Similar lots by type
-
#667“Alfred Ost 1884 - 1945”. Een kunstboek. Bert Maes & Alfons Raeymaekers. Ed. Fiscale Hogeschool. Brussel, 1988. Inclusief bijlage met 17 prenten.
“Alfred Ost 1884 - 1945”. Un livre d'art. Bert Maes & Alfons Raeymaekers. Ed. Fiscale Hogeschool. Bruxelles, 1988. Y compris l'annexe avec 17 tirages.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#347Een lot van zes oude Liebig Chromo-albums. Goed gevuld.
Un lot de six vieux albums de Liebig Chromo. Bien rempli.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#316Een lot verzamelalbums, waarbij zes van “Ons Volkske” (1 tem 6) en zes “Kuifje” (97, 111, 116, 122, 123 & kleine verzameling 112).
Lot d'albums de compilation, dont six de Ons Volkske (1 à 6) et six Kuifje (97, 111, 116, 122, 123 & petite collection 112).No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#342“Livre d’or de la Résistance Belge”. Les éditions Leclerq, Bruxelles.
“Livre d'or de la Résistance belge”. Les éditions Leclerq, Bruxelles.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#344Een lot oude chromo-albums, waarbij zes van Chocolade Jacques, zes van Victoria chocolade, één van chocolade Martougin en één van chocolade Meurisse.
Lot d'anciens albums chromo, avec six chocolats Jacques, six chocolats Victoria, un chocolat Martougin et un chocolat Meurisse.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#677“Het Impressionisme. De kunstenaars en hun werk”. Bernard Denvir. Ed. Zuid Boekproducties. Lisse, 1992.
Impressionnisme. Les artistes et leur travail. Bernard Denvir. Ed. Zuid Boekproducties. Lisse, 1992.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#679Een divers lot kunstboeken allerlei en enkele tentoonstellingsfolders.
Un lot varié de livres d'art en tout genre et quelques brochures d'exposition.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#12“Les gens de Médicine dans l’oeuvre de Daumier”. Jean Adhémar. Ed. Vilo. Paris, 1966. Met stofwikkel. Evenals: “Biografisch lexicon plastische kunst in België Arto 2000”. Tweedelig lexicon. Wim & Greet Pas. Ed. VZW DE Gulden Roos. Antwerpen, 2000.
Les gens de Médecine dans l'oeuvre de Daumier. Jean Adhémar. Ed. Vilo. Paris, 1966. Avec jaquette. Ainsi que : Lexique biographique de l'art plastique en Belgique Arto 2000 ”. Lexique en deux parties. Wim & Greet Pas. Ed. VZW DE Gulden Roos. AnversNo longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#683“De Antwerpse naties”. Ed. Lannoo. Tielt, 2004.
Les nations d'Anvers. Ed. Lannoo. Tielt, 2004.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#334“Histoire de Belgique”. Henri Pirenne. In vier banden. Ed. La Renaissance du Livre. Brussel, 1928. In perfecte staat.
“Histoire de Belgique”. Henri Pirenne. En quatre volumes. Ed. La Renaissance du Livre. Bruxelles, 1928. En parfait état.No longer availableEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#207Een rijkelijk gesculpteerd eikenhouten hoekkastje op voet.
Un meuble d'angle en chêne richement sculpté sur pied.No longer availableDim. h: 191Estimate: € 60 / 80 -
#513“Vlinders en bloemen”. Een Chinese scroll.
Papillons et fleurs. Un rouleau chinois.No longer availableDim. 33 x 104 cmEstimate: € 60 / 80 -
#502“Le mousquetaire bleu” & “La femme nue”. Twee lithografieën naar werken van Pablo Picasso, uitgegeven bij Artco, France. Met certificaat op de rugzijde.
Le mousquetaire bleu & La femme nue. Deux lithographies d'après des œuvres de Pablo Picasso, éditées par Artco, France. Avec certificat au dos.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 300 / 400 -
#525Goebel, GermanyEen doosje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
Une boîte de biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#675Hugues C. Pernath. “Verzameld Werk”. Ed. Pink Editions & Productions, Antwerpen 1980.
Hugues C. Pernath. Oeuvre collective. Ed. Pink Editions & Productions, Anvers 1980.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#603Een bronzen hand in V-teken.
Une main de bronze en signe V.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 65 / 75 -
#74A. Van de Putte“Dreef aan het water.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Allée boisée au bord de l'eau. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#258Een messingen microscoop in houten kastje. Bijgevoegd een messingen kompas, eveneens in houten kistje.
Un microscope en laiton dans un coffret en bois. Inclus une boussole en laiton, également dans une boîte en bois.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#70TissotEen 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden geweven polsband.
Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec un bracelet tressé en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 27, 56 gEstimate: € 500 / 600 -
#579Jean Govaerts“Zicht op Masseller - Groot Luxemburg.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Vue de Masseller - Grand Luxembourg. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 45 x 53 cmEstimate: € 30 / 50 -
#257Een rechthoekige metalen doos met daarin fantasiejuwelen, een zakhorloge een poederdoosje met emailversiering, een zilveren munt van 50 BEF (NMBS 100 jaar), armband en broches enz.
Une boîte métallique rectangulaire contenant des bijoux fantaisie, une montre de poche, une boîte à poudre à décor d'émail, une pièce de 50 BEF en argent (100 ans NMBS), un bracelet et des broches, etc.No longer availableDim. 4,5 x 17 x 12,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#520“Land in Sicht”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 25721/30.000. 1992. Met certificaat en bijhorende medaille.
Land in Sicht. Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué et numéroté en bas 25721/30.000. 1992. Avec certificat et médaille d'accompagnement.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 60


