Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Glazen vaas met een reliëfdecor in de geest van Montjoie.

Glazen vaas met een reliëfdecor in de geest van Montjoie.

Un vase en verre à décor en relief dans l’esprit de Montjoie.
Dim. H. 21# cm
SKU: 2509180303.
Auction day: 25 September 2018 19:00
Catalogue #303
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #585

    “Veter strikkende man”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.

    ”Homme qui noue ses lacets”. Un netsuke en ivoire sculptée. Signée. Premier quart du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 4,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #468

    Een kleine slagtand en een gesculpteerd vaasje in de vorm van een vrouwenhoofd van Afrikaans ivoor. Het vaasje beschadigd.

    Une petite défense et un petit vase en ivoire sculpté africaine. Le petit vase avec quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. l: 51 & 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #86

    Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde houten wijzerplaat met bloemendecor. XIXe eeuw.

    Une horloge de vestibule à armoire en chêne. Le cadran en bois au décor fleuri peint à la main.
    No longer available
    Dim. 150 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #160

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct. en zeven amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 4,60 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,10 ct et sept améthystes ayant un poids total de ± 4,60 ct.
    No longer available
    Dim. 8,57 g
    Estimate: € 1700 / 1800
  • #445

    Een vaas van Italiaans glaspasta met een mirafioridecor.

    Un vase en pâte de verre italien au décor millefleurs.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #169
    Henri Schouten

    “Twee koeien bij de drenkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Deux vaches auprès de l’abreuvoir”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 55 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #389

    Een zevendelig toiletstelletje van geribd amber glas. Eén met beschadigde rand en een dekseltje manco. Jaren ‘20.

    Une garniture de toilette en sept pièces en verre côtelé ambre. Une pièce avec le rebord endommagé et un couvercle manquant. Années ‘20.
    No longer available
    Dim. h: 8 - 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #571

    “Guan Yin met lotus en draak”. Een beeld van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor.

    ”Guan Yin, lotus et dragon”. Une statue en ivoire sculptée et polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #530

    “Oude wijze op vis”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Omstreeks 1900. Onderaan gesigneerd.

    ”Sage sur poisson”. Un netsuke en ivoire sculptée. +- 1900. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 4,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #446

    Zeven kleine wollen karpetten, handgeknoopt: 5 Indo-Bidjar, 1 Pakistaanse Tabriz en 1 Nepalees.

    Sept carpettes en laine nouées main: cinq carpettes Indo-Bidjar, une carpette du Pakistan Tabriz et une carpette du Népal.”
    No longer available
    Dim. ± 60 x 40 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #409

    “Les Bouquinistes”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening Jean Pol. Lichte schade.

    ”Les Bouquinistes”. Aquarelle sur papier. Porte la signature: ‘Jean Pol’. Dégâts légers.
    No longer available
    Dim. 27 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #231

    Een dekselvaas van Delfts aardewerk, versierd met een blauw en wit decor van bloemen en vogels en bovenaan getooid met een tempelleeuw. Onderaan gemerkt.

    Un vase à couvercle en faïence de Delft à décor bleu et blanc de fleurs et d’oiseaux, le dessus orné d’un lion de temple.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More