#324Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891-1964
“Stilleven met schelp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, coquillage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 150/200 -
#733
“Aapjes”. Een gepatineerde plaasteren groep.
#157
Een antieke houten winkelpop op ijzeren voet.
#142Eugen (?) Karpathi
“Meertje in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd
”Petit lac dans les bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 67 cmEstimate: € 120/180 -
#489
“Familie aan zee”. Olieverf op paneel.
”Famille à la mer”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 50/80 -
#406
Een paar draaikrukjes van koper en hout.
Paire de tabourets pivotants en cuivre et bois.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40/60 -
#613
Een Thaise Boeddha van gepolychromeerd hout.
Bouddha en bois polychrome. Thaï.No longer availableDim. h: 190 cmEstimate: € 420/460 -
#412
Een reeks van tien ingekleurde en ingekaderde prenten van vissen, afkomstig uit een XIXe eeuwse Spaanse encyclopedie.
Une série de dix images en couleurs et encadrées de poissons, venant d’une encyclopédie espagnole du XIXème siècle.No longer availableDim. 29 x 39 cm (kaders)Estimate: € 30/50 -
#123
#94Staf
“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘63.
”Nature morte”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘63.No longer availableDim. 70 x 61 cmEstimate: € 60/100 -
#695
Twee verschillende paraplu’s met houten handvat.
#589Albert De BoisPeriod: °1938
Twee zwart-wit litho’s. Gesigneerd, gedateerd 1978 en genummerd A18 buiten de plaat.
Deux lithos en noir et blanc. Signées, datée 1978 et numérotée A18 hors planche.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 200/240