Similar lots by type
-
#6Een gepolychromeerde houten lampenvoet.
Un pied de lampe en bois polychrome.No longer availableDim. h: 120 cm (m.k.)Estimate: € 40 / 50 -
#460Een houten bedevaartsbeeldje van de Heilige Nilos Stolbenski. Rusland, XIXe eeuw.
Une statuette de pèlerinage en bois de Saint Nilos Stolbensky. Russie, XIXème siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#515Een gebeeldhouwde houten offerkist in de vorm van een draak met daarop twee polychrome rijstgodinnen. Bali.
Un trésor en bois sculpté en forme de dragon surmonté de deux déesses polychromes du riz. Bali.No longer availableDim. H:42cmEstimate: € 100 / 120 -
#325Klein houten beeldje van een staande Boeddha op een gestileerde dubbele lotus. Sri Lanka.
Petite statue en bois d'un Bouddha debout sur un double lotus stylisé. Sri Lanka.No longer availableDim. H. 17,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#481Bronzen vaasje. Gemerkt met lakzegel van export. China, XIXde eeuw.
Vase en bronze. Marqué du cachet de cire d'exportation. Chine, XIXème siècle.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 60 / 100 -
#356Een handgeweven wandtapijt met landschapdecor. Wol.
Une tapisserie tissée à la main avec un décor paysager. Laine.No longer availableDim. 185 x 132 cmEstimate: € 40 / 60 -
#315Een ovaal dienblad van zwartgelakt hout met handgeschilderd bloemendecor en met parelmoeren inlegwerk. Vermoedelijke Oostenrijk.
Un plateau ovale en bois laqué noir avec décor floral peint à la main et incrustation de nacre. Vraisemblablement Autriche.No longer availableDim. 75 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#20Een halsjuweel met ivoren parels. Afrika, omstreeks 1900.
Un collier de perles d'ivoire. Afrique, vers 1900.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#575Bronzen pennenkoker met aangehechte inktpot. Oosters werk.
Étui à stylo en bronze avec encrier attaché. Travail oriental.No longer availableDim. L. 19,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#535Drie houten Boeddhistische beeldjes. Een knielende monnik (Muromachi, Japan), een Indische vrouwenfiguur (Jugarat) en een Guanyin.
Trois statues bouddhistes en bois. Un moine agenouillé (Muromachi, Japon), une figure féminine indienne (Jugarat) et un Guanyin.No longer availableDim. H. 30-29-18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#459Een houten bedevaartsbeeldje van de Heilige Nilos Stolbenski. Rusland, XIXe eeuw.
Une statuette de pèlerinage en bois de Saint Nilos Stolbensky. Russie, XIXème siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#225Twee antieke Afrikaans ivoren armbanden.
Deux bracelets africains en ivoire.No longer availableDim. Ø: 8, 9 & 10 cmEstimate: € 50 / 70 -
#471Gedreven zilveren vaasje. Perzisch werk, onderaan gemerkt.
Vase mobile en argent. Travail persan, marqué en bas.No longer availableDim. H. 18,5 cmEstimate: € 180 / 220 -
#488Een ivoren “doctor’s lady” op houten sokkeltje. Chinees werk. Gemerkt.
Une dame de docteur en ivoire sur socle en bois. Travail chinois. Marqué.No longer availableDim. L:18cmEstimate: € 200 / 300 -
#413Bronzen wierookpot. Chinees werk, XIXde eeuw. Met lakzegel voor export.
Pot à encens en bronze. Travail chinois, XIXe siècle. Avec cachet de cire pour l'exportation.No longer availableDim. H:12cmEstimate: € 50 / 80 -
#310Een Spaanse triptiek met benen heiligenbeelden in reliëf.
Un triptyque espagnol avec des statues en os de saints en relief.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#360Een kleine, massieve bronzen vastende Boeddha. Hunza, Pakistan.
Un petit Bouddha à jeun en bronze massif. Hunza, Pakistan.No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 100 / 150 -
#441Vier muzikanten van ivoren plaatjes op houten onderstel. Chinees werk naar Japans voorbeeld.
Quatre musiciens de plaques d'ivoire sur socle en bois. Travail chinois d'après l'exemple japonais.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 300 / 400 -
#336Twee handgemaakte wollen wandtapijtjes. Bolivië en China.
Deux tapisseries en laine faites à la main. Bolivie et Chine.No longer availableDim. 78 x 65, 90 x 50 cmEstimate: € 25 / 35 -
#493Een kleine bronzen Boeddha met naga. Cambodja.
Un petit Bouddha en bronze avec naga. Cambodge.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#346Een Kaukasisch Kelim zadeldeken van wol en zijde, met figuraal decor.
Une couverture de selle kilim caucasienne en laine et soie, avec décoration figurative.No longer availableDim. 102 x 101 cmEstimate: € 120 / 200 -
#430Een fijn gesculpteerd en gepolychromeerd groepje van Chinees ivoor. Met stempel op de bodem en op houten sokkeltje.
Groupe en ivoire de Chine finement sculpté et polychrome. Estampillé sur le fond et sur un socle en bois.No longer availableDim. H:28cmEstimate: € 180 / 220 -
#340Klein antiek, massief bronzen beeldje van een staande Boeddha (hand manco). Mihintale, Sri Lanka.
Petite statuette antique en bronze massif d'un Bouddha debout (main manco). Mihintale, Sri Lanka.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#501Een gebeeldhouwd houten pleurante naar voorbeeld van het graf van Isabella van Bourbon.
Une pleurante en bois sculpté sur le modèle de la tombe d'Isabelle de Bourbon.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#595Een Engels krantenbakje van notenhout. Met een lade. Regency-stijl.
Un porte-journaux anglais en noyer. Avec un tiroir. Style Régence.No longer availableDim. H:53cmEstimate: € 30 / 40 -
#571Twee porseleinen likeurflessen, waarbij een Duitse in de vorm van een oude stripfiguur en een Italiaanse van Liqueurs Garnier in de vorm van een doedelzakspeler (zonder stop).
Deux bouteilles à liqueur en porcelaine, une allemande en forme de personnage de bande dessinée et une italienne de Liqueurs Garnier en forme de cornemuse (sans bouchon).No longer availableDim. h: 25 & 31 cmEstimate: € 3 / 35 -
#347Een vaas van blauw glas met getorst ribmotief.
Un vase en verre bleu à motif de côtes torses.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 45 -
#284Een lot van vier ingekaderde oude kaarten:- “Pourtraict de la très noble Ville d’Anvers, ainsi qu’elle se comporte à present. Een vroeg XXe eeuwse herdruk van een kaart van François de Belleforest uit de XVIe eeuw. (29x40cm)- Een kaart met centraal de Schelde van Stabroeck tot Antwerpen. XVIIe eeuw. (18,5 x 27,5 cm)- “Partie Septentrionale du Duché de Brabant ou se trouve le Quartier d'Anvers (...)”. Kopergravure verschenen in "Les Forces d'Europe", Parijs, 1705. (25 x 34,5 cm)- “The VII Uni(..)
Lot de quatre cartes anciennes encadrées : - "Pourtraict de la très noble Ville d'Anvers, ainsi qu'elle se comporte à présent. Une réimpression du début du 20e siècle d'une carte de François de Belleforest du XVIe siècle (29x40cm) - Une carte avec l'Escaut central de Stabroeck à Anvers XVIIe siècle (18,5 x 27,5 cm) - "Partie Septentrionale du Duché de Brabant ou se trouve le Quartier d'Anvers ( ...)". Cuivre gravure publiée dans "Les Forces d'Europe", Paris, 1705. (25 x 34,5 cm) - "Les VII Provi(..)No longer availableDim. 22x30cm30x40cmEstimate: € 100 / 150 -
#565Drie verschillende vazen van rookbruin glas. Val Saint Lambert?
Trois vases différents en verre brun fumé. Val Saint Lambert?No longer availableDim. h: 25 & 26 cmEstimate: € 30 / 45 -
#298Schildersezel van dennenhout.
Chevalet en bois de pin.No longer availableDim. H:180cmEstimate: € 40 / 50 -
#91Een art nouveau siervaas van zachte pasta, versierd met kindjes en bloesems in reliëf. Bohemen, zonder merk.
Un vase décoratif Art nouveau en pâtes molles, décoré d'enfants et de fleurs en relief. Bohême, sans marque.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 50 / 70 -
#165Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,51 ct. EVVS1.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,51 ct. EVVS1.No longer availableEstimate: € 900 / 1000 -
#194“Kardinaal met hondje”. Olieverf op doek in de geest van Marais-Milton. Gesigneerd.
“Cardinal avec chien”. Huile sur toile dans l'esprit du Marais-Milton. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#544Carl Vogels“Bloemenvaas. Gesigneerd.
Vase à fleurs. Signé.No longer availableDim. 47 x 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#553Een lot van vijf oude boeken:- “Histoire de Belgique”. Théodore Juste. Ed. Alexandre Jamar. 2 delen. Brussel, 1868.- “Gisèle, Comtesse de l’Empire”. E. Marlitt. Firmin-Didot et Cie. Parijs.- “Cours d’armements maritimes”. A. Pierrard. Ed. J.E. Buschmann. Antwerpen, 1904.- “Les Rois Contemporains”. Ed. Alexandre Jamar. Brussel, 1849.
Un lot de cinq livres anciens : - Histoire de Belgique. Théodore Juste. Ed. Alexandre Jamar. 2 vol. Bruxelles, 1868.- Gisèle, Comtesse de l’Empire”. E. Marlitt. Firmin-Didot et Cie. Parijs.- “Cours d’armements maritimes”. A. Pierrard. Ed. J.E. Buschmann. Antwerpen, 1904.- “Les Rois Contemporains”. Ed. Alexandre Jamar. Brussel, 1849.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#22Een fijn handgeschilderd Italiaans miniatuur op ivoor. Onleesbaar gesigneerd. Omstreeks 1800.
Une belle miniature italienne peinte à la main sur ivoire. Signée illisiblement. Vers 1800.No longer availableDim. 12 x 10 cmEstimate: € 380 / 400

