Other lots in this auction
-
#263
Een lot koper, bestaande uit een XVIIIe eeuwse messingen melkkan, een rood koperen olielamp en een chocoladekan.
Un lot en cuivre, composé d'un pot à lait en laiton du XVIIIe siècle, d'une lampe à huile en cuivre rouge et d'un pot à chocolat.No longer availableDim. h: 16 - 47 cmEstimate: € 85 / 100 -
#447
Een verguld messingen sac-à-perlesluchter met drie lichtpunten met vlamvormige gesatineerde glazen kapjes en versierd rondom met bloemenguirlandes.
Lustre sac-à-perles en laiton doré à trois lumières avec abat-jour en verre satiné en forme de flamme et décoré tout autour de guirlandes florales.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 150 / 200 -
#518
Een hoge gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin. Dekselknop manco.
Un grand pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor multicolore de longues élises dans un jardin. Manque le bouton du couvercle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#258
Drie menustaanders van porselein. Twee vormen een zittend Chinees koppel het derde is een jonge kunstschilder met een pallet. Saksen, einde XIXde eeuw.
Trois stands de menu en porcelaine. Deux forment un couple chinois assis, le troisième est un jeune peintre avec une palette. Saxe, fin du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 10 & 7 cmEstimate: € 60 / 100 -
#202Walter Halderman
“Laarkapel te Schelle”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1981.
Laarkapel à Schelle. Huile sur toile. Signée et datée 1981.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#375
Twee langgerekte eironde designvazen van mineraal.
Deux vases ovales allongés en minéraux.No longer availableDim. H:22&44cmEstimate: € 75 / 100 -
#379
“Danseressen”. Gemengde techniek op papier in de stijl van Toulouse Lautrec.
Danseurs. Technique mixte sur papier dans le goût de Toulouse Lautrec.No longer availableDim. 65x50cmEstimate: € 50 / 80 -
#580
“Bergdorpje”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Village de montagne. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#36
Messingen kerkkandelaar met sporen van verzilvering.
Chandelier d'église en laiton avec traces d'argenture.No longer availableDim. h 107 cmEstimate: € 50 / 60 -
#177
Een messingen drieluik, versierd met twee kleuren email. Scénes van het ontslapen van de Moeder Gods, de verrijzenis van Christus en het doopsel van Christus. Rusland, XIXe eeuw.
Un triptyque en laiton, décoré d'émail bicolore. Scènes du Sommeil de la Mère de Dieu, de la Résurrection du Christ et du Baptême du Christ. Russie, XIXe siècle.No longer availableDim. 5,5 x 16 cmEstimate: € 180 / 240 -
#63
Een oud grendelgeweer.
Un vieux fusil à verrou.No longer availableDim. l: 118 cmEstimate: € 100 / 120 -
#302Paul Claes
“Zandvliet”. Potloodtekening. Gesigneerd en gedateerd.
Zandvliet. Dessin au crayon. Signé et daté.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 35 / 45