Similar lots by type
-
#596Dordevic MiodragPeriod: °1936“Compositie”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
“Composition”. Technique mixte sur carton. Signée.No longer availableDim. 31,5 x 31,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#435J. De Pré“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Avenue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 97 x 149 cm -
#603Piet VolckaertPeriod: 1902-1973“De dorsers”. Olieverf op doek”. Gesigneerd.
“Les moissonneurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 220 / 260 -
#593“Moderne compositie”. Acryl op papier. Gesigneerd. Met toeschrijving aan Gerhard Hoeme.
“Composition moderne”. Acrylique sur papier. Signée. Attribution à Gerhard Hoeme.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#684Joan Delamare AtanasiuPeriod: 1955-2015Zes diverse églomisés uit de jaren negentig.
Six églomisés divers des années 90.No longer availableDim. 20 x 16 cmEstimate: € 100 / 160 -
#611“Schwarzer komet”. Olieverf op doek. Draagt handtekening op verso.
“Comète Schwarzer”. Huile sur toile. Signature au verso.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#662Slivicca (?)“Kaartende chimpansee”. Oorlogskarikatuur in aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1939.
“Chimpanzé jouant aux cartes”. Caricature de guerre en aquarelle. Signée et datée 1939.No longer availableDim. 20 x 13 cmEstimate: € 100 / 150 -
#659“Hoeve te Broechem.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme à Broechem”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 88 cmEstimate: € 100 / 160 -
#642“Bloemenvaas”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Vase aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#549Hilde Hendrickx“De naaikamer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘86.
“La chambre d’ouvrage”. Huile sur toile. Signée et datée ‘86.No longer availableDim. 65 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#752Hilde Hendrickx“Herfststilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘87.
“Nature morte d’automne”. Huile sur toile. Signée et datée ‘87.No longer availableDim. 69 x 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#625“Compositie”. Materieschilderij op paneel. Draagt handtekening ‘Grautner 1972’.
“Composition”. Matière sur panneau. Porte une signature ‘Grautner 1972’.No longer availableDim. 74 x 62 cmEstimate: € 200 / 240 -
#639“Compositie met bloem”.Olieverf op board. Draagt een handteknening.
“Composition florale”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 120 / 180 -
#608“achteraanzicht van een dame”. Olieverf op papier? Draagt handtekening: Jo. Nu*
“Femme vue du dos“ Huile sur papier. Signature: ‘Jo.Nu*’.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#614“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Draagt handtekening: X...
“Tournesols”. Huile sur toile. Porte une signature: X...No longer availableDim. 71 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#584Tia PeltzPeriod: 1923 - 1999“Bange vrouwen”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Femmes effrayées”. Huile sur papier. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 300 / 500 -
#554Koch“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Nu féminin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 86 cmEstimate: € 80 / 100 -
#254C. Ceurremans“Besneeuwd hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
“Paysage de campagne enneigé”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableDim. 64 x 74 cmEstimate: € 200 / 300 -
#617“Bloemenweelde”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd J.A. ‘62.
“Opulence florale”. Huile sur toile. Monogramme J.A.’62.No longer availableDim. 67 x 43 cmEstimate: € 120 / 180 -
#722Lanna“Eileen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.
“Eileen”. Huile sur toile. Signée et datée 1992.No longer availableDim. 75 x 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#552“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Draagt monogram FKC.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Porte le monogramme FKC.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#598Jan Van BaelenPeriod: °1946“Paard en kippen bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cheval et poules prés de l’écurie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 59 cmEstimate: € 600 / 800 -
#704Hilde Hendrickx“Keukenstilleven” & “Stilleven met aardewerk en glas”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en gedateerd ‘86.
“Nature morte de cuisine” et “Nature morte aux faïences et verres”. Huile sur toile. Signées et datées ‘86.No longer availableDim. 50 x 60 & 60 x 50 cmEstimate: € 40° / 50 -
#624“Moeder en kind in interieur. Draagt een handtekening: Pelliast (?)
“Mère et enfant”. Porte une signature: Pelliast (?)No longer availableDim. 34 x 47 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#477Een achthoekige schaal van blauw en wit porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt. Enkele schilfers. XIXe eeuw.
Plat octogonale en porcelaine bleue et blanche. Travail chinois. Marque au verso. Quelques éclats. XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#733Een grote Kelim.
Grand kilim.No longer availableDim. 280 x 172 cmEstimate: € 120 / 200 -
#810Een luchter van smeedijzer en koper met een centrale lamp en zijdelings twee paar lampen. Versierd met bladmotieven en maskers. Omstreeks 1900.
Lustre en fer forgé et cuivre avec lampe centrale et deux paires de lampes sur les côtés. Décor de fleurs et de masques. Vers 1900.No longer availableDim. H. 158 cmEstimate: € 100 / 150 -
#798Val St. LambertEen bolle art deco vaas van geslepen kristal, kleurloos en roestbruin. Onderaan gemerkt
Un vase art déco rond en cristal taillé incolore et brun rouille. Marque à la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#548Een Chinese zalfdoos van meerkleurig porselein, versierd met een decor van herten. Onderaan gemerkt.
Une boîte à pommade chinoise en porcelaine polychrome, décorée avec des cerfs. Marquée en dessous.No longer availableDim. Ø: 18,5 cmEstimate: € 140 / 180 -
#410LancômeEen eau de parfum verstuiver en twee verstuivers met eau de toilette van 50 en 120 ml, een body lotion van 100 ml en een algemene verzorging voor mannen van 200 ml.
Vaporisateur d’eau de parfum et deux d’eaux de toilette de 50 et de 120 ml, une lotion corporelle et un soins généraux homme de 200 ml.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#412“Der Sauerbrunnen”. Een beker van kleurloos en roze kristal met gegraveerde decors.
“Der Sauerbrunnen”. Une chope en cristal rose et incolore avec décor engravé.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#364Romain Malfliet“Brugge”. Ets. Gesigneerd en genummerd 11/100 buiten de plaat.
“Bruges”. Eau forte. Signée et numérotée 11/100 hors planche.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#472Raphaël CleeremansPeriod: °1933“Architecturale compositie - Collage”. Gesigneerd.
“Composition architecturale - Collage”. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#734Mirao“Wandeling in de nacht”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/4, gedateerd 1978 buiten de plaat.
“Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#152Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Begijnhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Béguinage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 160 / 220 -
#100Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct.No longer availableDim. 3,50 gEstimate: € 1500 / 1600

