Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Geometrische compositie”. OLieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1975.
Gilbert De Cock

“Yantra III, Geometrische compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1975.

“Yantra III. Composition géométrique”. Huile sur toile. Signée et datée 1975.
Dim. 70x70cm
SKU: 1412210339.
Category: Uncategorized.
Auction day: 15 December 2021 19:00
Catalogue #339
Estimate: € 2000 / 1200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #272
    Frans Ghelaerd
    Period: 1902 - 1986

    “Zeilboot”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1986.

    Voilier. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1986.
    No longer available
    Dim. 30 x 47 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #241
    Carl Zeiss, Jena

    Een microscoop van gietijzer en messing. In bijhorend kastje. Jaren ‘20- ‘30.

    Un microscope en fonte et laiton. Dans une caisse assortie. Années 1920 - 1930.
    No longer available
    Dim. H:32cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #12
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “O.L.Vr. St. Andries, Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 139/150 buiten de plaat.

    “O.L.Vr. St. Andries, Anvers”. Une eau-forte. Signée et numérotée 139/150 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 34 x 9,5 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #456
    Ispahan

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje

    Un tapis persan en laine noué à la main
    No longer available
    Dim. 120 x 74 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #262
    Em. Charton

    “British Prince”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Prince britannique. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #487

    Een paar bronzen vazen, versierd met twee friezen van cloisonné en met handvatten in de vorm van fabeldieren. Japan, XIXe eeuw.

    Paire de vases en bronze, à décor de deux frises cloisonnées et d'anses en forme de créatures mythiques. Japon, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #465

    “Flamingo’s”. Een groep van meerkleurig biscuit.

    Flamants roses. Un groupe en biscuit multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #594

    Een antiek notenhouten kistje met messingen handvatten en beslag. Met sleuteltje.

    Une boîte antique en noyer avec poignées et garnitures en laiton. Avec clé.
    No longer available
    Dim. 62x22x30cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #327

    Een paar messingen kandelaartjes, gedragen door cobra’s.

    Une paire de bougeoirs en laiton, portés par des cobras.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #477

    Een verguld messingen luchter met vijftien lichtpunten in twee niveaus en rijkelijk versierd met geslepen kleurloos kristallen pendeloques. Fabricage met Swarovski kristal bij Lusterie Stella te Mortsel.

    Lustre en laiton doré à quinze points lumineux sur deux niveaux et richement décoré de pendeloques en cristal incolore taillé. Fabriqué au cristal Swarovski chez Lusterie Stella à Mortsel.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #412

    “Hertenjacht met twee dienaars”. Gouache op papier. Met Arabische teksten.

    Chasse au cerf avec deux serviteurs. Gouache sur papier. Avec textes arabes.
    No longer available
    Dim. 26,5 x 13 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #131

    Een paddestoellamp van meerkleurig glas met geëtst decor. (Tip Gallé?) Kap zwaar gerestaureerd.

    Une lampe champignon en verre multicolore à décor gravé. (Tip Gallé ?)
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #496

    Een paar vintage houten designfauteuils met bijpassende voetbankjes. Met lederen kussens.

    Une paire de fauteuils design vintage en bois avec repose-pieds assortis. Avec coussins en cuir.
    No longer available
    Dim. H:95cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #202
    Walter Halderman

    “Laarkapel te Schelle”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1981.

    Laarkapel à Schelle. Huile sur toile. Signée et datée 1981.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 14 & 15 December 2021

Veiling volledig - 600 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 10 & Zaterdag 11 december van 10.00 to 17.00

14 December 2021 19:00
15 December 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More