#291
Een paar antieke Belgische politieknuppels, waarbij één in lederen schede.
#629
#596
Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
#33
#456Nain
Perzisch tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.
#602André CardinaelPeriod: 1985 - 2005
“Stilleven met appels.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Nature morte aux pommes. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 52 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#559Inn Decleer
“Samsonite”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1994.
“Samsonite”. Aquarelle. Signée et datée 1994.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 40/60 -
#61
Een arduinen schouwpendule. Tijdperk Napoleon III. Beschadigingen. Met slinger en sleutel.
#170
Een 18 K geelgouden schakelketting.
#105Axedo
Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden polsband.
#108
Een verzilverd metalen theepotje met komfoor. Engels werk.
#199
Een grote butlerspiegel met verguld houten lijst.
Un grand miroir de majordome avec un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 79 cmEstimate: € 180/240