#576Ronde tafel in Empirestijl.
#609Venetiaanse luchter met 6 lichtpunten en geblazen glazen bloemen.
#228Zilverkleurig metalen windlicht.
#601Porseleinen dekselvaas met personages versierd. Chinees werk.
#587Flesvaas met witte draak op blauwe achtergrond.
#637Bulldog van composiet.
#628Drie aardewerken potten met blauw en wit decor.
#648Cloisonné tempel met zuiltjes.
#549Twee gedeeltelijke drankserviezen van kleurloos glas. 44 stuks.
#316Stoel en poef naar een ontwerp van Eames. Melkwit lederen bekleding.
#231Bronzen kikker.
Une grenouille en bronze.No longer availableDim. L. 25 cmEstimate: € 65 / 75 -
#197Bronzen teckel.
Un teckel en bronze.No longer availableDim. L. 42 cmEstimate: € 200 / 220 -
#525Paar ballonvormige wandkandelaars.
#187Bronzen olifant op zwart marmeren voet.
#233Metalen kerstboom.
#590Lantaarn van brons en glas.
#633Vier gekleurde aardewerken potten.
#667Olie-en azijnstel met twee karafjes.
#545Art Deco hanglamp.
Une lampe art déco.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#618Bronzen koro op losse voet versierd met een bloemmotief.
#638Rode Murano vaas.
Un vase Murano, rouge.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50 / 60
#108Een barometer-thermometer met messingen wandbevestiging.
#734Lelievormig vaasje van geel en groen glaspasta.
#643Een Chinese schotel van blauw wit porselein. Achteraan gemerkt.
Un plat en porcelaine chinoise bleue et blanche. Marque au verso.No longer availableDim. Ø 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#536Een eikenhouten buffetkast met twee deuren onder twee laden in doucine.
#659“De Schreeuw”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Schelbet (?)
"Le cri". Huile sur toile. Porte une signature: Schelbet (?).No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#52Romain Malfliet“Kasteel Kleidaal Aartselaar”. Ets; Gesigneerd.
"Chateau Kleidaal Aartselaar". Une eau-forte, signée.No longer availableDim. 60 x 48 cmEstimate: € 50 / 100 -
#59Jakob SmitsPeriod: 1855 - 1928“Personages in een boereninterieur”. Ets. Met atelierstempel. Tweede oplage van 100 exemplaren.
"Personnages dans un intérieur campagnard". Une eau-forte, avec cachet d'atelier. Seconde édition de 100 exemplaires.No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#2Een kruik in de vorm van een zittende figuur van Brussels aardewerk in de geest van de Engelse ‘toby jugs’.
Cruche en forme d’un homme assis du XVIIIe siècle. Faïence de Bruxelles.No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
“Composition de style Ancienne Egypte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 51 cmEstimate: € 40 / 50