#314C. Van Santweghe
“Landschap met berk”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1924.
”Paysage et bouleau”. Une aquarelle. Signée et datée 1924.No longer availableDim. 36 x 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#559
“Compositie”. Gouache op papier. Draagt handtekening: ‘Rooskens ‘64’. Achteraan een tweede werk, eveneens gouache op papier.
”Composition”. Gouache sur papier. Porte la signature: ‘ Rooskens ‘64’. Au dos se trouve un deuxième travail, également gouache sur papier.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 250 / 300 -
#486
Handgeknoopt Kashmir tapijt van wol en zijde.
#776
“La Laitière”. Een groep van Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#715
#473
Een Afrikaans houten masker, bovenaan getooid met twee vogels.
#243
Een replica van een meesterstuk van deels zwartgepatineerd hout in de vorm van een wenteltrap.
Une réplique d’une pièce de maîtrise en bois à patine noir en forme d’escalier en colimaçon.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 180 / 200 -
#110Degel Swiss
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
#536
#248Christofle, Paris
Een grote plateau, een ronde schotel, 2 onderzetters en een tafelschuier. Alle gemerkt.
#293Lancel, Paris
Een bruin lederen handtas. Met stofhoes.
#271
Een Art-Deco lampje met twee kindjes op een marmeren voet.
Une petite lampe Art Déco sous forme de deux enfants sur socle en marbre.No longer availableDim. 18 x 30 cmEstimate: € 100 / 120