Other lots in this auction
-
#590
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapîjt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 415 x 315 cmEstimate: € 300/400 -
Napels
Een olielamp met oranje glazen recipiënt, gedragen door twee steigerende paarden van zamak.
Lampe à huile à récipient en verre orange portée par deux chevaux se cabrant en régule.No longer availableDim. b: 62 cmEstimate: € 50/70 -
#133
Russische icoon met centraal de Moeder Gods van het Teken, met daar rond o.m. de Moeder Gods van Kazan en De Onthoofding van Johannes de Doper. XIXde eeuw.
Icône russe représentant la Mère de Dieu du Signe, entourée e.a. par La Mère de Dieu de Kazan et la Décapitation de Jean le Baptiste. XIXe siècle.No longer availableDim. 54 x 45 cmEstimate: € 400/600 -
#168
Twee etuis met Sterlingzilveren munten m.b.t. de koninklijke familie. Uitg. Koninklijke Munt van België.
Deux étuis contenant des pièces de monnaie en argent Sterling concernant la famille royale. Ed. Monnaie Royale de Belgique.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#256
Een tweeledige XIXe eeuwse eikenhouten vitrinekast met onderaan drie paneeldeuren. Zonder glas.
Vitrine à deux corps en chêne, le bas ouvrant à trois portes pleines, le haut sans vitres. XIXe siècle.No longer availableDim. 252 175 x 46 cmEstimate: € 100/150 -
#602
Een schedel van een edelhertenbok. Schotland, 1990.
Trophée de chasse d’un faon, avec crâne. Ecosse, 1990.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 150/250 -
#246
Een driezitbank van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl, versierd met getorste stijlen en bekleed met wijnrood fluweel.
Canapé trois pièces en chêne sculpté de style renaissance, décoré de montants torsadés et recouvert de velours bordeaux.No longer availableDim. 90 x 150 cmEstimate: € 300/400 -
#56
Een serveerwagentje van gefineerd hout en messing.
Charrette de service en bois de placage et laiton.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 50/70 -
#361
Een paar bain-maries van verzilverd metaal. Engels, tijdperk Victoria.
Paire de bains maries en métal argenté. Anglais, époque Victoria.No longer availableDim. 20 x 36 cmEstimate: € 140/200 -
#593
Een coupe van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels, vlinders en bloemen. Galerij, voetstuk en oren van messing. Canton, XIXde eeuw.
Coupe en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages, d’oiseaux, de papillons et de fleurs. Galerie, base et anses en laiton. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 31,5 cmEstimate: € 500/600 -
#45
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een camee.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un camée.No longer availableDim. 11,24 gEstimate: € 500/600 -
#203Mathurin Moreau
“Meisje met kip en duiven”. Een bronzen beeld. Gesigneerd ‘Hors concours’.
“Fille aux poules et pigeons”. Sculpture en bronze. Signée “hors concours”.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 600/800