Similar lots by type
-
#420
Een reeks van elf z.g. Muziekborden. Frans werk.
Une série de onze assiettes musicales.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#299
“Christian fume la pipe!...” Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd G. De Vuyst 1957.
”Christian fume la pipe!...” Fusain sur papier. Signé et daté G. De Vuyst 1957.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#360
Een zeshoekige hanger van verzilverd metaal met zilveren belletjes. Oosters werk. De ketting is toegevoegd en van koper.
Un pendentif de forme hexagonal en métal argenté avec des clochettes en argent. travail oriental. La chaîne est en cuivre, un ajout.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#251
Een driedelig klokstel van zamak versierd met personages als allegorie van de oogst.
Une garniture de cheminée trois pièces en régule avec un décor de personnages, allégorie de la récolte.No longer availableEstimate: € 140 / 220 -
#569
“Het circus”. Olieverf op papier. Draagt een handtekening: Roëde.
”Le cirque”. Huile sur papier. Porte la signature: Roëde.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 250 / 400 -
#92Leentje Linders
Drie etsen met betrekking tot de vroege luchtvaart. Genummerd, waarvan 1 gesigneerd. “De tweedekker van Farman.”, “De vliegende fiets.” & “Spad.”
Trois eaux-fortes en relation avec l’aviation. Numérotées, dont une signée. “Le biplan de Farman”, “ Le vélo volant” & “Spad”.No longer availableDim. 27 x 30 en Ø 16 cm en 17 x 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#199Leon BruninPeriod: 1861-1949
“Rederijker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Réthoricien”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#34Paule Wolvens 1896-1977
“De Pianiste”. Litho. Gesigneerd en genummerd 27/70.
”Le pianiste”. Une lithographie. Signée et numérotée 27/70.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#519
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening Kircher.
”Paysage de campagne”. Huile sur toile. Porte la signature: Kircher.No longer availableDim. 38 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#87
Een paar drageoirs van geslepen kleurloos kristal.
Une paire de drageoirs en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h : 30 cmEstimate: € 120 / 180 -
#265
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 750 / 850 -
#427
Een lot met “Don Bosco, ‘n Robbedoes” door Jijé. Ed. Dupuis, 2de druk (slechte staat), een serie van 5 albums ingebonden Kapoentjes (1964 t.e.m. 1968), 5 albums Zonneland (1957 t.e.m. 1960) en één album Sprookjes in beeld 1964.
Un lot de livres dont “Don Bosco, ‘n Robbedoes” par Jijé. Ed. Dupuis, 2ème tirage (mauvais état), une série de 5 albums reliés (164-1968), 5 albums Zonneland (1957-1960) et un album Sprookjes in beeld 1964.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#102
Een eikenhouten kerkornament met een grisailleschildering van Sint Antonius. XVIIIe eeuw.
Un ornement d’église en chêne avec une peinture grisaille de Saint Antoine. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 87 x 95 cmEstimate: € 200 / 240 -
#626
Een ronde tafel van mahoniehoutfineer met een zwart marmeren blad.
Une table ronde en bois de placage acajou à tablette en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 51 cmEstimate: € 220 / 240 -
#174Adriaan Cornelis Van NoortPeriod: 1914 - 2003
“De Zwarte Dennen nabij Ommen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Les Pins Noirs près de Ommen”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#348
Een kruisbeeld in barokke stijl en twee kerkkandelaars in renaissancestijl van messing.
Un crucifix style baroque et deux candélabres d’église style Renaissance en laiton.No longer availableDim. h: 91 & 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#651
Een zittende Chinese wijze met ruyi van monochroom wit porcelein in de stijl van het Blanc-de-Chine.
Un sage chinois assis avec un ruyi en porcelaine blanche dans le style blanc-de-chine.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 180 / 200 -
#696
Twee Chinese violen met strijkstok in koffer.
Deux violons et archets dans un coffre.No longer availableDim. l: 52 cm en l: 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#703
Ivoren snuffbottle versierd met twee musicerende kinderen. Japans werk, omstreeks 1900.
Un flacon au décor de deux enfants qui font de la musique. Travail japonais, vers 1900.No longer availableDim. H. 7,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#419
Een voorstelling van de Heilige familie van meerkleurig biscuit onder stolp.
Une représentation de La Sainte Famille en biscuit polychrome sous cloche.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 30 / 50