- en goudgepatineerd hout, versierd met gelen kraaltjes. Voet gebroken.
Une statue de guerrier Thaï en bois à patine noir et doré, décoration de perles jaunes. Restauration au pied.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100/120 -
#702Gesso Yoshimoto
“Owl in the evening”. Een Japanse houtsnede. Omstreeks 1900. Gesigneerd.
”Owl in the evening”. Une gravure sur bois japonaise. +- 1900. Signée.No longer availableDim. 18 x 27,5 cmEstimate: € 50/80 -
#643
Een paar vazen van Cantonporselein met een scènes aan het hof in een cartouche op een achtergrond van bloemen en vlinders. Met houten sokkels.
Une paire de vases en porcelaine Canton, scènes de la cour en cartouche sur fond de fleurs et de papillons. Avec socles en bois.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 120/200 -
#452
Een paar ingekleurde XIXe eeuwse Engelse gravures, waarbij één met een voorstelling van een jockey.
Une paire de gravures anglaises du XIXème siècle en couleur, dont une avec une représentation d’un jockey.No longer availableDim. 8 x 12 cmEstimate: € 40/50 -
#269Norbert Ceulemans
“Antwerpen anno 1985”. Een zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat.
”Anvers anno 1985”. Une sérigraphie. Signée hors planche.No longer availableDim. 76 x 115 cmEstimate: € 80/120 -
#896Pieter Goos
“Pascaarte van Engelant, van't voorlant tot Blakeney waer in te sien is de mont van de Teemse ; Rivier van London.” & “Pascaerte vande Bocht van Vranckryck, Biscayen, en Galissen, tusschen Heysant en C. de Finisterre.” Twee deels ingekleurde kaarten van omstreeks 1670.
“Pascaarte van Engelant, van't voorlant tot Blakeney waer in te sien is de mont van de Teemse ; Rivier van London.” & “Pascaerte vande Bocht van Vranckryck, Biscayen, en Galissen, tusschen Heysant en C. de Finisterre.” Deux cartes partiellement colorées, vers 1670.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#644
“L’Eveche et l’ètat de Liège”. Een oude kaart.
“L’Eveche et l’ètat de Liège”. Carte ancienne.No longer availableDim. 52 x 58 cmEstimate: € 50/80 -
#615
Een Chinees hardhouten salontafel.
Une table de salon en bois dur.No longer availableDim. 140 x 69 cmEstimate: € 180/240 -
#803
Een paar achthoekige sierborden van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een tuin. XIXe eeuw.
Une paire d’assiettes en porcelaine de Chine décor polychrome d’un jardin. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 40/60 -
#882
“Waterval”. Een XIXe eeuwse Japanse houtsnede. Niet gesigneerd.
”Cascade”. Une gravure sur bois ancienne japonais. Pas de signature.No longer availableDim. 14 x 21,7 cmEstimate: € 80/120 -
#264
Een oude didactische wereldkaart.
Une mappemonde didactique ancienne.No longer availableDim. x 210 cmEstimate: € 30/40 -
#816
Een Chinees wollen karpetje.
Une carpette de Chine en laine nouée main.No longer availableDim. 161 x 77 cmEstimate: € 20/25 -
#667
Een Chinese vaas en gemberpot met blauwe versieringen. Op de vaas twee pauwen in een tuin en op de gemberpot florale motieven. Kleine barst in de basis
Un vase chinois et un pot à gingembre, décorations bleues. Sur le vase décor de deux paons et sur le pot à gingembre des motifs de fleurs. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 58,5 cmEstimate: € 100/120 -
#709
Twee oude ingekleurde Japanse houtsneden met acteurs. Beide gesigneerd.
Deux gravures sur bois japonaises en couleurs à acteurs. Signées.No longer availableDim. 36 x 24 & 36 x 26 cmEstimate: € 80/120 -
#499Henri Victor WolvensPeriod: 1896-1977
Drie lithografieën gesigneerd en genummerd. 29 x 39 cm; 28,5 x 38,5 cm; 39,5 x 49,5 cm.
Trois lithographies signées et numérotées.No longer availableDim. 29 x 39 cm; 28,5 x 38,5 cm; 39,5 x 49,5 cmEstimate: € 150/200 -
#689
“Vrouw met kat”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd. XIXe eeuw.
”Femme et chat”. Une gravure sur bois en couleurs japonaise. Signée. XIXème siècle.No longer availableDim. 68 x 23 cmEstimate: € 60/80 -
#787
Een glazen snuffbottle, een handgeschilderd porseleinen flesje en een crackleware kommetje. Chinees werk.
Un flacon “snuffbottle” en verre, une petite bouteille en porcelaine peint à la main et un bol crackleware. Travail chinois.No longer availableDim. h: 8 cm; Ø: 9 cmEstimate: € 50/80 -
#852
Een reeks van zes diepe en zestien platte borden van Chinees porselein met blauw op witte decors van reigers in een landschap. Tijdperk Qianlong. Diverse schilfers en haarscheuren.
Une série de six assiettes profondes et seize assiettes plates en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de grues dans un paysage. période Qianlong. Plusieurs éclats et cheveux.No longer availableDim. Ø 23,50 cmEstimate: € 200/240 -
#872
“Wild zwijn in besneeuwd bos”. Een laat XIXe eeuwse Japanse houtsnede. Gesigneerd.
”Sanglier dans le bois enneigé”. Une gravure sur bois japonaise, fin XIXème siècle. Signée.No longer availableDim. 23,5 x 17 cmEstimate: € 80/120 -
#259
“Moedermelk redt den zuigeling”. Een oude propaganda-affiche naar aanleiding van de week van de borstvoeding.
”Lait maternel qui sauve le nourrisson”. Une ancienne affiche de propagande à l’occasion de la semaine de l'allaitement.No longer availableDim. 116 x 77 cmEstimate: € 40/60 -
#603
Een paar fluitspelers van rood- en goudgepatineerd hout met gekleurde glazen versieringen. Birmaans werk.
Une paire de joueurs de flûte en bois à patine rouge et dorée, décorations en verre de couleurs. Travail de Birmanie.No longer availableDim. 71 x 50 x 53 cmEstimate: € 100/150 -
#699Kunis Shika
Twee oude ingekleurde Japanse houtsneden. Beide gesigneerd.
Deux gravures sur bois japonaises en couleurs. Signées.No longer availableDim. 36 x 24 & 35 x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#899
Een oude ingekleurde kaart van de omgeving Leuven, Namen en Aarschot. Kopergravure, uitgegeven bij Visscher te Amsterdam, omstreeks 1690.
Une ancienne carte des environs de Louvain, Namur et Aerschot. Gravure sur cuivre, éd. Visscher Amsterdam, vers 1690.No longer availableDim. 59 x 45 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#257
Een paar bronzen kandelaars in de vorm van een bloem, gedragen door een olifant.
Une paire de candélabres sous forme de fleurs, portés par un éléphant.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 160/180 -
#562
“Terrastafereel”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Tappert’.
”Scène de terrasse”. Aquarelle sur papier. Signé ‘Tappert’.No longer availableDim. 20 x 27cmEstimate: € 300/400 -
#68
“De Grote Atlas van Ferraris”. Gezamenlijke realisatie van de Koninklijke Bibliotheek van België, het Nationaal Geografisch Instituut, Lannoo & Racine. Ed. Lannoo, 2009. In kartonnen stofhoes.
”De Grote Atlas van Ferraris”. Réalisation commune de la Bibliothèque de Belgique, l’Institut Géographique National et Lannoo & Racine. Ed. Lannoo, 2009. Avec housse anti-poussières en carton.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#11
Terrine van zachte pasta met blauw en wit guirlandedecor. Mogelijk Luxemburg omstreeks 1800. Barst. Gemerkt BL - M.
Une terrine en pâte de verre à décor de guirlandes bleue et blanche. Possibilité d’origine luxembourgeoise, +- 1800. Fissure. Marque BL - M.No longer availableDim. H. 22 x 33 cmEstimate: € 25/35 -
#553
“Koning te paard”. Een houten beeldje.
”Roi à cheval”. Une statue en bois.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60/80 -
#194Henri Van ZuylenPeriod: 1860-1941
“Hoeve op de Heide”. Olieverf op doek. Gesigneerd en d.d. Santvliet 1897.
”Fermette et bruyères”. Huile sur toile. Signée et datée Santvliet 1897.No longer availableDim. 55 x 78 cmEstimate: € 300/500 -
#200
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een centrale diamant van ± 0,70 ct. en met diamanten een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti d’un diamant central de ± 0,70 ct et de diamants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 1600/1800 -
#861
En lot van vijf verschillende houten doosjes, waarbij enkele met inlegwerk.
Un lot de cinq boîtes en bois différents, dont certains avec incrustations.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#775
Een Engelse ronde tafel met klapblad.
Une table ronde anglaise à tablette abattante.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 100/120 -
#166De Ias à Angleur
Een staande klok met gebeeldhouwd eikenhouten kast, versierd met motieven in Lodewijk XVI-stijl. Het werk gesigneerd en gedateerd 1793.
Une horloge de vestibule en chêne, décoration de motifs style Louis XVI. Signé et daté 1793.No longer availableDim. 246 x 45 x 26 cmEstimate: € 200/300 -
#288
Een bas-reliëf van terracotta met een voorstelling van dansende en musicerende figuren.
Un bas-relief en terre cuite représentant des figures en musique.No longer availableDim. 25 x 38 cmEstimate: € 80/100 -
#86
Een gobelin van omstreeks 1700. Slijtage.
Un gobelin. Usures. +- 1700.No longer availableDim. 274 x 146 cmEstimate: € 500/800