Other lots by Goebel, Germany
-
#578Goebel, Germany“Gute freunde”. Een grote groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. No. 136/V.
"Gute freunde". Un grand groupe de biscuits multicolores de la série de MI Hummel. Marqué. No. 136/V.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 100 / 180 -
#358Goebel, Germany“Festival Harmony”. Een meerkleurig porseleinen beeldje uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 172, II.
Fête de l'Harmonie. Une figurine en porcelaine multicolore de la série de MI Hummel. Marqué et numéroté en bas 172, II.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 80
Similar lots by type
-
#634“Am Weihnachtsbaum”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 2015. Eerste uitgave 1998.
"Suis Weihnachtsbaum". Un groupe de biscuits multicolores de la série de MI Hummel. Marqué en bas. non. 2015. Première édition 1998.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#58“Kind met bloem”. Een beeld van monochroom wit biscuit op verguld messingen voet. Gemerkt binnenin.
"Enfant à la fleur". Une statue en biscuit blanc monochrome sur socle en laiton doré. Marqué à l'intérieur.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#659Kaiser, Germany“Paar wilde eenden”. Een groep van meerkleurig biscuit op houten sokkel. Ontwerp van Guiseppe Tagliariol. Onderaan gemerkt en genummerd 429/2000.
"Paire de canards sauvages". Un groupe de biscuits multicolores sur un socle en bois. Conception par Guiseppe Tagliariol. Marqué et numéroté en bas 429/2000.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#478Capodimonte“Ouder paar in een paardenkoets”. Een grote groep van meerkleurig biscuit. Gemerkt en gesigneerd.
"Couple de personnes âgées dans une calèche". Un grand groupe de biscuit multicolore. Marqué et signé.No longer availableDim. l: 56 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#362Ward LernoutPeriod: °1931“Vrouw in divan”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 25/70 en gedateerd 2008 buiten de plaat.
“Femme au divan”. Litho. Signée, numérotée 25/70 et datdée 2008 hors planche.No longer availableDim. 27 x 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#504Een eikenhouten schouwspiegel in Henri II-stijl.
Miroir de cheminée en chêne de style Henri II.No longer availableDim. 150 x 87 cmEstimate: € 100 / 120 -
#457Twee diverse dekselvazen en een moderne Chinese vaas van veelkleurig porselein met Europees decor, de eerste twee met Imaridecor.
Deux vases à couvercle divers et un vase chinois moderne en porcelaine multicolore à décor européen, les deux premiers à décor Imari.No longer availableDim. H. 37 à 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#538“Moeder met kroost”. Een groepje van meerkleurig Meissenporselein. Gemerkt met gekruiste degens. Een duimpje beschadigd en twee speelkaarten beschadigd aan een hoekje.
"Mère avec progéniture". Un groupe de porcelaine multicolore de Meissen. Marqué d'épées croisées. Un pouce abîmé et deux cartes à jouer abîmées sur un coin.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#441Een paar cilindervormige potten van Chinees porselein met een blauw-wit decor van figuren.
Paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 130 / 150 -
#1“Een vogel met een koekoeksjong, een flamingo en een pelikaan”. Drie beeldjes van porselein en biscuit. De eerste twee gemerkt van Goebel, de derde met een blauw merk.
"Un oiseau avec un jeune coucou, un flamant rose et un pélican". Trois figurines en porcelaine et biscuit. Les deux premiers marqués par Goebel, le troisième avec une marque bleue.No longer availableDim. H: 17-21cmEstimate: € 40 / 50 -
#291Val Saint-LambertEen vaas met schouder van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt, genummerd en P.U. En met label.
Vase à épaule en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas, numéroté et PU et avec étiquette.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#295Een art nouveau sierstuk van faience. Onderaan genummerd 270.
Faïence décorative Art Nouveau. Numéroté 270 en bas.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 35 / 45 -
#623Maria Innocentia Hummel“Duett, Sängerpaar & Puppendoktor”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 130 & 127.
"Duett, Sängerpaar & Puppendoktor". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 130 & 127.No longer availableDim. H. 12 & 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#627Een verzilverd metalen dienblad met krokodillen als handvatten.
Un plateau en métal argenté avec anses en forme de crocodile.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 85 / 100 -
#2Julien SeverinPeriod: 1888 - 1975“Rupelmonde”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 5/30 buiten de plaat.
"Rupelmonde". Une gravure. Signée et numérotée 5/30 hors planche.No longer availableDim. 12 x 9 cmEstimate: € 25 / 40 -
#187Val Saint LambertEen vaas op voet van geslepen en groen gedubbel kristal. Onderaan gemerkt, gesigneerd ‘J. P. Kunnen’ en genummerd ‘Pièce unique 98/305.
Vase sur pied en cristal taillé doublé vert. Marqué en bas, signé 'JP Kan' et numéroté 'Pièce unique 98/305.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 300 / 400

