Similar lots by type
-
#359Gerrit Lakmaaker‘Abstracte compositie’, gemengde techniek van hoogdruk, acryl en potlood op papier. Getekend Lakmaaker 1990, nr. 16 uit een oplage van 25 exemplaren.
'Abstract composition', mixed media of relief printing, acrylic, and pencil on paper. Signed Lakmaaker 1990, number 16 out of an edition of 25 copies. -
#594‘Twee paters’, olieverfstudie op paneel. Een impressionistisch werkje, niet getekend.
'Two monks', oil study on panel. An impressionistic piece, not signed. -
#454Isidoor BoerewaardPeriod: 1893 - 1972‘Storm op zee’, olieverf op doek. Getekend Door Boerewaard.
'Storm at Sea', oil on canvas. Signed by Boerewaard. -
#403Henry SchoutenPeriod: 1857 - 1927“Schaapsherder met zijn kudde”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd links onder.
"Sheep herder with his flock", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed lower left. -
#225Christus Pantocrator. Een 19e eeuws Russische icoon met koperen riza in een vitrinekistje.
Christ Pantocrator. A 19th-century Russian icon with a copper riza in a display case. -
#509Jacobus Johannes DoeserPeriod: 1884-1970‘Bloemenvaas’, olieverf op doek. Getekend Doeser
'Flower vase', oil on canvas. Signed Doeser. -
#290‘Winters landschap’ en ‘Marines’. Een lot van drie olieverfschilderijtjes op paneel. Naar de 19e eeuw. Getekend.
"Winter landscape" and "seascapes". A lot of three oil paintings on panel. From the 19th century. Signed. -
#464Julien BalPeriod: 1922 - ....Een lot van 4 beschilderde wandtapijten met verschillende dieren gedecoreerd, gesigneerd Julien Bal.
A lot of 4 painted tapestries decorated with various animals, signed by Julien Bal. -
#499Lucas Meersman‘Rood fabeldier’, een brutalistisch impasto oliverfschilderij op paneel. Getekend L. Meersman.
'Red mythical creature', a brutalist impasto oil painting on panel. Signed L. Meersman. -
#239‘Landschap met koeien en schapen’, olieverf op doek. Met meerdere scheuren in het doek, niet getekend.
'Landscape with cows and sheep', oil on canvas. With multiple tears in the canvas, not signed. -
#242Hubert HenrardPeriod: 1882‘Grazende koe’, olieverf op doek. Een 19e eeuws werk, gesigneerd.
'Grazing cow', oil on canvas. A 19th-century piece, signed. -
#543Joseph CaronPeriod: 1866-1944‘Boszicht’. Olieverf op doek, getekend.
‘Forest View’. Oil on canvas, signed. -
#432Paul HagemansPeriod: Antwerpen 1884-1959‘Boszicht’. Olieverf op paneel. Getekend.
'Boszicht'. Oil on panel. Signed. -
#299Period: 1905‘Zomers landschap’, olieverfstudie op karton. Onleesbaar getekend.
'Summer landscape', oil paint study on cardboard. Indecipherably signed. -
#514Gustaaf Wappers‘Portret van een man met baard’, olieverf op doek. Getekend Wappers.
‘Portrait of a man with a beard’, oil on canvas. Signed Wappers. -
#508Raoul PharasynPeriod: 1908 - 1991‘Kerkinterieur’, olieverf op doek. Getekend ‘R. Pharasyn’.
'Church Interior', oil on canvas. Signed 'R. Pharasyn'. -
#444Frans Siaens‘Bloemenvaas’. Olieverf op doek, getekend.
‘Flower vase’. Oil on canvas, signed. -
#163Period: 1933“Boszicht met kabbelend beekje”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, onleesbaar gesigneerd, gedateerd 1933. Het doek op 2 plaatsen hersteld, kleine schade aan de kader.
"Forest View with Babbling Brook", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed illegibly, dated 1933. The canvas restored in 2 places, minor damage to the frame. -
#592“Koeien in de sloot”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.
"Cows in the Ditch", a painting, oil on canvas, unsigned. -
#580‘Zonder titel’. Action painting, acryl op doek. Niet getekend.
'Untitled'. Action painting, acrylic on canvas. Not signed. -
#449‘Landschap met veerboot’. Olieverf op doek, naar de 19e eeuw. Niet getekend.
‘Landscape with ferryboat’. Oil on canvas, from the 19th century. Not signed. -
#158Leopold Muller“La Sambre - Terril du Gouffre”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1925.
"The Sambre - Mine dump of the Gouffre". Oil on canvas. Signed and dated 1925. -
#590Abstract expressionistisch schilderij. Acryl op doek, niet getekend. Afkomstig uit de collectie van Guy van den Bulcke.
Abstract expressionist painting. Acrylic on canvas, not signed. From the collection of Guy van den Bulcke. -
#255‘Winters landschap’, olieverf op doek. Een 19e eeuws genrewerkje, niet getekend.
'Winter landscape', oil on canvas. A 19th-century genre piece, not signed.
Other lots in this auction
-
#194“Stilleven met perziken”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
"Still Life with Peaches". A painting, oil on panel. Signed and dated at the bottom. -
#213Frans VantongerlooPortret van Leonard Vantongerloo, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd.
Portrait of Leonard Vantongerloo, oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated. -
#561Een set van 3 Chinese porseleinen geluksgoden.
A set of 3 Chinese porcelain gods of luck. -
#404Paul MaasPeriod: 1890-1962“Trastevere Rome”. Een schilderij, gemengde techniek op papier.
"Trastevere Rome". A painting, mixed media on paper. -
Een bronzen buste van Christus met doornen kroon. Achteraan gestempeld 267A.
-
#133Auguste BijaPeriod: 1872 - 1957Een bronzen buste van een jongedame op groen marmeren sokkel.
A bronze bust of a young lady on a green marble base. -
#260Een 18 kt witgouden ring bezet met een peervormige diamant van +- 0,60 ct.
An 18 kt white gold ring set with a pear-shaped diamond of approximately 0.60 ct. -
#210Een 18 kt witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlik gewicht van +- 1,20 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
An 18 kt white gold bracelet set with diamonds totaling approximately 1.20 ct. and sapphires weighing approximately 3 ct. -
#47Christofle FranceEen set van 13 verzilverd metalen onderzetters, gemerkt.
A set of 13 silver-plated metal coasters, marked. -
#507Een grote keramische tafellamp in de stijl van Mangani Firenze, gevormd als een amoniet. Met herstellingswerk aan de fittingen.
A large ceramic table lamp in the style of Mangani Firenze, shaped like an ammonite. With repairs to the fittings. -
#51Een vaasje in glaspasta, art-nouveau stijl, naar Gallé.
A small vase in glass paste, art-nouveau style, in the manner of Gallé. -
#343Een Chinees porseleinen dekselvaas met drakendecor.
A Chinese porcelain covered vase with dragon decoration.

