#243Een replica van een meesterstuk van deels zwartgepatineerd hout in de vorm van een wenteltrap.
Une réplique d’une pièce de maîtrise en bois à patine noir en forme d’escalier en colimaçon.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 180 / 200 -
#791Royal CopenhagenLot van 4 borden van porselein, onderaan gemerkt: een kerstbord jubileum 1908-1983. Een jubileumbord Kongeliche Grønlandske Handel 1774-1974. Een polychroom bord met een operagebouw. Een polychroom bord met vlinders.
Un lot de quatre assiettes en porcelaine, marque sous la base. Comprenant une assiette de jubilé de Noël 1908 -1983, une assiette Kongeliche Grønlandske Handel 1774 - 1974, une assiette polychrome avec décor d’un opéra et une assiette polychrome avec décor de papillons.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#489Vonk“Bloemenstilleven” & “Surrealistisch landschap”. Olieverf op paneel. Langs beide kanten beschilderd. Gesigneerd.
#687Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van langlevenssymbolen.
#40Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
#706Een ronde tafel met een eikenhouten blad op een mahoniehouten voet, eindigend in drie voluutpoten.
Une table ronde, la tablette en chêne sur un pied en acajou, se termine en trois pieds volutes.No longer availableDim. Ø: 94 cmEstimate: € 100 / 120 -
#639ZwieselEen gedeelte glasservies van geslepen kristal in Louis-Philippe-stijl gemerkt met label. Bevat: 5 coupes, 6 waterglazen, 5 rode wijn glazen, 6 witte wijn glazen, 5 fluiten. We voegen er 5 fluiten met een ander, getorste motief aan toe. 31 stuks.
Partie d’un service à verres en cristal taillé style Louis Philippe, avec marque et label. Comprenant 5 coupes, 6 verres à eau, 5 verres à vin rouge, 6 verres à vin blanc, 5 flûtes. Nous ajoutons 5 autres flûtes, motifs torsadés de losanges. Au total 31 pièces.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#766Een rond houten wandklokje.
#205Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct.
”Chevaux dans une prairie”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 46 cmEstimate: € 100 / 120