Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Gezin”. Een aardewerken beeld met druipglazuur. Gesigneerd.
De Potter

“Gezin”. Een aardewerken beeld met druipglazuur. Gesigneerd.

“Famille”. Statuette en faïence à glaçure coulée. Signée.
Dim. h: 117 cm
SKU: 1505180583.
Categories: Aardewerk, Beeld.
Auction day: 16 May 2018 19:00
Catalogue #583
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #602

    Een knielende terracotta krijger met los hoofd. Restauraties.

    Guerrier agenouillé en terre cuite. Tête amovible. Restaurations.
    No longer available
    Dim. h: 181 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #197
    Luc Verschueren

    “Gekleed in dit ego”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd en gedateerd ‘89. Uniek exemplaar. Met certificaat.

    “Revêtu de cet ego”. Une statue en bronze patiné brun sur un socle en marbre noir. Signée et datée ‘89. Exemplaire unique. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #657

    Een lot van drie Nigeriaanse vruchtbaarheidspopjes.

    Un lot d’une série de trois poupées de fertilité du Niger.
    No longer available
    Dim. h: 27 - 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #178

    “Dame in uniform” et “Dame met parasol”. Een paar bronzen beeldjes met ivoren hoofdjes en handjes en op onyxen voetstukken.

    “Femme en uniforme” et “Femme à l’ombrelle”. Paire de statuettes en bronze aux têtes et mains en ivoire et sur bases en onyx.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #658

    Twee Afrikaanse figuurtjes van terracotta. Yoruba, Nigeria.

    Deux figures africaines en terre cuite. Yoruba, Niger.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #554

    “Compositie”. Olieverf op linnen. Draagt een handtekening ‘Malard’.

    “Composition”. Huile sur lin. Porte une signature ‘Malard’.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #218

    Een XVIIIe eeuwse beeldenconsole van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout, versierd met een rondboog. Het binnenwerk roterend met drie verschillende nissen.

    Console à statues en bois sculpté et polychromé décorée d’un arc. Trois niches à intérieur tournant. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #208
    Joseph d’Aste
    Period: 1881 - 1945

    “Terugkeer van de oogst”. Een bronzen groep. Gesigneerd.

    “Retour de moisson”. Un groupe en bronze. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #199
    Edouard Lanteri
    Period: 1848 - 1917

    “Duo”. Een groep van monochroom wit biscuit. Gesigneerd.

    “Duo”. Un groupe en biscuit monochrome blanc. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 750 / 800
  • #63

    Een beeldje van zamak met voorstelling van een jongentje.

    Statuette en régule représentant un petit garçon.
    No longer available
    Dim. H: 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #597

    Een bronzen voorstelling van de God Ganesha.

    Une représentation en bronze du Dieu Ganesh.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #213

    “Jonge vrouw bij een tempelleeuw”. Een beeld van roodgeaderd marmer met hoofd en armen van wit marmer, armbanden van onyx en halsketting van malachiet.

    ”Jeune femme auprès d’un lion gardien du temple”. Une statue en marbre veiné rouge, la tête et les bras en marbre blanc, bracelets en onyx et collier en malachite.
    No longer available
    Dim. h: 135 cm
    Estimate: € 4800 / 5200
  • #267

    Verguld/verzilverd metalen figuur van een bloemenmeisje met gezicht in ivoor op een zwart marmeren voet.

    Une figure en métal argenté et doré d'une jeune fille avec des fleurs, le visage en ivoire et un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. H: 20 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #578

    Een Chinese cachepot van meerkleurig aardewerk met een drakendecor.

    Un cache-pot en faïence chinoise polychrome à décor de dragons.
    No longer available
    Dim. Ø: 50 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #604

    Een oude amfoor in smeedijzeren staander. Schade aan de rand.

    Amphore antique dans un support en fer forgé. Dégât au rebord.
    No longer available
    Dim. h: 103 cm (met staander)
    Estimate: € 80 / 120
  • #231

    Een coupe van meerkleurig aardewerk, gedragen door een vrouw van bruingepatineerd zamak. De coupe gemerkt van Hugo Lonitz & Cie. Begin XXe eeuw.

    Un coupe en faïence polychrome, portée par une femme en régule brune. La coupe porte la marque de Hugo Lonitz & Cie. Début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #211

    Een lot Vlaams aardewerk, bestaande uit twee tabakspotten en een beeldje van een kantklosster. De eerste met één handvat manco.

    Lot de faïences flamandes comprenant deux pots à tabac et une statuette représentant une dentellière. Une anse manque.
    No longer available
    Dim. h: 20 - 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #128

    “De slangenbezweerder”. Een bronzen beeldje naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.

    “Le charmeur de serpents”. Sculpture en bronze d’après un oeuvre de Charles Arthur Bourgeois.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 170 / 200
  • #233

    “De schilder” en “De schrijver”. Twee beelden van donkergepatineerd brons.

    “Le peintre” et “L’écrivain”. Deux sculptures en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #567

    Een paar vaasjes van Satsuma aardewerk met een fijn decor van geisha’s in een landschap. Onderaan gemerkt.

    Deux vases en faïence de Satsuma finement décorée de geishas dans un paysage. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #563
    Michel Hereman

    “Post-apocalyptisch wezen”. Een aardewerken beeld met glazen ogen. Gemonogrammeerd.

    “Etre post-apocalyptique”. Une statue en faïence aux yeux en verre. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #287

    Een aardewerken vorm voor een ijslam.

    Un moule pour agneau de Pâques en faïence.
    No longer available
    Dim. b: 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #577

    Een Afrikaans voorouderbeeld van terracotta. Yoruba, Nigeria.

    Une statue d’ancêtre africaine en terre cuite. Yoruba, Niger.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #228

    Een aardewerken vaas met druipglazuur. Belgisch werk, tijdperk art nouveau.

    Un vase en faïence avec glaçure coulée. Travail belge, époque art déco.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 120 / 140

Other lots in this auction

  • #478

    Een pompoenvormig theepotje van blauw en wit Chinees porselein met verzilverd metalen monturen, versierd met draken en het deksel getooid met een aapje.

    Théière de forme citrouille en porcelaine de Chine bleue et blanche aux montures argentées et à décor de dragons. Couvercle surmonté d’un petit singe.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #355

    Een smeedijzeren luchter, versierd met bladeren en met een centrale coupe van gesatineerd glas.

    Lustre en fer forgé décoré de feuillages et avec une coupe centrale en verre satiné.
    No longer available
    Dim. Ø: 64 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #402

    “Heilige op wolk”. Een sanguinetekening op papier. XVIIIe eeuw.

    “Saint sur un nuage”. Un dessin en sanguine sur papier. XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 16 x 12 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #95

    Een 18 karaat wit en geel gouden ring bezet met een diamant van ± 0,50 ct.

    Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un diamant de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 7,81 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #586

    Een gebeeldhouwde tweedeurskast in gotische stijl.

    Une armoire à deux portes sculptée, style gothique.
    No longer available
    Dim. 149 x 156 x 47 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #436

    Een kleine ééndeursvitrine in Régencestijl met een lade boven de deur. Enkele manco’s.

    Une petite vitrine à une porte style Régence avec un tiroir au dessus de la porte. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 102 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #587
    Chartier F.

    Een schouwpendule van zwart en groen marmer met een geëmailleerde wijzerplaat achter glas. Eind XIXe eeuw. Sleutel en slinger manco.

    Pendule de cheminée en marbre vert et noir à cadran émaillé sous verre. Fin du XIXe siècle. Clé et balancier manquent.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #726

    Een sobere eikenhouten salontafel met twee klapbladen.

    Une table de salon en chêne sobre avec deux tablettes rabattables.
    No longer available
    Dim. 45 x 120 x 85 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #306

    Een ovale eikenhouten gatelegtafel met getorste poten. Engeland, XIXde eeuw.

    Table gateleg ovale en chêne aux pieds torsadés. Angleterre, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. L. 100 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #256

    Een paar armstoelen in Louis XIII-stijl van gebeeldhouwd beukenhout.

    Deux fauteuils style Louis XIII en hêtre sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 260 / 300
  • #110

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.
    No longer available
    Dim. 10,78 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #35

    Twee 18 karaats wit en geel gouden kleine ringen, één bezet met een parel en één met fantasiesteen.

    Deux petites bagues en or jaune et blanc 18 ct dont une sertie d’une perle, l’autre d’une pierre de fantaisie.
    No longer available
    Dim. 3,33 g
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 15 & 16 mei 2018

De veiling is volledig - 805 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls beschikbaar op de downloads pagina.

15 May 2018 19:00
16 May 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 May 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More