Similar lots by type
-
#434Alex WautersPeriod: 1899–1965“Prostituee op uitkijk”. Een schilderij, inkt en gouache op papier. Onderaan gesigneerd.
"Prostitute on the lookout." A painting, ink and gouache on paper. Signed at the bottom. -
#359Gerrit Lakmaaker‘Abstracte compositie’, gemengde techniek van hoogdruk, acryl en potlood op papier. Getekend Lakmaaker 1990, nr. 16 uit een oplage van 25 exemplaren.
-
#554Pierre DinerPeriod: 1832 - 2015“Jeune danseuse”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pierre Diner.
"Young dancer", a painting, oil on canvas, signed Pierre Diner. -
#542“Zittend naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Sitting nude". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom. -
#539“Zicht op zee”. Een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.
"View of the sea." A painting, oil on canvas, not signed. -
#544Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.
Thankawheel, a painting, mixed technique on marouflaged canvas. -
#462Léon Delderenne“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Delderenne.Beschadigde kader.
"Farm view". A painting, oil on panel, signed L. Delderenne. Damaged frame. -
#592“Koeien in de sloot”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.
"Cows in the Ditch", a painting, oil on canvas, unsigned. -
#589Guy Van den BulckeTwee etsen door Guy Van Den Bulcke. Getekend buiten de plaat.
Two etchings by Guy Van Den Bulcke. Signed outside the plate. -
#239‘Landschap met koeien en schapen’, olieverf op doek. Met meerdere scheuren in het doek, niet getekend.
-
#432Paul HagemansPeriod: Antwerpen 1884-1959‘Boszicht’. Olieverf op paneel. Getekend.
'Boszicht'. Oil on panel. Signed. -
#444Frans Siaens‘Bloemenvaas’. Olieverf op doek, getekend.
‘Flower vase’. Oil on canvas, signed. -
#534Frans GysZicht op de Zimmertoren, Lier. Olieverf op doek.
View of the Zimmer Tower, Lier. Oil on canvas. -
#522Joseph-Marie Le TournierPeriod: 1892-1972“Visserssloepen op het strand”. Aquarel getekend Joseph-Marie Le Tournier.
"Fishing boats on the beach". Watercolor by Joseph-Marie Le Tournier. -
#543Joseph CaronPeriod: 1866-1944‘Boszicht’. Olieverf op doek, getekend.
‘Forest View’. Oil on canvas, signed. -
#552L Moens“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Farm view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#569Jean-Guy BeernaertPeriod: 1928 - 1999“Bosdreef”, een églomisé, olieverf op glas, gesigneerd J.G. Beernaert.
"Bosdreef", an églomisé, oil on glass, signed J.G. Beernaert. -
#494Robert ArensPeriod: 1905-1998“Stilleven met kan en fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Arens. Toegevoegd een boek over het leven en werk van de kunstenaar.
"Still life with jug and fruit". A painting, oil on panel, signed by Arens. Accompanied by a book about the life and work of the artist. -
#449‘Landschap met veerboot’. Olieverf op doek, naar de 19e eeuw. Niet getekend.
‘Landscape with ferryboat’. Oil on canvas, from the 19th century. Not signed. -
#590Abstract expressionistisch schilderij. Acryl op doek, niet getekend. Afkomstig uit de collectie van Guy van den Bulcke.
Abstract expressionist painting. Acrylic on canvas, not signed. From the collection of Guy van den Bulcke. -
#489“Twee koppen”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
"Two heads". Engraving. Signed outside the plate. -
#580‘Zonder titel’. Action painting, acryl op doek. Niet getekend.
'Untitled'. Action painting, acrylic on canvas. Not signed. -
#492Period: 1960“Melancholische Piérrot”, een schilderij, olieverf op paneel. Niet gesigneerd, circa 1960.
"Melancholic Pierrot", a painting, oil on panel. Not signed, circa 1960. -
#499Lucas Meersman‘Rood fabeldier’, een brutalistisch impasto oliverfschilderij op paneel. Getekend L. Meersman.
Other lots in this auction
-
#134Louis RoyonPeriod: 1882 - 1968“Albertville - remonte l’escaut” een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd vooraan alsook achteraan, getiteld en gedateerd 1947.
"Albertville - remonte l’escaut" a painting, oil on canvas, signed on front and back, titled and dated 1947. -
#256Een notenhouten armstoel met naaldwerk bekleed, met decor van een hofdame.
A walnut armchair upholstered with needlework depicting a court lady. -
#47Christofle FranceEen set van 13 verzilverd metalen onderzetters, gemerkt.
A set of 13 silver-plated metal coasters, marked. -
#271Een lot van 5 koperen vijzels met stampers.
A lot of 5 copper mortars with pestles. -
#217Een set van twee arduinen leeuwen, steunend op een schild, met nog enkele onderdelen afkomstig van een oude schouw.
A set of two stone lions, resting on a shield, with some additional parts originating from an old fireplace. -
#160Een 18 kt geelgouden ring bezet met centrale briljant van 0,51 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,32 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.51 ct. and diamonds totaling 0.32 ct. -
#117Christofle FranceEen vierdelig koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Gemerkt.
A four-piece coffee and tea set in silver-plated metal. Marked. -
#323Een set van 2 Chinese porseleinen schalen.
A set of 2 Chinese porcelain bowls. -
#287Een partij van vier boeken over Antwerpen. Bouwen door de eeuwen heen in Vlaanderen, Stad Antwerpen 3na. Historiek der straten en openbare plaatsen van Antwerpen, Augustin Thys. Bouwstoffen voor de geschiedenis van Antwerpen in de XIXde eeuw. Antwerpen, beeld van een stad, Marijke Seresia & Jef Vanreusel.
A set of four books on Antwerp. Building through the ages in Flanders, City of Antwerp 3rd edition. History of the streets and public places of Antwerp by Augustin Thys. Building materials for the history of Antwerp in the 19th century. Antwerp, an image of a city by Marijke Seresia & Jef Vanreusel. -
#37Een lot van 2 honden, de grootste uit geglazuurd keramiek gemerkt Jema Holland, de kleine uit porselein Beswick England. Kleine met schade aan het oor.
A lot of 2 dogs, the larger one from glazed ceramic marked Jema Holland, the smaller one from porcelain Beswick England. Small one with damage to the ear. -
#339Een stalen piston van een binnenschip als paraplubak.
A steel piston from an inland vessel turned into an umbrella stand. -
#71Christofle FranceEen set van 3 verzilverd metalen kandelaars, gemerkt.
A set of 3 silver-plated metal candle holders, marked.

