#490
#441
“Lopende panter”. Een modern beeld met zwarte glasfragmenten op gips (?)
#309
#233Franklin Mint
#614
Drie strombusschelpen, waarbij één gemonteerd als lampje.
#19
Een groot en gevarieerd lot kunstreproducties en tentoonstellingsaffiches.
#306
Een eikenhouten drieladenkastje in régencestijl.
#653
Een albasten lamp in de vorm van een siervaas. Eén ring manco.
#526
Een Tibetaans wollen tapijt.
#120
Un collier en or blanc 18 K avec pendentif serti de saphirs taille princesse de + - 1 ct. Et de diamants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.No longer availableDim. 4,65 gEstimate: € 800 / 900 -
#90
#180
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,62 ct.No longer availableDim. 1,78 gEstimate: € 400 / 500