#635Groot eikenhouten buffet met twee deuren. XIXde eeuw.
#797Een paar stenen leeuwen.
#798Een paar natuurstenen honden.
#799Een paar levensgrote liggende stenen leeuwen.
#785“Leeuw en leeuwin”. Een beeld van natuursteen.
#285Een paar natuurstenen watergoden. Sokkel: 49 x 177 x 68 cm.
#800Een paar wit marmeren zuilen.
#796Een beeld van een staande Boeddha.
#419Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
#783“Bacchus”. Een marmeren beeld.
#795Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
#790Een paar wit marmeren tuinvazen.
#415Een paar gietijzeren jardinières in classicistische stijl.
#765Luchter van geslepen glas en metaal. Acht lichtarmen.
#425Een paar tuinvazen in classicistische stijl van terracotta op voetstuk.
#772Een gesculpteerde houten hangvitrine.
#365Swatch IronyEen roestvrij stalen herenhorloge. Water resistant.
#787Een sobere houten hallbank.
#764Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
Petit lustre aux chandelles en bronze. 12 lumières.No longer availableEstimate: € 60 / 80
#335VisageDrie verschillende horloges van roestvrij staal in originele doos.
#564Apen in een maïsplant. Ebbenhouten beeld. Makonde. Kleine herstelling.
#206Een imposante buffetkast van gesculpteerd notenhout in Spaanse renaissancestijl met drie grote laden en twee paneeldeuren met smeedijzeren hengsels en de zijkanten versierd met cassettes. Begin XIXe eeuw.
Imposant buffet en noyer sculpté de style Renaissance Espagnole ouvrant à trois tiroirs et deux portes aux panneaux. Charnières en fer forgé. Côtés décorés de cassettes. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 117 x 224 x 60 cmEstimate: € 300a / 500 -
#126Eikenhouten bibliotheek met twee gevitreerde deuren. Gedraaide poten en gesculpteerde onderlijst. Begin XXste eeuw.
Bibliothèque en chêne à deux portes vitrées. Pieds torsadés et bas sculpté. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#261“Gallische krijger”. Een beeld van bruingepatineerd brons op zwart marmeren sokkel naar een werk van André Massoulle.
#240Een 18 karaats geel gouden geweven halsketting.
#106Eikenhouten buffet met twee deuren en twee laden. XIXde eeuw.
#396Twee scheepskaraffen van kleurloos geslepen glas in verschillende hoogtes.
“Docker”. Eau-forte. Signée et avec dédicace hors planche.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 40 / 60