Similar lots by type
-
#668
“Meisje met kuikens” en “Wiskunde”. Twee groepen van meerkleurig Italiaans kunststof. Gemerkt Florence en met gekroonde N.
"Fille aux poussins" et "Mathématiques". Deux groupes de plastique italien multicolore. Marqués Florence et à l’N couronné.No longer availableDim. h: 24 - 28 cmEstimate: € 35/45 -
#233
“De landverhuisster”. Een gepatineerd bronzen beeld op natuurstenen sokkel. Gedateerd 1993 en genummerd 87/3999.
"L'émigrée". Une statue en bronze patiné sur un socle en pierre naturelle. Daté de 1993 et numéroté 87/3999.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200/300 -
#505
Een paar gestileerde verguld messingen ramskoppen.
Une paire de têtes de bélier stylisées en laiton doré.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 420/440 -
#511
“Steigerende paarden”. Twee groen gepatineerde bronzen beelden.
"Chevaux cabrés". Deux statues en bronze à patine verte.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 550/600 -
#477
Twee bronzen plaquettes in art-nouveau stijl naar het werk van Alphonse Mucha.
Deux plaques de bronze de style Art Nouveau d'après l'oeuvre d'Alphonse Mucha.No longer availableDim. 8,5 x 23 cmEstimate: € 360/380 -
#115
“De kunstenaar”. Een bronzen beeldje op houten sokkel. Onder stolp.
"L'artiste". Une statue en bronze sur un socle en bois. Sous cloche.No longer availableDim. h: 21 (beeld) 40 cm (stolp)Estimate: € 60/100 -
#183
“Cupido”. Een bruingepatineerd bronzen groep op (losse) grijs marmeren sokkel, versierd met bronzen golfmotieven.
"Cupidon". Un groupe en bronze à patine brune sur un socle en marbre gris (détaché), décoré de motifs de vagues en bronze.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200/300 -
#521
“Samen onder de paraplu”. Een grote bronzen groep.
"Ensemble sous le parapluie". Un grand groupe en bronze.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 120/200 -
#684
Een meerkleurig geglazuurd aardewerken herdershond. Lichte schade aan de staart.
Chien de berger en faïence émaillée multicolore. Légers dégâts à la queue.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 40/50 -
#514
“Jager te paard met jachthoorn en -honden”. Een grote bronzen groep op marmeren voetstuk. Recente geut naar werk van P. J. Mêne.
Chasseur à cheval avec cor de chasse et chiens. Grand groupe en bronze sur socle en marbre. Fonte récente d'après l'oeuvre de P. J. Mêne.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 400/700 -
#169
“Madonna met kind”. Een gesculpteerd houten beeld.
"Vierge à l'enfant". Une statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100/120 -
#537
Een Quan Yin van gesculpteerd wit marmer.
Un Guan Yin en marbre blanc sculpté.No longer availableDim. h: 125 cmEstimate: € 250/400 -
#193
“De gebroken eitjes”. Een art deco groepje van brons en ivorine op sokkel van roze en bruine onyx. Gesigneerd ‘Mednat’. Beschadiging aan een hoek achteraan.
"Les Oeufs Cassés". Un groupe art déco en bronze et ivoire sur une base d'onyx rose et marron. Signé 'Mednat'. Dommages à un coin à l'arrière.No longer availableDim. h: 29,5 cmEstimate: € 200/300 -
#157Eutrope BouretPeriod: 1833 - 1906
“Herderinnetje”. Een bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd.
"Bergers". Une statue en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 600/800 -
#587
Een zittende Boeddha van gesculpteerd hardhout.
Un Bouddha assis en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 120/180 -
#178
Een paar liggende leeuwen van gebeeldhouwd marmer naar Antonio Canova.
Une paire de lions couchés en marbre sculpté d'après Antonio Canova.No longer availableDim. l: 31 cmEstimate: € 320/340 -
#517
“Mercurius”. Een bronzen beeld op een sokkel van roze marmer en brons, versierd met een reliëfdecor in een fries. Naar een werk van Jean de Bologne.
"Mercure". Statue en bronze sur socle en marbre rose et bronze, ornée d'un décor en relief dans une frise. D'après une oeuvre de Jean de Bologne.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 700/800 -
#581
“Kubistische muzikant”. Een houten beeldje. Draagt handtekening onderaan.
« Musicien cubiste ». Une figurine en bois. Signée en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100/150 -
#188Mathurin MoreauPeriod: 1822 - 1912
“Diana”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en met opschrift ‘hors concours’.
"Diane". Une statue en bronze à patine brune. Signé et avec inscription 'hors concours'.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 300/400 -
#674
“De Zeemeermin”. Een modern beeldje van aardewerk op een houten sokkel.
"La sirène". Une figurine en poterie moderne sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 35/45 -
#159
“Charakterkopf”. Een expressieve bronzen buste op een wit marmeren sokkel. Naar het voorbeeld van Franz Wavier Messerschmitt.
"Charakterkopf". Un buste expressif en bronze sur un socle en marbre blanc. D’après l’exemple de Franz Wavier Messerschmitt.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1300/1500 -
#235
“Jongen met appel en meisje met bloemen”. Een gegoten en witgepatineerde groep.
“Garçon avec pomme et fille avec des fleurs”. Un groupe en plâtre patiné blanc.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 120/200 -
#174
Een Heilig-Hartbeeld van bruingepatineerd brons.
Une statue du Sacré-Cœur en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 200/240 -
#198
Twee hertenkalfjes van ijzer.
Deux veaux de cerf en fer.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 160/200
Other lots in this auction
-
#373Maria Innocentia Hummel
“Bandoneonspieler & Hinaus in die Ferne”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 185 & 79. Letzte Ausgabe 1991.
Bandoneonspieler & Hinaus in die Ferne. Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquée en bas, numérotée 185 & 79. Letzte Ausgabe 1991.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 40/60 -
#550
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants et de diamants en baguettes d'un poids combiné de +- 0,72 ct.No longer availableDim. 4,86 gEstimate: € 850/950 -
#48
Een Madonna met kind van gepolychromeerd en verguld terracotta.
Une Vierge à l'Enfant en terre cuite polychrome et dorée.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80/120 -
#209Bosmans
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage de bruyère". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 cm x 90 cmEstimate: € 50/80 -
#630G. Wante
“Landschap”. Gravure naar de XVIIde eeuw. Achteraan toegeschreven.
"Paysage". Gravure après le 17ème siècle. Attribué au dos.No longer availableDim. 50 x 75 cmEstimate: € 40/50 -
#407
Een meerkleurig porseleinen siervaas in de vorm van een golf met schelpen en dolfijnen.
Vase décoratif en porcelaine multicolore en forme de vague avec coquillages et dauphins.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 65/75 -
#43L & M.
“Madonna met Kind”. Beeld van kleurloos biscuit. Onderaan gemerkt en genummerd.
"Vierge à l'Enfant". Statue de biscuit incolore. Marquée et numérotée en bas.No longer availableDim. H. 43 cmEstimate: € 40/60 -
#97Val Saint Lambert
Een vaas van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Vase en cristal doublé bleu et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/150 -
#567
Twee borden van Chinees porselein, waarbij één met Imari decor en één Chine de commande. Beide XVIIIe eew. Het tweede gerestaureerd.
Deux assiettes en porcelaine de Chine dont une à décor Imari et une Chine de commande. Tous deux XVIIIe siècle. La seconde restaurée.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 60/100 -
#33
Een achthoekige bolle vaas van gepolychromeerd Delfts aardewerk.
Vase octogonal convexe en faïence de Delft polychrome.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/50 -
#589
“Study for still life”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening en datum 1961 op de verso.
"Etude pour la nature morte". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1961 au verso.No longer availableDim. 32,5 x 24 cmEstimate: € 100/150 -
#1
“Een vogel met een koekoeksjong, een flamingo en een pelikaan”. Drie beeldjes van porselein en biscuit. De eerste twee gemerkt van Goebel, de derde met een blauw merk.
"Un oiseau avec un jeune coucou, un flamant rose et un pélican". Trois figurines en porcelaine et biscuit. Les deux premiers marqués par Goebel, le troisième avec une marque bleue.No longer availableDim. H: 17-21cmEstimate: € 40/50