#522Val Saint Lambert
#38Val Saint Lambert
Twee asbakken van geslepen kristal, waarbij één rood en de andere groen gedubbeld. Beide gemerkt, de rode genummerd MPU 83/155.
Deux cendriers en cristal taillé, l'un doublé rouge et l'autre vert. Les deux marqués, le rouge numéroté MPU 83/155.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 35 / 45 -
#106
Een grote tweedeurskast.
#419
“Jongensportret.” Potlood op papier. Draagt apocrief monogram. Gedateerd 22/09/1934.
"Portrait de garçon." Crayon sur papier. Monogramme apocryphe. En date du 22/09/1934.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 35 / 45 -
#667
Een lot Aziatisch porseleinen borden, waarbij drie met Imaridecor en twee naar het Chine de Commande. Diverse leeftijden. Enkele beschadigingen.
Lot d'assiettes en porcelaine d'Asie, trois à décor Imari et deux à la Chine de Commande. Âges diverses. Quelques dégâts.No longer availableDim. Ø 22 - 23,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#413Val Saint lambert
Een vaas van rozerood kristal. Gemerkt onderaan.
#610
Een 14 K geelgouden hanger met half edelstenen en met inscriptie: Puerto Rico.
#401
#426Hamadan
#36
#180
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,57 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,57 ct.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 950 / 1000