Other lots in this auction
-
#433
Drie ambachtslieden van gebeeldhouwd en gegraveerd ivoor en kerselaar. Chinees werk naar Japans voorbeeld. Gemerkt.
Trois artisans en ivoire et merisier sculptés et gravés. Travail chinois d'après l'exemple japonais. Marqué.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 600/800 -
#460
Een houten bedevaartsbeeldje van de Heilige Nilos Stolbenski. Rusland, XIXe eeuw.
Une statuette de pèlerinage en bois de Saint Nilos Stolbensky. Russie, XIXème siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40/60 -
#308Val Saint Lambert
Een coupe en schaal van geslepen kleurloos kristal met messingen monturen. Gemerkt.
Une coupe et un bol en cristal incolore taillé avec des cadres en laiton. Marqué.No longer availableDim. Ø: 23 & 31 cmEstimate: € 40/60 -
#331
Een paar antieke bronzen Ganeshbeeldjes.
Une paire de figurines Ganesh en bronze.No longer availableDim. h: 9,5 & 16,5 cmEstimate: € 60/80 -
#337
Een art deco vaas van van wit crackleware.
Un vase art deco en craquelé blanc.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/50 -
#193
Acht diverse rechthoekige porseleinen menustaanders. Sommige ongedecoreerd, andere met een sober bloemenmotief. Enkele met onduidelijke merken en/of genummerd, ééntje van Royal Derby.
Huit différents supports de menu rectangulaires en porcelaine. Certains non décorés, d'autres avec un motif floral sobre. Certains avec des marques peu claires et/ou numérotées, un de Royal Derby.No longer availableDim. 12 à 17 cmEstimate: € 160/200 -
#526Hamadan
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 338 x 244 cmEstimate: € 120/200 -
#75
Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,51 ct. VVS1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central taillé en brillant de +- 0,51 ct. VVS1 et de brillants d'un poids combiné de +- 0,36 ct.No longer availableEstimate: € 1400/1500 -
#498
Een gemberpot van Chinees porselein met een double lucky-decor op een vegetale achtergrond. Met houten deksel.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor double porte-bonheur sur fond végétal. Avec couvercle en bois.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#409
“Vrouwelijk naakt”. Een inkttekening op papier. Draagt monogram ‘HM’.
Nu féminin. Un dessin à l'encre sur papier. Porte le monogramme 'HM'.No longer availableDim. 40 x 38 cmEstimate: € 150/200 -
#214
“De paardenkoets”. Olieverf op doek.
La calèche. Huile sur toile.No longer availableDim. 47 x 66 cmEstimate: € 80/120 -
#277Goebel, Germany
“Going to church”. Een zg. Hummelscape in originele doos.
Aller à l'église. Un soi-disant Hummelscape dans sa boîte d'origine.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 60/80