#432“Venzicht”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#142Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#478Drie benen beeldjes: een keizer en keizerin en een ander. Chinees werk.
#391Limoges, FranceEen koffieservies van Frans porselein, versierd met een blauw bloemendecor, bestaande uit koffiepot, melkkan, suikerpot, kopjes met ondertasjes, dessertborden en een serveerschotel. Compleet voor twaalf personen. Onderaan gemerkt.
Service à café en porcelaine française, décoré d'un décor floral bleu, composé d'une cafetière, d'un pot à lait, d'un sucrier, de tasses avec soucoupes, d'assiettes à dessert et d'un plat de service. Complet pour douze personnes. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#551Een vaas van Chinees porselein met een decor van een wijze op een ezel en van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.
#392Zeefdruk, Stuyvesantcollectie. Jean Dewasne.
#76Drie gietijzeren raamvoorhangen/ -versieringen.
No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#654“Straatzicht”. Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd.
Street view . Technique mixte sur papier. Signé illisible.No longer availableDim. 31 x 24 cmEstimate: € 80 / 120