Other lots in this auction
-
#295
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,33 ct. en twee Tahitiparels van 10,60 mm.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,33 ct et deux perles de Tahiti de 10,60 mm.No longer availableDim. 14,30 gEstimate: € 600 / 700 -
#389
Een zevendelig toiletstelletje van geribd amber glas. Eén met beschadigde rand en een dekseltje manco. Jaren ‘20.
Une garniture de toilette en sept pièces en verre côtelé ambre. Une pièce avec le rebord endommagé et un couvercle manquant. Années ‘20.No longer availableDim. h: 8 - 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#355
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge. Letsel aan de wijzerplaat. In originele doos.
Montre de gousset en or jaune 18 ct. Cadran en émail blanc (petit dégât). Dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. bruto: 69,97 gEstimate: € 250 / 300 -
#308
Een paar wandlampen van messing met schelpvormige kapjes van gesatineerd glas.
Une paire de lampes murales en laiton à abat-jour en verre satiné en forme de coquillages.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#215
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,14 ct. en met een grijze Tahitiparel van 9,40 mm.
Un pendentif en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de 0,14 ct et une perle de Tahiti grise de 9,40 mm.No longer availableDim. 3,5 gEstimate: € 300 / 400 -
#724
“Cipressen”. Olieverf op board. Sporen van een handtekening.
”Cyprès”. Huile sur carton. Porte des traces d’une signature.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#22
“Kasteel van Schoten”. Een met de hand ingekleurde oude kopergravure door Franz Ertinger.
”Château de Schoten”. Une gravure sur cuivre mise en couleurs à la main par Franz Ertinger.No longer availableDim. 12 x 21 cmEstimate: € 25 / 40 -
#383
Twee Madonna’s met kind van was onder stolp. Beide met barst.
Deux Vierges à l’Enfant en cire sous cloches en verre. Tout deux avec craquelure.No longer availableDim. h: 35 & 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#36
Een kerkstoel van zwartgepatineerd hout met gedraaide poten en spijlen en bekleed met rood fluweel.
Une chaise d’église en bois noir avec pieds torsadés et lattes, revêtement en velours rouge.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#466
Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
Un piédestal en bois dur chinois à tablette en marbre rose.No longer availableDim. Ø: 45 cmEstimate: € 120 / 160 -
#555
“Verklede man”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Homme déguisé”. Un netsuke en ivoire sculptée. Marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 4,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#709
Een gebeeldhouwd houten beeld. Fang, Gabon.
Une statue en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 55 / 65