Similar lots by type
-
#103Emile Lascaris
“Moeder en kind”. Een groep van zwartgepatineerd teracotta. Gemonogrammeerd.
Mère et enfant. Un groupe de terre cuite patinée noire. Monogrammé.No longer availableDim. 44 x 23 cm -
#458
Een paar rechthoekige aardewerken schaaltjes met ontwerpen van Corneille.
Une paire de plats rectangulaires en faïence aux motifs de Corneille.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 30/50 -
#91
Een paar windhonden van meerkleurig majolica. Italiaans werk, één gerestaureerd aan de kop.
Une paire de lévriers en majolique multicolore. Travail italien dont un restauré sur la tête.No longer availableDim. 70 x 28 cmEstimate: € 60/100 -
#343
Een lot van vier verschillende bierpullen.
Un lot de quatre chopes à bière différentes.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 10/20 -
#642
Een lot Italiaans aardewerk, bestaande uit een dekseldoosje met twee putti, een autootje en een groepje met vogeltjes.
Un lot de poterie italienne, composé d'une boîte avec deux putti, une voiture et un groupe d'oiseaux.No longer availableDim. h: 16 - 21 cmEstimate: € 30/40 -
#36
Een meerkleurig geglazuurd aardewerken paraplubak met bloemendecor. Twee schilfers aan de basis achteraan.
Un porte-parapluie en faïence émaillée multicolore à motif floral. Deux éclats à la base à l'arrière.No longer availableDim. h: 53 cm Ø: 22 cmEstimate: € 60/80 -
#6
Een grote Belgisch aardewerken jardinière met reliëfdecor van rozen.
Une grande jardinière en faïence belge à décor en relief de roses.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 80/100 -
#437
Een dekselvaas van Satsuma-aardewerk.
Un vase à couvercle en poterie de Satsuma.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 35/50 -
#672Capodimonte
“De hoornspeler”. Een groepje van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Le joueur de cor. Un groupe de faïence multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80/100 -
#28
“Hummel, Hummel! Mors, Mors!”. Een meerkleurig aardewerken flesje in de vorm van Hans Hummel, de waterdrager uit Hamburg. Onderaan gemerkt.
“Hummel, Hummel! Mors, Mors!”. Bouteille en faïence polychrome en forme de Hans Hummel, le porteur d’eau d’Hambourg. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50/80 -
#588
Een paar Fo-hondjes van Chinees aardewerk met meerkleurig glazuur.
Une paire de chiens Pho en poterie chinoise avec glaçure multicolore.No longer availableDim. h: 13 & 12 cmEstimate: € 60/80 -
#621
“Koppeltje ganzenhoedsters”. Een grote groep van meerkleurig Italiaans aardewerk.
Couple d'éleveurs d'oies. Un grand groupe de poterie italienne multicolore.No longer availableDim. 38 x 55 cmEstimate: € 50/80 -
#581
Een schemerlamp, gevormd op een Satsuma vaas met meerkleurig en verguld bloemendecor en met messingen voet.
Une lampe de table, formée sur un vase Satsuma à décor floral multicolore et doré et avec base en laiton.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 120/140 -
#593
Een paar kleine vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une paire de petits vases en poterie Satsuma multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#138
Een sierstuk in art-nouveaustijl met een aardewerken schotel onder een vaas, versierd met een meerkleurig bloemendecor in bronzen staander, versierd met een vrouwenfiguur.
Pièce décorative de style Art nouveau avec un plat en terre cuite sous un vase, orné d'un décor floral multicolore sur un support en bronze, orné d'une figure féminine.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60/80 -
#491
Een grote kraagvaas van Satsuma-aardewerk.
Un grand vase à col en faïence de Satsuma.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#137
Een paar antieke wandelstokken met zilveren handvatten. Gebruikssporen.
Une paire de cannes anciennes aux manches en argent. Usures.No longer availableDim. l: 66 & 88 cmEstimate: € 120/180 -
#346
Een vintage schemerlamp met metalen voet en glazen kap.
Une lampe de table vintage avec base en métal et abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 40/60 -
#86
Een eikenhouten tweedeurs garderobe met gemoulureerde deuren.
Une armoire en chêne à deux portes avec portes moulurées.No longer availableDim. 215 x 135 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#276
Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
Une table ovale extensible avec des pieds fuselés. Sans rallonge.No longer availableDim. 133 x 106 cmEstimate: € 60/100 -
#614Barbie
Promenade in het park. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Promenade dans le parc. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 35/40 -
#609
Twee zeefdrukken naar werken van Keith Haring.
Deux sérigraphies d'après des œuvres de Keith Haring.No longer availableDim. 60 x 80 en 50 x 65 cmEstimate: € 60/100 -
#63
Een grote fractie pyriet.
Une grande fraction de pyrite.No longer availableDim. 25 x 16 cmEstimate: € 30/50 -
#545Goebel, Germany
“Schornsteinfeger ”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. KF40. Onderaan gemerkt.
Schhornsteinfeger . Une figurine de biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. N° KF40. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 40/50 -
#329Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“O. L. Vr. Rockoxhuis Keizerstraat Antwerpen II” Een ets. Gesigneerd en genummerd 12/100 buiten de plaat.
“O. L. Vr. Rockoxhuis Keizerstraat Antwerp II” Une eau-forte. Signée et numérotée 12/100 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 36,5 x 16 cmEstimate: € 50/55 -
#245
Een 18 K witgouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een parel.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de deux diamants d'un poids combiné de +- 0,10 ct. et d'une perle.No longer availableDim. 2,05 gEstimate: € 150/200 -
#454Barbie
Marilyn Monroe The seven year itch. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Marilyn Monroe. Sept ans de réflexion. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#224Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
La Route d'Anvers. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 43 x 38 cmEstimate: € 80/120