#28“Christelyke onderwysingen en Gebeden”. Uitg. Vander Hey. Antwerpen, 1810. Harde kaft met een afbeelding van het Heilig Hart en met verzilverde sluiting.
“Christelyke onderwysingen en Gebeden”. Ed. Vander Hey. Anvers, 1810. Couverture dure avec une représentation du Sacré coeur et fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#361LiebigEen 170-tal Franstalige chromo’s. Eind XIXe - begin XXe eeuw.
Un lot de ± 170 chromos françaises. Fin XIXième siècle - début XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 40
#37“Dame met bloemen” & “Jonge heer met castagnetten”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Dame avec fleurs” et “Jeune homme avec castagnettes”. Deux statues en porcelaine polychrome. Marque à la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#118Paddenstoellampje genre Gallé. Draagt een handtekening.
Lampe champignon genre Gallé. Porte une signature.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#185Een 18 karaats wit gouden art deco ring bezet met een centrale smaragd van ± 2 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct. 1956.
Bague art déco en or blanc 18 ct sertie d’une émeraude centrale de ± 2 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,18 ct. 1956.No longer availableDim. 3,24 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#464“Moeder en dochter”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: “Kàdàr Bela”.
“Mère et fille”. Huile sur panneau. porte une signature: “Kàdàr Bela”.No longer availableDim. 75 x 60 cmEstimate: € 100 / 180 -
#463Een meerschuimen pijp in etui.
Pipe en écume, dans son étui.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#364Een kristallen glazenservies met een geslepen decor, bestaande uit rode- en wittewijnglazen, champagnecoupes en waterglazen. Voor zes personen.
Un service de verres en cristal taillé, comprenant des verres à vin rouge, des verres à vin blanc, coupes à champagne et verres à eau. Pour six convives.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#220Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bracelet d’esclave en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 35,56 gEstimate: € 800 / 1000 -
#651Een zeshoekige bronzen hallantaarn met facetgeslepen glas.
#722Jean-Pol“Kramiekske”. Tekening met opdracht, gesigneerd en gedateerd 1987.
“Kramiekske”. Dessin dédicacé, signé et daté 1987.No longer availableDim. 30 x 21 cmEstimate: € 20 / 30