Similar lots by type
-
#351Een lot van elf bindingen met tijdschriften: ‘Ons Volkske’, ‘Kuifje’ & ‘Snoek’.
Un lot de onze reliures de magazines: ‘Ons Volkske’, ‘Kuifje ‘ & ‘Snoek’.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#177“Biblia sacra”. Een oude Leuvense bijbel uit 1740 in lederen kaft. Met talrijke oude gravures. Kaft in slechte staat.
”Biblia sacra”. Une ancienne Bible datant de 1740 avec une couverture en cuir. Contenant des gravures anciennes. Couverture en mauvais état.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#412“Ethnic jewelery from Africa, Asia and Pacific islands”. Ed. The Pepin Press. Amsterdam, 2008.
”Ethnic jewelry from Africa, Asia and Pacific islands”. Ed. the Pepin Press. Amsterdam, 2008.No longer availableEstimate: € 22 / 26 -
#739Een lot boeken met betrekking tot Antwerpse kunstenaars:- “Jozef Kets”. Dirk. Stappaerts. 1982.- “Albert Poels”. Ed. De Vroente. Kasterlee, 1978.- “Eugeen Van Mieghem, an artist of the people”. Erwin Joos. De Brauwere. Antwerpen, 1993.- “Alfred Ost, Affiches en posters”. Karl Scheerlinck. Ed. Pandora, 1997.- “Borgeroutse kunstenaars. Vier delen.
Un lot de livres en relation avec l’art anversois et artistes anversois:- “Jozef Kets”. Dirk. Stappaerts. 1982.- “Albert Poels”. Ed. De Vroente. Kasterlee, 1978.- “Eugeen Van Mieghem, an artist of the people”. Erwin Joos. De Brauwere. Anvers, 1993.- “Alfred Ost, Affiches en posters”. Karl Scheerlinck. Ed. Pandora, 1997.- “Borgerhoutse kunstenaars”. En quatre volumes.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#762“Grote mineralen encyclopedie” Rudolf Dud’a & Lubos Rejl. Ed. Rebo Productions. Lisse, 1993.
“Grote mineralen encyclopedie” Rudolf Dud’a & Lubos Rejl. Ed. Rebo Productions. Lisse, 1993.No longer availableEstimate: € 22 / 26 -
#735Een lot van tien boeken met verschillende thema’s:- “De grote veldslagen”. - Cyril Falls. Ed. Amsterdam boek. - “Les maîtres de la peinture mondiale”.- “The complete Pirelli calendars”. Ed. Thames & Hudson, 2007. - “Luister van de Belgische munten”. Jos Philippen. Ed. Europa 1975.- “Inspiring interiors”. Piet Swimberghe. Ed. Lannoo, 2013.- “Stars of the screen”. Don Macpherson, Julie Wench & Louise Brody. Ed. Conran Octopus, 1990.- “Wijn en kaas van Europa”. Ed Spectrum, 1977.- “De stad (..)
Un lot de dix livres au sujets divers:- “De grote veldslagen”. - Cyril Falls. Ed. Amsterdam livre.- “Les maîtres de la peinture mondiale”.- “The complete Pirelli calendars”. Ed. Thames & Hudson, 2007.- “Luister van de Belgische munten”. Jos Philippen. Ed. Europa 1975.- “Inspiring interiors”. Piet Swimberghe. Ed. Lannoo, 2013.- “Stars of the screen”. Don Macpherson, Julie Wench & Louise Brody. Ed. Conran Octopus, 1990.- “Wijn en kaas van Europa”. Ed Spectrum, 1977.- “De stad Antwerpen”. 1(..)No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#347“Histoire Romaine depuis la fondation de Rome”. 20 delen met fraaie uitvouwbare gravures. XVIIIe eeuw.
”Histoire Romaine depuis la fondation de Rome”. 20 volumes avec gravures dépliantes.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#39“The frescoes of Giotto, illustrating the lives of the Virgin and our Saviour”. Een uitgave met 38 houtgravures. Ed. Arundel Society, 1860. Eén gescheurde pagina.
”The frescoes of Giotto, illustrating the lives of the Virgin and our Saviour”. Une édition avec 38 gravures sur bois. Ed. Arundel Society, 1860. Une page déchirée.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#772“Frits van den Berghe”. Emile Langui. Ed. Mercatorfonds, 1968.
“Frits van den Berghe”. Emile Langui. Ed. Mercatorfonds, 1968.No longer availableEstimate: € 22 / 26 -
#363Een lot van negen XIXe eeuwse boeken met betrekking tot het recht en de maatschappij. Nederlands- en Franstalig.
Un lot de neuf livres du XIXième siècle en relation avec le droit de la société. En Néerlandais et Français.No longer availableEstimate: € 45 / 60 -
#730“Geschiedenis van Antwerpen”. Floris Prins. Nieuwe uitgave van de oorspronkelijke tekst van 1927 - 1948. Ed. Kultuur en Beschaving. Brussel, 1977. In negen delen.
”Geschiedenis van Antwerpen”; Floris Prins. Nouvelle édition du texte original de 1927 -1948. Ed. Kultuur en Beschaving.Bruxelles, 1977. En neuf volumes.No longer availableEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#503Een schotel van Chinees porselein met geribde vleugel en met een blauw op wit decor van bloemen en bamboe.
Un plat en porcelaine de Chine à aile côtelée et décor bleu sur blanc de fleurs et bambou.No longer availableDim. Ø: 21,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#605Een grote gietijzeren harpoen.
Harpon en fonte.No longer availableDim. l: 185 cmEstimate: € 100 / 120 -
#623“Edsel Citation”. Een schaalmodel op 1/18 op voetstuk en in originele doos.
“Edsel Citation”. Modèle, échelle 1:18 sur socle et dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#76Olyslager, AntwerpenEen oude autokoffer met binnenin twee aparte uitneembare compartimenten.
Un ancien coffre pour voiture à deux compartiments séparés et amovibles.No longer availableDim. l:91 dmEstimate: € 80 / 100 -
#136Een piëdestal met tussenblad van gefineerd hout met wit marmeren blad en verguld bronsbeslag.
Un piédestal à entretoise en bois de placage et tablette en marbre blanc, montures en bronze.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 190 / 220 -
#783Een lot van drie diertjes van meerkleurig aardewerk van Makkum, bestaande uit een meerkleurige koe, een fazant en een een geit in blauw-wit. De laatste met een ontbrekende hoorn.
Un lot de faïence polychrome de Makkum comprenant trois petits animaux: une vache, un faisan et une chèvre bleue-blanche (une corne manquante).No longer availableDim. h: 7 - 12 cmEstimate: € 25 / 35 -
#565Een hond van aardewerk. Tijdperk art deco.
Chien en faïence. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#187“De jager”. Een bronzen beeld op arduinen voetstuk naar een werk van Moreau.
”Le chasseur”. Une statue en bronze sur pied en pierre de taille d’après une oeuvre de Moreau.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 350 / 500 -
#274H. Marinus“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1836. Herdoekt.
”Vue sur le village”. Huile sur toile. Signée et datée 1836. A été retoilée.No longer availableDim. 37 x 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#371Vijf oude bolvormige glazen kappen.
Cinq abat-jour sphériques en verre gravé anciens.No longer availableDim. h: 21 cm Ø (opening): 8 cmEstimate: € 40 / 50 -
#550Drakenschip van jadeïet op houten sokkel (klein letsel).
Un navire à dragons en jadéite sur socle en bois (petit dégât).No longer availableDim. h: 45 cm l: 51 cmEstimate: € 400 / 500 -
#510Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 316 x 214 cmEstimate: € 100 / 160

