Similar lots by type
-
#577
Een lot boekjes:- “Blanche-Neige et les sept nains”. Walt Disney. Ed. Hachette, 1938.- “Sprookje”. A. Trelker met tekeningen van Tjeerd Bottema. Ed. C.A.J. Van Dishoeck. Eerste uitgave, Bussum 1913.- “Het ezeltje van Betlehem”. Camille Melloy. Verluchtingen in kleuren van Jeanne Hebbelynck. Ed. Des Clée, De Brouwer & Cie. Brugge, 1936. Bijgevoegd twee losse prenten van Jeanne Hebbelinck.
Lot de livrets : - "Blanche-Neige et les sept nains". Walt Disney. Ed. Hachette, 1938. - "Conte de fées". A. Trelker avec des dessins de Tjeerd Bottema. Ed CAJ Van Dishoeck Edition originale, Bussum 1913. - "L'âne de Bethléem" Camille Melloy. Enluminures en couleurs par Jeanne Hebbelynck Ed Des Clée, De Brouwer & Cie Brugge, 1936. Ajout de deux estampes distinctes par Jeanne Hebbelinck.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#328
Een boek m.b.t. moderne kunst. Ed. Cole Morgan. Antwerpen, 2004.
Un livre sur l'art moderne. Ed. Cole Morgan. Anvers, 2004.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#7
Een lot van negentien boeken van Marnix Gyssen, waarbij één eerste druk en één gesigneerd.
Un lot de dix-neuf livres de Marnix Gyssen, une édition originale et une signée.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#291
Twee kunstboeken:- Kevin Hendley- Sarian.
Deux livres d'art : - Kevin Hendley - Sarian.No longer availableEstimate: € 25/35
Other lots in this auction
-
#53
Een groengepatineerde plaasteren mannentorso.
Un torse masculin en plâtre patiné vert.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 60/100 -
#555
Een buste van Cleopatra van gepolychromeerd plaaster.
Un buste de Cléopâtre en plâtre polychrome.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 30/40 -
#139A. Dandoy
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1925. Naar voorbeeld van Wiertz uit 1840.
Portrait de femme. Huile sur toile. Signée et datée 1925 au dos. D’après l'exemple de Wiertz de 1840.No longer availableDim. 66 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#349Gust VerelstPeriod: 1901 - 1978
“Stilleven met kruik en peren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘55.
Nature morte à la cruche et aux poires. Huile sur panneau. Signé et daté '55.No longer availableDim. 72 x 57 cmEstimate: € 80/100 -
#188
Een klein messingen reisicoontje met email met afbeelding van de kruisiging van Christus. Rusland, XIXe eeuw.
Une petite icône de voyage en laiton avec émail représentant la crucifixion du Christ. Russie, XIXe siècle.No longer availableDim. 5,5 x 5,5 cmEstimate: € 80/120 -
#522Alice Eckermans
“Portret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1897. Verfschade onderaan.
Portrait de Jeune Femme. Huile sur toile. Signée et datée 1897. Peinture endommagée en bas.No longer availableDim. 46 x 38 cmEstimate: € 200/300 -
#146
Een verlengbare ronde tafel met zes bijbehorende stoelen van Cubaans mahonie. Gestempeld ‘Tihevdanus Amsterdam op de poot onder het blad.
Une table ronde extensible avec six chaises en acajou de Cuba assorties. Estampillé 'Tihevdanus Amsterdam sur le pied sous le plateau.No longer availableDim. Ø: 140 cmEstimate: € 500/700 -
#537
Een vaasje van Nanking aardewerk met meerkleurig decor van krijgers.
Un vase en poterie de Nankin à décor multicolore de guerriers.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30/40 -
#155
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#212A. Van SteenackerPeriod: 1890 - 1965
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 80 cmEstimate: € 80/120 -
#254
“Kapelletje”. Pastel op papier. Gesigneerd.
Chapelle. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 23,5 x 16 cmEstimate: € 40/60 -
#513
Drie gemberpotten van Chinees porselein met blauw op witte bloemendecors.
Trois pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 21 - 31 cmEstimate: € 60/80