Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Geliefden”. Een groep van terracotta. Verschillende herstellingen. Gesigneerd en gedateerd 1892.

“Geliefden”. Een groep van terracotta. Verschillende herstellingen. Gesigneerd en gedateerd 1892.

”Les amoureux”. Un groupe en terre cuite . Réparations.
Dim. h: 92 cm
SKU: 1906180833.
Categories: Aardewerk, Beeld.
Auction day: 20 June 2018 19:00
Catalogue #833
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #387

    Drie XVIIIe eeuwe schotels van blauw en wit Delfts porselein, waarbij twee met gele rand.

    Trois plats en porcelaine bleue et blanche de Delft, XVIIIième siècle, dont deux avec un bord jaune.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #563

    Een Afrikaanse aardewerken kruik.

    Une cruche en terre cuite.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #258

    “Ooi met zogend lam”. Een groepje van goudgepatineerd brons naar een werk van P.J. Mène.

    ”Brebis et agneau”. Un groupe en bronze d’après une oeuvre par P.J. Mène.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #203

    “Liggend naakt met fluit en een ree”. Een beeld van zwartgepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Ary Bitter’. Postume geut.

    ”Nu couché avec flûte et chevreuil”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert. Signée ‘Ary Bitter’. Fonte posthume.
    No longer available
    Dim. l: 88 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #163

    Een paar pauwstaartborden van blauw en wit Delfts porselein met gele rand. XVIIIe eeuw.

    Deux assiettes en porcelaine de Delft bleue et blanche, représentation de queues de paons, rebords jaune. XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #573

    Een voorstelling van Parvati (Hindoe-godheid) van brons met goudkleurig patina. Thailand.

    Une représentation de Parvati (Hindu) en bronze, patine doré. Thailande.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #741

    Een lot van drie verschillende Afrikaanse beelden van gebeeldhouwd hout. Eén beschadigd.

    Un lot de trois statues africaines en bois sculpté. Une avec des dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 54 - 66 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #257

    “Bizon”. Een beeld van terracotta. Begin XXe eeuw.

    ”Bison”. Une statue en terre cuite.
    No longer available
    Dim. l: 32 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #702
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “De mijnwerker”. Een wassen beeldje op houten voetstukje.

    ”Le mineur”. Une statue en cire sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #452

    Twee Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout. Eén beschadigd.

    Deux statues en bois africaines. Une avec dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 56 & 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #817

    “Jonge vrouw bij een tempelleeuw”. Een beeld van roodgeaderd marmer met hoofd en armen van wit marmer, armbanden van onyx en halsketting van malachiet.

    ”Jeune femme auprès d’un lion gardien du temple”. Une statue en marbre veiné rouge, la tête et les bras en marbre blanc, bracelets en onyx et collier en malachite.
    No longer available
    Dim. h: 135 cm
    Estimate: € 4800 / 5200
  • #157

    Twee heiligenbeelden van gepolychromeerd hout op consoles.

    Deux statues de saints en bois polychromes sur consoles.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #591
    Luc Verschueren

    “Gekleed in dit ego”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd en gedateerd ‘89. Uniek exemplaar. Met certificaat.

    “Revêtu de cet ego”. Une statue en bronze patiné brun sur un socle en marbre noir. Signée et datée ‘89. Exemplaire unique. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #208

    Een baardmankruik van steengoed.

    Une cruche dite baardman en grès.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #218

    Een bronzen vrouwenbuste op sokkel van roze marmer. Onleesbaar gesigneerd.

    Un buste féminin en bronze sur socle en marbre rose. Illisiblement signé.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #188
    E. Boisseau & J. B. Amy

    “Figaro”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    ”Figaro”. Une statue en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #173
    Coustou

    “Les chevaux de Marly”. Twee bronzen groepjes op groen marmeren voetstuk. Gesigneerd.

    ”Les chevaux de Marly”. Deux groupes en bronze sur socles en marbre vert. Signés.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 380 / 400
  • #251
    Royal Boch

    Een paar schalen op voet van wit aardewerk naar een ontwerp van Ernest d’Hossche.

    Deux coupes sur pied en faïence blanche d’après un modèle par Ernest d’Hossche.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #714

    Een vaas van Perzisch aardewerk met een meerkleurig decor van vogels en druiven.

    Un vase en faïence de Perse à décor polychrome d’oiseaux et raisins.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #193
    Pierre-Jules Mène
    Period: 1810 - 1879

    “De valkenier”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.

    ”Le fauconnier”. Une statue en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #392

    Een klein houten bijzettafeltje met een lade en met vier meerkleurige Delftse tegels in het blad.

    Un petite table en bois à tiroir et quatre carreaux polychrome dans la tablette.
    No longer available
    Dim. 43 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #382

    Vier tegels van Delfts aardewerk met Bijbelse taferelen.

    Quatre carreaux en faïence de Delft, représentations de scènes Bibliques.
    No longer available
    Dim. 13 x 13 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #161
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.

    ”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #731

    Twee Thaise Boeddhahoofdjes van brons op een houten sokkeltje.

    Deux têtes de Bouddha en bronze sur socles en bois. Thaïs.
    No longer available
    Dim. h: 17 & 19 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #368

    Een diep bord met onderbord van blauw en wit porselein. Onderaan met een Meissenmerk.

    Une assiette profonde et sous-plat en porcelaine bleue et blanche. Marque Meissen sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #455

    Een olifant van gesculpteerd hout. Slagtanden ontbreken.

    Un éléphant en bois dur sculpté. Les défenses sont manquantes.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #624

    Een handgeschilderde Chinese scroll met een landschap en een verhaal. Inkt op papier.

    Un scroll chinois peint à la main représentant un paysage et une histoire. Encre sur papier.
    No longer available
    Dim. 121 x 54 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #306

    Een mahoniehouten klaptafel, genre Pembroketafel. XIXe eeuw.

    Table à abattant en acajou inspirée sur les table Pembroke. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 120 x 93 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #12

    Een vergulde houten ronde spiegel met houten zonnestralen.

    Un miroir de forme rond avec des rayons de soleil en bois.
    No longer available
    Dim. Ø 50 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #764
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    “Vissersboten” & “Hooimijten”. Olieverf op board. Gesigneerd rechts bovenaan.

    ”Bateaux de pêche” et “Meules de foin”. Huile sur carton. Signé à droite au dessus.
    No longer available
    Dim. 37 x 42 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #295

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de +- 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 5,13 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #20

    Een 18 karaats geel gouden ketting met een hanger bezet met een camee.

    Une chaîne en or jaune 18 ct. et un pendentif serti d’un camée.
    No longer available
    Dim. 7,23 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #260

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.

    Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 7,20 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #532
    J. Warner

    “Zicht op Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur Paris”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #586

    Een sobere garderobe met twee gevitreerde deuren.

    Une garde-robe sobre à deux portes vitrées.
    No longer available
    Dim. 205 x 138 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #726

    Een hoge armstoel van mahoniehout in Louis-Philippestijl, bekleed met fluweel.

    Un fauteuil haut en acajou, style Louis Philippe, revêtement en velours.
    No longer available
    Dim. H. 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More