Similar lots by type
-
#585Emporio Armani
Een herenhorloge stainless steel met lederen armband. Gedragen.
Montre homme en acier inoxydable à bracelet en cuir. Portée.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#560Storm
Een roestvrij stalen dameshorloge.
Montre de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#776
Een schildersezel van bruin gelakt hout.
Chevalet.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#570Festina
Een roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#590Rodania Sapphire
Een roestvrij stalen herenhorloge met lederen armband.
Montre homme en acier inoxydable au bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#600
Een lot varia waaronder horloges, manchetknopen. e.a.
Lot varié comprenant des montres, des boutons à manchettes etc.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#565Swatch Irony
Een roestvrij stalen horloge. Swiss made.
Montre en acier inoxydable. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#763
Drie hindoeïstische danseressen van messing.
Trois danseuses hindous en laiton.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#605Besancon Duny Mawi
Drie zakhorloges. Eén met jachttafereel en één met paardenhoofden.
Trois montres de gousset. L’une avec une scène de chasse, une autre aux têtes de chevaux.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#540Swatch
Een automatische horloge. Swiss made.
Montre automatique. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#445
Een lot fantasiejuwelen allerlei.
Lot de bijoux de fantaisie.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#530Swatch
Drie verschillende horloge. Swiss made.
Trois montres diverses. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#435
Vijf diverse geldbeursjes met gedreven zilveren beugels en maliën. Omstreeks 1900.
Cinq porte-monnaie divers aux maillons en argent. Vers 1900.No longer availableDim. ± 182 gEstimate: € 80/100 -
#206
Eetkamer in Lodewijk XVI-stijl: verlengbare tafel, stoelen, vitrine en groot buffet met zwaar witmarmeren blad.
Salle à manger de style Louis XVI comprenant une table aux allonges, une vitrine et un grand buffet à tablette en marbre blanche.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#595
Een lot van 10 verschillende horloges.
Lot de 10 différentes montres.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#510Pontiac & Lunette
Twee heren-en twee dameshorloges. Omstreeks 1950.
Deux montres hommes et deux montres dames. Vers 1950.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#735
Een handtas van bruin leder gemerkt Delvaux (sporen van gebruik). En een zwarte van het merk Nouvelta (in goede staat).
Sac à main en cuir brun de la marque Delvaux (usures). Et un sac à main noir de la marque Nouvelta (en très bon état).No longer availableEstimate: € 120/200 -
#580Jean Delatour
Een roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#610Rolex Perpetual
Een herenhorloge uit de jaren 1950 (glas te herstellen).
Montre homme des années 50 (verre à réparer).No longer availableEstimate: € 200/300 -
#460
Een lot halssnoeren bezet met half edelstenen. e.a.
Lot de colliers sertis de pierres sémi-précieuses et autres.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#575Swatch Irony
Een roestvrij stalen horloge. Swiss made.
Montre en acier inoxydable. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#803
Tinnen fontein met dito vergaarbak en messingen kraantje. Keuren uit de XIXde eeuw. Gemonteerd op een recent onderstel.
Fontaine et bassin en étain à robinet en laiton. Marques du XIXe siècle. Monté sur une tablette en bois récente.No longer availableDim. H. tot. 102 cm cmEstimate: € 80/120 -
#449Vic Gentils
“Abstracte figuren”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. E/A.
“Figures abstraite”. Lithographie. Signée hors planche. E.A.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#555Rodania Chronograph
Een herenhorloge met lederen armband. (gedragen).
Montre homme à bracelet en cuir. Portée.No longer availableEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#799
“Katoen Natie 150 years”. Twee delen. Greta Devos. Ed. Lannoo.
“Katoen Natie 150 years”. Deux volumes. Greta Devos. Ed. Lannoo.No longer availableEstimate: € 26/30 -
#62Romain Malfliet
“Verloren Brood, Antwerpen”. Ets. Gesigneerd en getiteld buiten de plaat.
“Verloren Brood, Anvers”. Eau-forte. Signée et intitulée hors planche.No longer availableDim. 34 x 20 cmEstimate: € 40/50 -
#229R. De Wolf
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée en bas à gauche.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 150/250 -
#355
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een morganiet.
Bague en or jaune 18 ct sertie de morganite.No longer availableDim. 6,15 gEstimate: € 180/220 -
#4
Drie etsen:-”Zicht op de Dijle te Mechelen”. Gesigneerd Marten Van Der Loo.-”Tigre royal attaquant un buffle”. E. Piridon naar een werk van Verlat.-”Hond”. Gemonogrammeerd L.G.
Trois eaux-fortes:- “Vue de la Dyle à Malines”. Signée Marten van der Loo.- “ Tigre royal attaquant un buffle”. E. Piridon d’après Verlat.- “Chien”. Monogrammée L.G.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#138
Een paar knobbelvazen naar het Delfts blauw en wit aardewerk. Onderaan apocrief gemerkt.
Paire de vases en faïence bleue et blanche de Delft. Marque apocryphe sous la base.No longer availableDim. H 27 cmEstimate: € 30/40 -
#410
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee briljantjes en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de deux petits brillants et des saphirs ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 150/250 -
#306Louis Jaquine, St. Etienne
Een comtoiseklok van gedreven geel koper.
Pendule murale comtoise en cuivre jaune repoussé.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#469
Lot van drie boeken uit de XIXde eeuw. “Paris et la France”. In-folio in rood halfleder. Talrijke platen. Een album met talrijke handgekleurde mode-en andere platen. In groen halfleder. Een plakboek met talrijke historische gravures, litho’s e.a. In groen half leder. En een knipselboek met kleurenprenten.
Lot de trois livres du XIXe siècle. “Paris et la France”. In-folio en demi-cuir rouge. Nombreuses planches. Un album contenant nombreuses planches de mode et autres colorées à la main. En demi-cuir vert. Un album contenant nombreuses gravures historiques, lithos etc. En demi-cuir vert. Et un album contenant des estampes coupées en couleurs.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#713
Twee miniatuurautootjes:- “Volkswagen”. Made in France- “Austin Somerset” Dinky Toys No. 161.
Deux voitures miniatures:- “Volkswagen”. Made in France.- “Austin Somerset”. Dinky Toys n° 161.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#662
Een lot van twee Afrikaanse beeldjes. Bakongo, Angola of Democratische Republiek Congo.
Lot e deux statuettes africaines. Bakongo, Angola ou République Démocratique du Congo.No longer availableDim. H 35 en 25 cmEstimate: € 120/160 -
#781
Een lot tin bestaande uit twee Chinese parfumvazen, een schenkkan, een terrine en een kamerpot.
Lot d’étains comprenant deux vases à parfum chinois, une verseuse, une terrine et un pot de chambre.No longer availableEstimate: € 40/50