Similar lots by type
-
#591Een paart ruitvormige vaasjes van celadonporselein. Onderaan gemerkt.
Deux vases en forme carré en porcelaine céladon. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 240 / 280 -
#561Een pompoenvormig theepotje van meerkleurig Chinees porselein met verzilverde monturen.
Une théière en forme de potiron en porcelaine chinoise polychrome et montures argentées.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#613Een diep bord van blauwe en wit Chinees porselein met een decor van planten. Onderaan gemerkt.
Une assiette creuse en porcelaine de Chine blanche et bleue, décor de plantes. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 18,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#637Een paar miniatuur armstoeltjes met bijhorend tafeltje van monochroom wit porselein, versierd met een polychrome bloem.
Deux fauteuils et une table miniatures en porcelaine monochrome blanche, décoration de fleurs polychromes.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 180 / 220 -
#577Een penseelkoker van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin.
Un étui à pinceaux en porcelaine chinoise avec décor polychrome représentant des personnages dans un jardin.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 140 / 180 -
#649Een theepotje van Chinees terracotta. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de tuit en aan de binnenkant van het deksel.
Une théière en terre cuite chinoise. Marque à la base. Eclat au déversoir et à l’intérieur du couvercle.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#551Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.
Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un paysage.No longer availableDim. h:45 cmEstimate: € 300 / 350 -
#667Een kom van meerkleurig aardewerk met een bloemndecor. Jaipur, India. Beschadigingen aan de voet. Onderaan gemerkt en gedateerd 22/04/1997.
Un bol en faïence polychrome, décor de fleurs. Jaipur, Inde. Dégât au pied. Marque en dessous et daté 22/04/1997.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#604Een schaal van celadonporselein met een bianco sopra biancodecor.
Une coupe en porcelaine céladon avec décor blanc sur blanc.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 120 / 160 -
#610Theo De CooremeterTwee aquarellen en een ets. Allen gesigneerd.
Deux aquarelles et une eau forte. Signées.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#616Een schaaltje van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een vis.
Une coupe en porcelaine de Chine blanche et bleu , décor de poissons.No longer availableDim. Ø: 18,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#674Een antiek Japans wandkleed met vogels en bloemen van goudbrokaat op een zwarte achtergrond. Beschadigingen. XIXe eeuw.
Tapisserie japonaise ancienne décorée de fleurs et d’oiseaux en brocart d’or sur fond noir. Usures et dégâts. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 300 x 100 cmEstimate: € 300 / 500 -
#641Een kommetje van meerkleurig Chinees porselein met een wucaidecor.
Un petit bol en porcelaine polychrome, décor wucai.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 100 / 140 -
#633Een paar zeshoekige dekselvaasjes van blauw en wit Chinees porselein, gedecoreerd met bloemen en landschappen.
Deux vases à couvercle en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de paysage et fleurs.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 120 / 160 -
#582Een vierkante theebus van blauwe en wit Chinees porselein met een decor van linten en Fo-honden.
Une boîte à thé en forme carré en porcelaine blanche et bleue avec décor de chiens Fo.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#586Corneille“Hommage aan Van Gogh”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd en gedateerd ‘89.
“Hommage à Van Gogh”. Une lithographie épreuve d’artiste. Signée et datée ‘89.No longer availableDim. 64 x 48 cmEstimate: € 300 / 360 -
#678Een paar buikvazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages, waarvan één met gerestaureerde hals. We voegen er een Chinese balustervaas met een meerkleurig landschapsdecor aan toe.
Quelques vases pansus en porcelaine chinoise, polychrome et décor de personnages, dont un vase avec le cou restauré. Nous ajoutons un vase balustre chinois avec décor paysage polychrome.No longer availableDim. h: 34 & cmEstimate: € 600 / 1000 -
#607Een vijfhoekig schaaltje van meerkleurig Chinees porselein met een haan in het decor.
Une coupelle pentagonale en porcelaine de Chine polychrome, décor représentant un coq.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 120 / 160 -
#581Een bolle vaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van Fo-honden.
Un vase en forme de bulbe en porcelaine chinoise avec décor blanc et bleu représentant des chiens Fo.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 120 / 160 -
#683Een paar balustervaasjes van blauw en wit Chinees porselein met een bloemendecor.
Deux vases balustre en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor fleurs.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#601Yaacov Agam“Compositie”. Een zeefdruk. Israelische school. Gesigneerd en gnummerd 88/180.
“Composition”. Une sérigraphie. Ecole israélite. Signée et numérotée 88/180.No longer availableDim. 73 x 73 cmEstimate: € 400 / 450 -
#651Een zehoekige theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages.
Une théière hexagonale en porcelaine de Chine polychrome, décor de personnages.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#657Een paar Guan Yins van gesculpteerd roze en groen jade.
Deux sculptures en jade rose et vert Guan Yin.No longer availableDim. h: 22 & 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#622Een balustervaas met een bloemendecor van Chinese lak in reliëf.
Un vase balustre avec décor fleuri chinois en laque et en relief.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#297Een mandje van geslepen Boheems kristal, groen gekleurd in de massa. We voegen er een glazen milieu de table aan toe.
Une coupelle en cristal de Bohème taillé et coloré vert dans la masse. Nous ajoutons un milieu de table en verre.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#400Een barometer van gesculpteerd hout uit het zwarte woud.
Baromètre en bois sculpté. Forêt Noir.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#527Een volledig krokodillenvel.
Peau de crocodile.No longer availableDim. L 209 cmEstimate: € 200 / 400 -
#620Een lot van drie siervazen van ‘Mary Gregory glas’ met handgeschilderde decors, waarvan twee met een meisje en eentje met een jongen. Omstreeks 1900.
Un lot de trois vases décoratifs en verre “Mary Gregory” avec décors peints à la main, dont deux représentant une jeune fille et un représentant un garçon. ± 1900.No longer availableDim. h: 27, 26 & 16 cmEstimate: € 100 / 160 -
#801Een paar Louis-Philippe stoelen van notenhout. Bekleed met naaldwerk.
Deux chaises Louis-Philippe en noyer. Revêtement en tapisserie.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#395Een haardversiering van brons in empirestijl, versierd met twee siervazen op de hoeken.
Décoration de cheminée en bronze de style Empire décorée de deux vases sur les coins.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#598Jan Van BaelenPeriod: °1946“Paard en kippen bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cheval et poules prés de l’écurie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 59 cmEstimate: € 600 / 800 -
#38Een lot handgeschilderde Russische gelakte doosjes.
Six boîtes laquées russes.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#514Mik“Abstracte voorstelling met figuren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Figures abstraites”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 89 cmEstimate: € 100 / 120 -
#614“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Draagt handtekening: X...
“Tournesols”. Huile sur toile. Porte une signature: X...No longer availableDim. 71 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#277“De eeuwige denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons op arduinen sokkel.
“Le penseur éternel”. Une statue en bronze patiné sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#270Een mahoniehouten commode met vier grote en twee kleine laden. Einde XIXde eeuw.
Une commode en acajou avec quatre grands tiroirs et deux petits tiroirs. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. 128 x 122 x 55 cmEstimate: € 120 / 200

