Other lots in this auction
-
#568Goebel, Germany
“Lass uns zusammen stehen”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Speciale uitgave i.s.m. Unicef op 25.000 exemplaren. No. 662/I. Gesigneerd door de decorateur.
"Lass uns zusammen stehen". Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. Edition spéciale en collaboration avec l'Unicef sur 25 000 exemplaires. no. 662/I. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 45/65 -
#488Goebel, Germany
“Ringelreihen”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt en gesigneerd door de kunstenaar onderaan. No. 348.
"Ringelreihen". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué et signé par l'artiste en bas. no. 348.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80/100 -
#349
Een Duitse wandklok in houten kast met twee portretjes boven de wijzerplaat. Compleet met slinger en gewichten.
Une horloge murale allemande dans un coffret en bois avec deux portraits au-dessus du cadran. Complet avec pendule et poids.No longer availableDim. 45 x 25 c;Estimate: € 40/50 -
#126
Een eikenhouten commode in transitionele stijl met fijn uitgestoken versieringen. Omstreeks 1800.
Une commode en chêne de style transitionnel avec des décorations finement sculptées. Vers 1800.No longer availableDim. 99 x 131 x 56 cmEstimate: € 120/200 -
#275
Een paar kandelaars in verzilverd metaal met drie lichtpunten.
Paire de bougeoirs en métal argenté à trois points lumineux.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#270
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,48 ct.No longer availableDim. 5,43 gEstimate: € 500/550 -
#682
Smeedijzeren piëdestal met zwartmarmeren blad. Versierd met rozen.
Piédestal en fer forgé à tablette en marbre noir. Décoré de roses.No longer availableDim. h 91 cmEstimate: € 60/80 -
#691
Een eikenhouten bureau met twee paneeldeurtjes en drie centrale laden. Met acht kleine schuifjes binnenin onder het klapblad. Van oorsprong XVIIIe eeuw.
Bureau en chêne ouvrant à deux portes aux panneaux et à trois tiroirs centraux. Huit petits tiroirs derrière l’abattant. Base du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 82 x 150 x 61 cmEstimate: € 100/120 -
#565
Een paar meerkleurig aardewerken lampenvoeten.
Paire de pieds de lampe en faïence multicolore.No longer availableDim. h: 64 cm (m.k.)Estimate: € 100/120 -
#154Jozef Jodocus MoerenhoutPeriod: 1801 - 1875
“Hondje op een zeteltje” Olieverf op paneel. Gesigneerd links bovenaan.
"Chien sur une chaise" Huile sur panneau. Signé en haut à gauche.No longer availableDim. 14 x 11,5 cmEstimate: € 500/700 -
#626
Een grote rechthoekige salontafel.
Une grande table basse rectangulaire.No longer availableDim. 100 x 160 cmEstimate: € 35/45 -
#123Val Saint Lambert
Een geslepen kleurloos kristallen karaf met kraantje. Gemerkt.
Carafe en cristal incolore taillé avec robinet. Marquée.No longer availableDim. h: 61,5 cmEstimate: € 120/200