Similar lots by type
-
#251Een driedelig klokstel van zamak versierd met personages als allegorie van de oogst.
Une garniture de cheminée trois pièces en régule avec un décor de personnages, allégorie de la récolte.No longer availableEstimate: € 140 / 220 -
#420Een reeks van elf z.g. Muziekborden. Frans werk.
Une série de onze assiettes musicales.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#299“Christian fume la pipe!...” Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd G. De Vuyst 1957.
”Christian fume la pipe!...” Fusain sur papier. Signé et daté G. De Vuyst 1957.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#569“Het circus”. Olieverf op papier. Draagt een handtekening: Roëde.
”Le cirque”. Huile sur papier. Porte la signature: Roëde.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 250 / 400 -
#92Leentje LindersDrie etsen met betrekking tot de vroege luchtvaart. Genummerd, waarvan 1 gesigneerd. “De tweedekker van Farman.”, “De vliegende fiets.” & “Spad.”
Trois eaux-fortes en relation avec l’aviation. Numérotées, dont une signée. “Le biplan de Farman”, “ Le vélo volant” & “Spad”.No longer availableDim. 27 x 30 en Ø 16 cm en 17 x 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#34Paule Wolvens 1896-1977“De Pianiste”. Litho. Gesigneerd en genummerd 27/70.
”Le pianiste”. Une lithographie. Signée et numérotée 27/70.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#199Leon BruninPeriod: 1861-1949“Rederijker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Réthoricien”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#360Een zeshoekige hanger van verzilverd metaal met zilveren belletjes. Oosters werk. De ketting is toegevoegd en van koper.
Un pendentif de forme hexagonal en métal argenté avec des clochettes en argent. travail oriental. La chaîne est en cuivre, un ajout.No longer availableEstimate: € 250 / 300
Other lots in this auction
-
#112Een taartschep, een slabestek met been en twee vorken en twee lepels van zilver. Gemerkt en in originele doos.
Une pelle à tarte, un couvert à salade décoré d’os et deux cuillères en argent. Avec marques et dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#181Thioul, ParisEen muurpendule van verguld brons in Lodewijk XV-stijl, versierd met putti en een jonge vrouw.
Une pendule murale en bronze doré style Louis XV, décorée de putti et d’une jeune femme.No longer availableDim. l: 55 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#597Een vaas van Chinees porselein met een decor van personages in cartouches op een gele fond met bloemen en versierd met twee hertenkoppen in reliëf. Met sokkel.
Un vase en porcelaine de Chine au décor de personnages en cartouche sur un fond jaune et fleurs et décoration de deux têtes de cerfs en relief. Avec un socle.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#98Een driedelig art nouveau klokstel van rood marmer en zamak. De pendule getooid met een beeld, getiteld ‘Coquette’. De twee kandelaars met vier armen. Begin XXe eeuw.
Une garniture de cheminée Art Nouveau en trois pièces en marbre rouge et régule. La pendule est décorée d’une statue nommée ‘Coquette’. Deux candélabres à quatre bars. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 100 / 150 -
#227Een karafje en acht gekleurde glaasjes van geslepen kristal.
Une carafe et huit verres de couleur en cristal taillé.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#329“Paaslam”, ingelijst.
”Agneau de Pâques”. Encadré.No longer availableDim. 18 x 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#188Ferdinand Barbedienne“Lorenzo di Medici”. Een bronzen beeld met donker patina naar een werk van Michelangelo. Gesigneerd en met stempel.
”Lorenzo di Medici”. Une statue en bronze d’après l’oeuvre par Michel-Ange.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 500 / 600 -
#472Drie aquarellen met Aziatische landschappen”. Allen gesigneerd.
Trois aquarelles aux paysages asiatiques. Signées.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 25 / 40 -
#335Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamant princesses met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een centrale saffier van ± 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertue de diamants ‘Princesse’ ayant un poids total de ± 0,30 ct et un saphir central de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,30 gEstimate: € 600 / 700 -
#453Een schaalmodel van een racewagen uit de jaren ‘20 van gepolychromeerd metaal.
Un modèle d’une voiture de course des années ‘20 en métal polychrome.No longer availableDim. l: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#342Van Gils“Herenportret”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Portrait d’homme”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#325Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± van ± 0,30 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et émeraudes ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 450 / 550

