Other lots in this auction
-
#372Ignace KennisPeriod: 1888 - 1973“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de ferme en hiver . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 60 / 100 -
#531Johan LewiPeriod: °1957Pater familias. Keramiek. Niet gesigneerd.
Pater familias. Céramique. Non signé.No longer availableDim. H. 64 cmEstimate: € 150 / 250 -
#392Zeefdruk, Stuyvesantcollectie. Jean Dewasne.
Sérigraphie, Collection Stuyvesant. Jean Dewasne.No longer availableDim. 30 x 53 cmEstimate: € 65 / 75 -
#583Een bronzen baviaan in modernistische stijl.
Un babouin en bronze de style moderniste.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 360 / 400 -
#457Vier handschoenvormen van verzinkt koper.
Quatre moules à gants en cuivre galvanisé.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#216Een gebombeerd ladenkastje van zwartgelakt hout met twee laden, een marmeren blad en zilvergepatineerd bronsbeslag.
Commode bombée en bois laqué noir à deux tiroirs, plateau en marbre et garnitures en bronze patiné argent.No longer availableDim. b: 50 cmEstimate: € 90 / 110 -
#5602 gouden munten van 100 Roebel “Olympiade 1980”. Au 900/1000. USSR 1978 en 1979.
2 pièces de 100 rouble “Olympiade 1980”. Au 900/1000. URSS 1978 et 1979.No longer availableDim. 34,64 gEstimate: € 1450 / 1600 -
#204Een art deco vitrinekastje met aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met bloemenmarquetterie.
Petite vitrine art déco avec deux petite portes sur les côtés décorées de marquetterie fleurie.No longer availableDim. 125 x 125 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#22Willy Van MeirvennePeriod: 1934-1987“Zeeslag” en “Jachttafereel met ruiters”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Bataille navale et Scène de chasse avec cavaliers. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#688Een lot oude apothekersbenodigdheden, bestaande uit een koperen apothekers droogoventje, een houten en een porseleinen vijzel en 18 apothekerspotten (enkele barsten).
Un grand nombre de fournitures de pharmacie anciennes, comprenant un four de séchage de pharmacie en cuivre, un mortier en bois et en porcelaine et 18 pots d'apothicaire (quelques fissures).No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#299“Landschap met stormachtige lucht”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd.
Paysage avec un ciel orageux . Huile sur panneau. Signé et daté illisiblement.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#493Tien diverse porseleinen borden. Chinees werk.
Dix assiettes en porcelaine assorties. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 40 / 60

