Other lots in this auction
-
#324Een glazen bakje en een bronzen vissertje, beide op zwart marmeren voet.
Un récipient en verre et un pêcheur en bronze, tous deux sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 11 & 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#199“Herbergscène met pijprokers”. Olieverf op doek. Vlaamse school, omstreeks 1700.
Scène d'auberge avec fumeurs de pipe . Huile sur toile. Ecole flamande, vers 1700.No longer availableDim. 36 x 55 cmEstimate: € 700 / 900 -
#397Fontés à CayluxEen comtoiseklok op stoeltje met geëmailleerde wijzerplaat in een gedreven messingen front-. Met slinger en gewichten.
Comtoise sur sa chaise et au cadran émaillé entouré de laiton repoussé. Avec balancier et poids.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#504Dordevic MiodragPeriod: °1936“Geometrische compositie”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 31/100.
Composition géométrique . Sérigraphie. Signée et numérotée 31/100.No longer availableDim. 94 x 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#33Een messingen schemerlamp op drie klauwpootjes en met verstelbare kap. Empirestijl.
Lampe de table en laiton sur trois pieds griffes et avec abat-jour réglable. Style Empire.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 30 / 50 -
#442Een paar barokke koperen wandspiegels met telkens twee kaarsenhouders. Rocaillemotieven. Geslepen spiegelglas
Une paire de miroirs muraux en cuivre baroque, chacun avec deux bougeoirs. Motifs de rocailles. Verre miroir taillé.No longer availableDim. H. 41,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#339Norbert Ceulemans“Antwerpen anno 1985”. Gesigneerd buiten de plaat.
Anvers en 1985 . Signé à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 76 x 115 cmEstimate: € 50 / 80 -
#465Een poëzie boekje van fluweel met spreuken en tekeningen vanaf 1907.
Un livret de poésie en velours avec des sorts et des dessins de 1907.No longer availableDim. 20 x 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#414Een Japans kamerscherm in vier panden, versierd met een handgeschilderd decor van kraanvogels in een landschap met pioenen.
Un paravent japonais à quatre panneaux, décoré de grues peintes à la main dans un paysage de pivoines.No longer availableDim. (83 x 45 cm ) x4Estimate: € 120 / 200 -
#492Een tangka met vrouwen in een landschap. Gouache op zijde.
Une tangka représentant des femmes dans un paysage. Gouache sur soie.No longer availableDim. 84 x 118 cmEstimate: € 100 / 120 -
#186Een paar plantentafels op drie poten in Lodewijk XV stijl met verguld bronzen beslag en wit marmeren blad.
Paire de tables à trois pieds de style Louis XV avec garnitures en bronze doré et plateau en marbre blanc.No longer availableDim. H. 76 x B. 40 cmEstimate: € 500 / 600 -
#467Vallauris-J.MassierEen kleurrijke terra cotta schaal. Gemerkt.
Un bol en terre cuite coloré. Marqué.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 65 / 75

