Similar lots by type
-
#387
‘Geschiedenis der zeventien Nederlanden. eerste deel’; P.H. Witkamp, Amsterdam 1873. Met een wapenkaart en houtgravuren.
”Geschiedenis der zeventien Nederlanden”. première partie. P.H. Witkamp, Amsterdam 1873.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#731
Een lot van drie boeken met betrekking tot Rusland en de Sovjetunie. - Poesjkin’s St. Petersburg”. 1991.- “Les arts traditionnels en Union Soviétique”. Ed. Aurora 1989.- “Les maîtres de la peinture mondiale dans les musées de l’Union Soviétique”. Ed. Aurora, 1988.
Un lot de trois livres en relation avec la Russie et l’Union Soviétique:- Poesjkin’s St. Petersburg”. 1991.- “Les arts traditionnels en Union Soviétique”. Ed. Aurora 1989.- “Les maîtres de la peinture mondiale dans les musées de l’Union Soviétique”. Ed. Aurora, 1988.No longer availableEstimate: € 45/60 -
#397
“Leven en werk van M.C. Escher”. Ed. Meulenhoff & co. Amsterdam, 1981.
“Leven en werk van M.C. Escher”. Ed. Meulenhoff & co. Amsterdam, 1981.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#718
Een lot XVIIIe eeuwse boeken:- “Homélies sur les évangiles”. Vier delen.- “Histoire de Chevaliers de Malte”. In vijf delen. Uitgegeven te Amsterdam.
Un lot de livres du XVIIIème siècle:- “Homélies sur les évangiles” .En quatre parties. .- “Histoire de Chevaliers de Malte”. En cinq parties. Ed. à Rotterdam.No longer availableEstimate: € 90/100 -
#411
“Antwerpse retabels 15de - 16de eeuw”. Uitgegeven door het Museum voor Religieuze Kunst Antwerpen, 1993.
“Antwerpse retabels 15de - 16de eeuw”. Edité par ‘het Museum voor Religieuze Kunst Anvers, 1993’.No longer availableEstimate: € 22/26 -
#423
“Historique du Theatre Royal d’Anvers”. Arthur de Gers. 1914.
“Historique du Théâtre Royal d’Anvers”. Arthur de Gers. 1914No longer availableEstimate: € 32/36 -
#438
“De grote bierencyclopedie”. Berry Verhoef. Ed. Rebo, 2003.
“De grote bierencyclopedie”. Berry Verhoef. Ed. Rebo, 2003.No longer availableEstimate: € 24/30 -
#430
“Jenever, een Belgische belevenis”. Ronald Ferket & Hugo Elsemans. Ed. Project. Antwerpen, 1987.
“Jenever, een Belgische belevenis”. Ronald Ferket & Hugo Elsemans. Ed. Project. Anvers, 1987No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 22/26 -
#417
“Antwerp - America Red star line” Ed Pandora.
“Antwerp - America Red star line” Ed Pandora.No longer availableEstimate: € 22/24 -
#408
Twee boeken:- “Droomwereld van poppen”. Patricia vansummeren. Ed. Pandora. Antwerpen, 1994.- “Les poupées anciennes: Poupées européennes 1800 - 1930”. Marianne & Jürgen Cieslik. Ed. Duculot. Parijs, 1981.
Deux livres:- “Droomwereld van poppen”. Patricia vansummeren. Ed. Pandora. Anvers, 1994.- “Les poupées anciennes: Poupées européennes 1800 - 1930”. Marianne & Jürgen Cieslik. Ed. Duculot. Paris, 1981.No longer availableEstimate: € 30/35
Other lots in this auction
-
#751
Een lot haarkammen. Hoorn e.a., begin XXste eeuw. Kleine letsels. Gebruikt voor theater en tv.
Un lot de peignes, en corne et autres. Début XXème siècle. Petits dégâts.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#288
Een paar verzilverde metalen eekhoorns op albasten voetstuk, als boekensteun. Art deco periode.
Une paire d’écureuils en métal argenté sur pieds en albâtre comme serre-livres. Période Art Déco.No longer availableDim. H. 13,5 cmEstimate: € 60/80 -
#361
Een lot van vier borden van Delfts aardewerk met meerkleurige decors. Eén gerestaureerd. XIXe eeuw.
Un lot de quatre assiettes en faïence de Delft aux décors polychromes. XIXème siècle. Une assiette à été restaurée.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 80/100 -
#113
Klokstel van marmer en zamak. Twee cassolettes en een pendule versierd met een allegorische figuur.
Une garniture de cheminée en marbre et régule. deux cassolettes et une pendule à la décoration d’une figure allégorique.No longer availableDim. H. 56 cmEstimate: € 100/120 -
#520
“Man met hamer”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Homme et son marteau”. Un netsuke en ivoire sculptée. Marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/120 -
#21Murano
Een staande clown met accordeon van meerkleurig glaspasta. Enkele beschadigingen.
Un clown debout jouant l’accordéon en pâte de verre polychrome. Quelques dégâts.No longer availableDim. H: 27 cmEstimate: € 30/50 -
#69Jacobus Dispo
Uitgestrekt landschap. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage étendu”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 59 cmEstimate: € 100/120 -
#714
“Mediterraan strand”. Pastel op papier. Draagt een handtekening Jean Duffy. Lichte schade.
”Plage de la Méditerranée”. Pastel sur papier. Porte la signature: Jean Duffy. Dégâts légers.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 80/120 -
#744
Een flesvormige lampenvoet van meerkleurig Belgisch aardewerk. Jaren ‘60.
Un pied de lampe en forme de bouteille en faïence de Belgique . Années ‘60.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 30/50 -
#658
Ivoren visser met een net. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw.
Pêcheur en ivoire avec son filet. travail chinois, première partie du XXème siècle.No longer availableDim. H. 16,5 cmEstimate: € 80/120 -
#517
Guanyin van jade. Chinees werk.
Guan Yin en jade. Travail chinois.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 80/100 -
#612
Een Venetiaanse luchter met tien lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre vénitien à dix bras de lumière, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 80/120