Similar lots by type
-
#182Louis ClessePeriod: 1889 - 1961
“Stilleven met vissen”, een schilderij, olieverf op paneel
"Still Life with Fish," a painting, oil on panel -
#382
“De appelsien”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, gesigneerd.
"The orange", a painting, oil on panel in a gilded frame, signed. -
#389
“De pruim en de frambozen”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader.
"The Plum and the Raspberries", a painting, oil on panel in a gilded frame. -
#199Rafael GorsenPeriod: 1942-2020
“De kwelling”. Een schilderij, olieverf op doek gemaroufleerd, onderaan gesigneerd.
"The torment". A painting, oil on canvas marouflaged, signed at the bottom. -
#242Irène BataillePeriod: 1913-2012
“Dame op stoel” & “Dame met kind”. Een lot van 2 schilderijen, gouache op papier. Onderaan gesigneerd.
"Lady on chair" & "Lady with child". A lot of 2 paintings, gouache on paper. Signed at the bottom. -
#279Henry KokkenPeriod: 1860 - 1941
“Stilleven met gedekte tafel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd H. Kokken.
"Still life with set table", a painting, oil on panel, signed H. Kokken. -
#149Alfred OstPeriod: 1884-1945
“De doornenkroon”. Een schilderij, gemengde techniek op papier, onderaan gesigneerd.
"The Crown of Thorns". A painting, mixed media on paper, signed at the bottom. -
#2DK
“Jezus aan het kruis”, een schilderij, olieverf op doek, 19e eeuws, gemonogrammeerd links onder DK en gedateerd 1839.
"Jesus on the cross", a painting, oil on canvas, 19th century, monogrammed lower left DK and dated 1839. -
#202
“Landschap met figuren”. Een schilderij, olieverf op doek. Venetiaanse school, eind 18e eeuw. Verweer sporen.
"Landscape with figures". A painting, oil on canvas. Venetian school, late 18th century. Shows signs of wear. -
#192Henri HoubenPeriod: Antwerpen 1858-1931
“Interieur met verliefd koppel”, een schilderij, olieverf op doek , gerestaureerd, gesigneerd H. Houben.
"Interior with a romantic couple", a painting, oil on canvas, restored, signed H. Houben. -
#252
“Molenzicht”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, 19e eeuws, niet gesigneerd.
"Molenzicht" is a painting, oil on canvas in a gilded frame, from the 19th century, unsigned. -
#272Jozefien Van Looy
“Papaver Weelde”. Een lot van 3 schilderijen, acryl op doek. Met certificaat gesigneerd en getiteld.
"Papaver Abundance". A lot of 3 paintings, acrylic on canvas. Signed and titled with certificate. -
#172
“De afkoping”, gemaroufleerd werk naar de 19e eeuw in weelderige vergulde kader.
"The redemption", marouflaged work from the 19th century in luxurious gilded frame. -
#352
“Schaapjes op de heide”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, draagt een plaatje ‘Ch Vandamme 1844 - 1898 en de initialen CVD.
"Sheep on the Heath", a painting, oil on panel in a gilded frame, with a plaque 'Ch Vandamme 1844 - 1898 and initials CVD. -
#392
“Nederlandse landschappen”, een set van 2 schilderijtjes, olieverf op paneel in vergulde kader.
"Dutch landscapes", a pair of 2 paintings, oil on panel in gilt frame. -
#254
“Parijs straatzicht”, een schilderij, olieverf op doek, draagt handtekening ‘Gio Fattori’.
"Paris street view," a painting, oil on canvas, signed 'Gio Fattori.' -
#194Jan Frans SimonsPeriod: 1855-1919
“Brief van het front”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd en met label op het kader.
"Letter from the front". A painting, oil on canvas, signed at the bottom with label on the frame. -
#274Herman Van TankerenPeriod: 1900 - 1980
“Stalinterieur met kippen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Intérieur de la grange aux poules". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. -
#229Marco MagisPeriod: 1934 - 1995
“Stilleven met look”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Marco Magis.
"Still life with garlic", a painting, oil on canvas, signed by Marco Magis. -
#219Adèle KoekkoekPeriod: 1838-1919
“Vrouw bij de haard”, olieverf op doek, gesigneerd.
“Woman by the hearth”. Oil on canvas. Signed. -
#169Alfred Emile Léopold StevensPeriod: 1823 - 1906
“Zicht op strand en zee”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd A. Stevens.
"View of the beach and sea", a painting, oil on panel, signed A. Stevens. -
#292
“Zicht op de jungle met houtdraagster”. Een schilderij, olieverf op papier, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘85.
"View of the jungle with wood carrier." A painting, oil on paper, signed and dated '85 at the bottom. -
#325Robert Boudry
“Twee appels”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. Boudry.
"Two Apples," a painting, oil on panel, signed R. Boudry. -
#259
“Stadszicht bij nacht”, een schilderij, olieverf op doek, onleesbaar gesigneerd.
"City view at night," a painting, oil on canvas, signed illegibly.
Other lots in this auction
-
#302Jack GodderisPeriod: 1916 - 1971
“Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Godderis.
"Flower still life," a painting, oil on canvas, signed Godderis. -
#157
Een marmeren beeld van een roofvogel, medio 1920.
A marble statue of a bird of prey, circa 1920. -
#69Deknudt
Een geslepen spiegel met rechthoekig polychroom verguld kader. Verso label.
A cut mirror with a rectangular polychrome gilt frame. Label on the back. -
#270
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct. en tanzanite met een gezamenlijk gewicht van +- 1,60 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 1.50 ct. and tanzanite with a total weight of approximately 1.60 ct. -
#339
“Heidezicht”. Een schilderij, aquarel op papier, onderaan gesigneerd.
"Heidezicht": A painting, watercolor on paper, signed at the bottom. -
#256
Een set van 2 ladenkastjes in fineer, één met glazen blad.
A set of 2 veneer chest of drawers, one with glass top. -
#400
Een zilveren beeldje van een clown, gemerkt 925. 80 gram.
A silver statuette of a clown, marked 925. 80 grams. -
#326
Een houten Art Deco verrijdbaar barkastje met 2 klepdeurtjes voor-en bovenaan, en aan de zijkant 2 glazen schuifdeurtjes. Enige slijtage en enkele deukjes aanwezig.
A wooden Art Deco mobile bar cabinet with 2 folding doors in the front and on top, and 2 glass sliding doors on the side. 1 missing keyhole cover, wear, and some dents present. -
#15
Een armstoel in Louis XV stijl, verguld hout en gobelin bekleding.
An armchair in Louis XV style, gilded wood with Gobelin upholstery. -
#201
Een twee-delige 2-deuren Normadische eikenhouten kast.
A two-piece 2-door Norman oak cabinet. -
#126
Een gefineerde biedermeyer sécrétaire, periode 1820-1830. Met drie laden en klapblad, met galerij en laden binnenin.
A veneered Biedermeier secretaire, from the period 1820-1830. With three drawers and drop-down flap, featuring a gallery and drawers inside. -
#137
Een Griekse amphora vaas in terracotta, handbeschilderd, gerestaureerd op meerdere plaatsen. Italiaanse bodemvondst.
A Greek amphora vase in terracotta, hand-painted, restored in several places. Italian archaeological find.