#653Een gevarieerd lot Afrikaans en Chinees ivoor: een kam, een beeldje met palmbomen en olifanten, een maskertje, een hanger in de vorm van een roos en één in de vorm van Guanyin en een Happy Buddha. Eerste helft van de XXste eeuw.
Un lot d’ivoire africaine et chinoise: un peigne, une statue de palmiers et éléphants, un masque, un pendentif en forme de rose et une en forme de Guan Yin ainsi qu’un Bouddha heureux. Première partie du XXème siècle.No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 50 / 80 -
#7245“Cypressen”. Olieverf op board. Sporen van een handtekening.
No longer availableDim. 30 x 24 cm -
#223Een lot van vier stuks koraal.
Un lot de quatre pièces de corail.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#406Een eikenhouten bijzetmeubeltje met entretoise en klapblad.
#408Twee boeken:- “Droomwereld van poppen”. Patricia vansummeren. Ed. Pandora. Antwerpen, 1994.- “Les poupées anciennes: Poupées européennes 1800 - 1930”. Marianne & Jürgen Cieslik. Ed. Duculot. Parijs, 1981.
#794Een eikenhouten nest of tables met getorste pootjes.
Une série de tables gigognes aux pieds torsadés.No longer availableDim. 53 x 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#800Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#756Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#370Een open eikenhouten boekenkast.
#325Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± van ± 0,30 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et émeraudes ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 450 / 550