Similar lots by type
-
#274Een smalle spiegel met gebeeldhouwd eikenhouten lijst, de kuif versierd met een bloemenmand.
Un miroir étroit avec cadre en chêne sculpté, la coiffe décorée d'un panier de fleurs.No longer availableDim. 127 x 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#398Een lot van 10 diverse beeldjes, Oosters en Afrikaans. Daarbij vijf Birmaanse godheden op een leisteen gemonteerd.
Lot de 10 figurines diverses, orientales et africaines. De plus, cinq divinités birmanes montées sur une ardoise.No longer availableDim. H:10-20cmEstimate: € 80 / 120 -
#1Twee houten eenden, waarbij één gepolychromeerd.
Deux canards en bois dont un polychrome.No longer availableDim. h: 17 & 19 cmEstimate: € 35 / 45 -
#563Een Afrikaans hardhouten beeld. Beschadiging bovenaan. Kongolees werk.
Une statue africaine en bois dur. Dégât vers le haut. Travail congolais.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#197Een tweearmige wandkandelaar van groengepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met geslepen spiegeltjes en guirlandes.
Applique à deux bras en bois patiné vert de style Louis XVI à miroirs taillés et guirlandes.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#387Vijf diverse beeldjes van verschillende materialen en herkomsten. Hout, steen, been.
Cinq figurines diverses de matières et d'origines différentes. Bois, pierre, os.No longer availableDim. H:11-26cmEstimate: € 60 / 100 -
#77Een houten wandregulator versierd met een steigerend paardje op de kuif. Compleet met sleutel.
Régulateur mural en bois décoré d'un cheval cabré sur le cimier. Complet avec clé.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 60 / 100 -
#391Een lot bestaande uit een Turks schaaltje van koper, een aardewerken potje, een albasten plaquette met inscripties, een kleine Boeddha, een metalen beeldje van een muzikant uit Benin en een Chinees beeldje van speksteen.
Lot composé d'un bol turc en cuivre, d'un pot en faïence, d'une plaque en albâtre avec inscriptions, d'un petit Bouddha, d'une statuette en métal d'un musicien béninois et d'une statue chinoise en stéatite.No longer availableDim. H:3-10cmEstimate: € 40 / 60 -
#118Een gebeeldhouwd houten pleurante.
Une pleurante en bois sculpté.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#425JunghansEen klein schouwklokje in houten kast met meerkleurig bloemendecor op zwarte fond.
Une petite pendule de cheminée dans un coffret en bois à décor floral multicolore sur fond noir.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#543“Vier personages op een paard”. Een Afrikaans bronzen groep.
"Quatre personnages sur un cheval". Un groupe africain en bronze.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 200 / 240 -
#392“Abstract met negatieve vlakken.” Gemengde techniek op papier. Onduidelijk gesigneerd.
"Abstrait avec des surfaces négatives." Technique mixte sur papier. Pas clairement signé.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 180 / 220 -
#166Een eikenhouten bordenkast in Mechelse stijl, versierd met gebeeldhouwde leeuwen, kinderkopjes en met herbergscènes op de paneeldeurtjes. Onderaan met spiegel.
Vaisselier en chêne de style malinois décoré de lions sculptés, de têtes d’enfant et de scènes d’auberge dans les portes. Un miroir en bas.No longer availableDim. 192 x 153 x 45 cmEstimate: € 200 / 300 -
#316Een reeks van zes mahoniehouten stoelen met gesculpteerde versiering in de rug en met gerainureerde voorste poten.
Suite de six chaises en acajou à dossier et pieds avant sculptés.No longer availableDim. H:90cmEstimate: € 100 / 150 -
#91“Engeltjes op een schelpvormig bootje, getrokken door dolfijnen”. Een bronzen groep op rood marmeren voetstuk naar een werk van auguste Moreau.
« Des anges sur un bateau en forme de coquillage, tirés par des dauphins ». Groupe en bronze sur socle en marbre rouge d'après une oeuvre d'Auguste Moreau.No longer availableDim. H:22cmEstimate: € 60 / 100 -
#494Een eikenhouten spiegel versierd met gesculpteerde leeuwenkoppen en plantenmotieven.
Miroir en chêne à décor de têtes de lions sculptées et de motifs végétaux.No longer availableDim. 182 x 109 cmEstimate: € 100 / 150 -
#37Een klein bronzen beeldje in de vorm van een wolf.
Une petite statuette en bronze en forme de loup.No longer availableDim. l: 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#101“De koppige ezel”. Een bronzen groep op arduinen sokkel.
"L'âne têtu". Un groupe en bronze sur un socle en pierre bleue.No longer availableDim. h: 18 cm l: 50 cmEstimate: € 120 / 160 -
#291Rosskopf & Cie.Twee zakhorloges in verzilverd metalen kast. Begin XXe eeuw. Eén in werkende staat, één te reviseren. Met chatelaines. We voegen er twee beschermkasten aan toe.
Deux montres de gousset en métal argenté. Début du XXe siècle. L’une en état de marche, l’autre à réviser. Avec châtelaines. Nous ajoutons d’eux caisses de protection en métal.No longer availableDim. Ø: 5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#593Een paar siercoupes van rood gedubbeld glas met geslepen kleurloos decor van wijnranken. Enige randschade.
Une paire de coupes décoratives en verre doublé rouge à décor incolore taillé de vignes. Eclats au bord.No longer availableDim. h: 17 cm Ø: 19 cmEstimate: € 100 / 150 -
#106Een verlengbare eettafel met rijkelijk uitgewerkte poten in de vorm van gevleugelde hermenfiguren.
Table à dîner à allonges richement sculptée aux pieds, formant des hermès.No longer availableDim. 159 x 107 cmEstimate: € 250 / 400

