Other lots in this auction
-
#201
Een cartelklok van zwartgelakt hout en verguld messing in Lodewijk XV-stijl in de geest van Boulle. Tijdperk Napoleon III. Met wandconsole, sleutel en slinger.
Cartel en bois laqué noir et laiton doré de style Louis XV dans le goût de Boulle. Epoque Napoléon III. Avec console, clé et balancier.No longer availableDim. h: 52 + 23 cmEstimate: € 400 / 600 -
#593
Een coupe van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels, vlinders en bloemen. Galerij, voetstuk en oren van messing. Canton, XIXde eeuw.
Coupe en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages, d’oiseaux, de papillons et de fleurs. Galerie, base et anses en laiton. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 31,5 cmEstimate: € 500 / 600 -
#408
Verzameling munten m.b.t. Stripverhalen. Uitg. Koninklijke Munt van België.
Collection de pièces de monnaie concernant des bandes dessinées. Ed. Monnaie Royale de Belgique.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#85Louis Vuitton
Een portemonnee in Damien Ebene met ritssluiting. In originele stofhoes. Datacode SN1115.
Porte-monnaie en Damien Ebène avec tirette. Dans la gaine de protection d’origine. Code SN1115.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#272Johan Hendrik WijtkampPeriod: 1834-1915
“Panoramisch zeegezicht met vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Rotterdam 1888.
“Marine panoramique aux voiliers de pêche”. Huile sur toile. Signée et datée Rotterdam 1888.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#234
“De verboden lectuur”. Olieverf op doek. Naar voorbeeld van Karel Ooms.
“La lecture défendue”. Huile sur toile. D’après Karel Ooms.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 200 / 240 -
#473
Een gelobde schotel van Japans porselein met een roestrood decor van bloemen.
Plat lobé en porcelaine du Japon à décor rouille de fleurs.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#53
Russische icoon met het leven van Christus met centraal de Verrijzenis. XIXde eeuw. Slijtage aan beschildering, centrale aaneenzet zichtbaar.
Icône russe représentant la vie du Christ avec la Résurrection dans le centre. XIXe sièlce. Usures à la peinture, attachement de deux parties visible.No longer availableDim. 36 x 31 cmEstimate: € 300 / 400 -
#595Artemide Milano
Een staande designlamp van kunststof. Model ‘Chimera’ naar ontwerp van Vico Megistretti. gemerkt.
Lampadaire design en plastique. Modèle Chimera d’après Vico Megistretti. Avec marque.No longer availableDim. h: 185 cmEstimate: € 400 / 500 -
#697
Een Portugese scheepsbarometer in messingen kast. Het kwikrecipiënt in aparte houten kist.
Baromètre de bateau portugais dans une caisse en laiton. Le récipient à mercure dans une caisse en bois séparée.No longer availableDim. L. 95 cmEstimate: € 100 / 120 -
#712Tom Davison
“Mirage Graphics New-york. N.Y. Landschap chromolitho met verguldsel. Met certificaat.
“Mirage Graphics New-York N.Y.”. Paysage en chromolithographie avec dorure. Avec certificat.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#153
Kleine Russisch icoon met een gevleugelde Johannes de Doper (
) met zijn hoofd in een schaal. XIXde eeuw. Met en verzilverd metalen oklad.
Petite icône russe représentant un Jean le Baptiste ailé tenant sa tête dans une coupe. XIXe siècle. Avec un oklad en métal argenté.No longer availableDim. 31 x 26,5 cmEstimate: € 300 / 400