#444Lucie PringelsPeriod: °1932“Oude molen”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1966.
#297Villeroy & BochTwee kleine vazen van meerkleurig aardewerk. Beide gemerkt.
#472З.Х.“Compositie”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘84.
#104Th. Lambrecht“Zicht op Sint-Anneke”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1931.
#364“Pioenroos”. Pastel op papier. Draagt handtekening.
#558Een antieke zittende Boeddha van gepolychromeerd hout.
#581Twee verschillende bajonetten, waarbij één zwaardbajonet van Weyersberg Kirschbaum & Cie., Solingen. De andere met gedeelte van het houten handvat manco.
#11Emaux de LongwyEen paar aardewerken cilindervaasjes met meerkleurige bloemendecors. Onderaan gemerkt.
Paire de vases cylindres en faïence à décors floraux multicolores. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 40 / 45 -
#378Een bronzen bel, gedateerd 1834.
Deux reliefs muraux en bois sculpté, l'un représentant le Christ et l'autre représentant Moïse avec les dix commandements.No longer availableDim. h: 54 & 81 cmEstimate: € 100 / 120