Other lots in this auction
-
#698
Een paar leeslampen.
Une paire de lampes de lecture.No longer availableDim. h.59 cmEstimate: € 80/100 -
#384
Een vintage vaasje en kruikje van oranje glas.
Un petit vase et une cruche “vintage” en verre orange.No longer availableDim. h: 26 & 22 cmEstimate: € 20/30 -
#365
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une chaîne en or jaune 18 ct. avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 8,85 gEstimate: € 300/400 -
#748
Drie gigognetafeltjes van witgepatineerd hout met glazen blad.
Trois tables gigognes en bois à patine blanche et tablette en verre.No longer availableDim. b: 39 - 61 cmEstimate: € 40/60 -
#80
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een centrale maansteen van ± 12,10 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et d’une pierre de lune centrale de ± 12,10 ct.No longer availableDim. 9,35 gEstimate: € 1800/2000 -
#723
Een beeld en een masker van gesculpteerd hout. Centraal Afrika.
Une statue et un masque en bois sculpté. Afrique Centrale.No longer availableDim. h: 38 & 43 cmEstimate: € 120/180 -
#487
“Moeder en kind”. Een gebeeldhouwd houten beeld. Laos.
”Mère et enfant”. Une statue en bois sculpté. Laos.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 80/120 -
#815
Een zwarte woudklokje in eikenhouten kast met een eglomiséschildering van een landschap rond de wijzerplaat.
Pendule de la Forêt Noire dans une gaine en bois sculpté. Cadran entouré d’un paysage peint en églomisé.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 50/70 -
#192
St-Nicolaas de Wonderdoener (чудотьорца). Russische icoon. Daarbij gevoegd de bijpassende zilveren riza, met keuren van Moskou, 1863, 84 Zolodnik.
”St-Nicolas le miraculeux”. Une icône russe. Nous ajoutons le riza assorti en argent, poinçons de Moscou, 1863, 84 Zoldonik.No longer availableDim. 31,5 x 27 cmEstimate: € 700/800 -
#74Theo BogaertPeriod: 1915 - 2000
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 49 cmEstimate: € 100/150 -
#340
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 8,07 gEstimate: € 500/600 -
#177Louis Vuitton
Een lederen handtas model “Danube”.
Un sac-à-main modèle “Danube”.No longer availableEstimate: € 240/260