#99Een houten spiegel in barokke stijl.
#462“Moderne compositie”. Pastelkrijt op papier. Zonder signatuur.
Paire de jardinières en faïence à décor en relief de palmiers sur fond bleu clair. L'une à éclat.No longer availableDim. Ø: 18 cm h: 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#127Art deco Westminsterklok van licht fineerhout. Compleet met sleutel.
Pendule Art Déco Westminster en bois de placage clair. Complet avec clé.No longer availableDim. b: 61 cmEstimate: € 30 / 50 -
#253“Golfspeelster”. Een bronzen beeld op groen marmeren sokkel.
#286Een verguld houten faldistorium met kussen.
#181Een paar deels vergulde bronzen kandelaars in empirestijl, gedragen door een damesfiguur.
#150Een 18 karaats wit gouden broche bezet met briljanten en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
Une broche en or blanc 18 carats sertie de brillants et de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 3 ct.No longer availableDim. 9,82 gEstimate: € 900 / 1000 -
#337Asterix Collectie. Ed. Lekturama. 1989 Les Editions Albert/René/Goscinny-Uderzo. Zes albums in box.
Collection Astérix. Ed. Lekturama. 1989 Les Editions Albert / René / Goscinny-Uderzo. Six albums en boîte.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#592Een collage op papier. Gemonogrammeerd.
Un collage sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#574Nadine Van Lierde“Een aap komt uit de mouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘69.
Un singe sort de la manche . Huile sur toile. Signé et daté ‘69.No longer availableDim. 100 x 97 cmEstimate: € 100 / 150 -
#211Twaalf zilveren lepeltjes in etui van Kempen & Berger.
Douze petites cuillères en argent dans un étui de Kempen & Berger.No longer availableDim. l: 11,5 cmEstimate: € 50 / 70