Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Gemberpot versierd met vogels.

Gemberpot versierd met vogels.

Un pot à gingembre, décor d'oiseaux.
Dim. H. 23 cm
SKU: 1212170623.
Category: Glaswerk.
Auction day: 13 December 2017 19:00
Catalogue #623
Estimate: € 60 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #576

    Ronde tafel in Empirestijl.

    Table ronde de style Empire.
    No longer available
    Dim. Ø 83 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #609

    Venetiaanse luchter met 6 lichtpunten en geblazen glazen bloemen.

    Lustre vénitien à 6 lumières et aux fleurs en verre soufflé.
    No longer available
    Dim. l: 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #228

    Zilverkleurig metalen windlicht.

    Une lanterne en métal argenté.
    No longer available
    Dim. H. 52 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #422

    Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.

    Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.
    No longer available
    Dim. h: 18 - 39 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #601

    Porseleinen dekselvaas met personages versierd. Chinees werk.

    Un vase à couvercle, décoration de personnages. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H. 53 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #587

    Flesvaas met witte draak op blauwe achtergrond.

    Un vase bouteille avec un dragon blanc sur fond bleu.
    No longer available
    Dim. H. 47 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #637

    Bulldog van composiet.

    Un bouledogue en composite.
    No longer available
    Dim. H. 52 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #550

    Een glasservies van gegraveerd glas voor twaalf personen, bestaande uit aperitiefglazen, witte- en rodewijnglazen, champagnefluiten en waterglazen. Eén champagnefluit manco.

    Service de verres en verre gravé pour 12 personnes comprenant des verres à apéritif, des verres à vin rouge et blanc, des flûtes à champagne et des verres à eau. Une flûte manque.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
  • #628

    Drie aardewerken potten met blauw en wit decor.

    Trois pots en faïence, décor en bleu et blanc.
    No longer available
    Dim. 1 x Ø 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #648

    Cloisonné tempel met zuiltjes.

    Un temple en cloisonné avec colonnes.
    No longer available
    Dim. H. 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #549

    Twee gedeeltelijke drankserviezen van kleurloos glas. 44 stuks.

    Deux services à verres partiels en verre incolore. 44 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #316

    Stoel en poef naar een ontwerp van Eames. Melkwit lederen bekleding.

    Chaise et pouf d’après le modèle célèbre d’Eames. Recouvert de cuir clair.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 500
  • #231

    Bronzen kikker.

    Une grenouille en bronze.
    No longer available
    Dim. L. 25 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #197

    Bronzen teckel.

    Un teckel en bronze.
    No longer available
    Dim. L. 42 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #525

    Paar ballonvormige wandkandelaars.

    Une paire de candélabres murales en forme de ballon.
    No longer available
    Dim. H: 60 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #187

    Bronzen olifant op zwart marmeren voet.

    Un éléphant en bronze sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #588

    Chinese porseleinen bloempot met decor op gele fond. Haarscheur op de bodem.

    Un pot à fleurs en porcelaine chinoise avec un décor sur fond jaune. Cheveu dans le fond.
    No longer available
    Dim. Ø 41 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #233

    Metalen kerstboom.

    Un sapin de Noël en métal.
    No longer available
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #590

    Lantaarn van brons en glas.

    Lanterne en bronze et verre.
    No longer available
    Dim. H: 79 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #633

    Vier gekleurde aardewerken potten.

    Quatre pots en faïence polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #667

    Olie-en azijnstel met twee karafjes.

    Huilier-vinaigrier avec deux petites carafes.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #545

    Art Deco hanglamp.

    Une lampe art déco.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #618

    Bronzen koro op losse voet versierd met een bloemmotief.

    Un koro en bronze sur pied, décoration de fleurs.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #638

    Rode Murano vaas.

    Un vase Murano, rouge.
    No longer available
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 50 / 60

Other lots in this auction

  • #108

    Een barometer-thermometer met messingen wandbevestiging.

    Un baromètre-thermomètre avec des attaches murales en laiton.
    No longer available
    Dim. l: 92 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #734

    Lelievormig vaasje van geel en groen glaspasta.

    Un vase en forme de lys en pâte de verre jaune et verte.
    No longer available
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #603

    “Bull and bear”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een groen marmeren sokkel, naar een werk van Isidore Bonheur.

    “Bull and bear”. Une statue en bronze brun patiné sur un socle en marbre vert, d’après une oeuvre de Isidore Bonheur.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #819
    Rik Wegge
    Period: 1923 - 2009

    “Portret van de dochter van de kunstenaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “La fille de l’artiste”. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 58 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #643

    Een Chinese schotel van blauw wit porselein. Achteraan gemerkt.

    Un plat en porcelaine chinoise bleue et blanche. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. Ø 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #584

    “Landschap”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Lud. Willroider.

    “Paysage”. Huile sur carton. Porte une signature: Lud. Willroider.
    No longer available
    Dim. 26 x 39 cm
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #536

    Een eikenhouten buffetkast met twee deuren onder twee laden in doucine.

    Un buffet en chêne à deux portes en dessous des tiroirs, en doucine.
    No longer available
    Dim. b: 146 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #659

    “De Schreeuw”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Schelbet (?)

    "Le cri". Huile sur toile. Porte une signature: Schelbet (?).
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #52
    Romain Malfliet

    “Kasteel Kleidaal Aartselaar”. Ets; Gesigneerd.

    "Chateau Kleidaal Aartselaar". Une eau-forte, signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 48 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #59
    Jakob Smits
    Period: 1855 - 1928

    “Personages in een boereninterieur”. Ets. Met atelierstempel. Tweede oplage van 100 exemplaren.

    "Personnages dans un intérieur campagnard". Une eau-forte, avec cachet d'atelier. Seconde édition de 100 exemplaires.
    No longer available
    Dim. 12 x 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #2

    Een kruik in de vorm van een zittende figuur van Brussels aardewerk in de geest van de Engelse ‘toby jugs’.

    Cruche en forme d’un homme assis du XVIIIe siècle. Faïence de Bruxelles.
    No longer available
    Dim. H: 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #579
    Cotianna Horvath

    “Compositie in Oud-Egyptische stijl”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Composition de style Ancienne Egypte”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 61 x 51 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 12 & 13 december 2017

De veiling is volledig - 820 loten. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

12 December 2017 19:00
13 December 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More