Similar lots by type
-
#930Een Engelse linnenkast van mahoniehoutfineer met drie laden onderaan.
Lingère anglaise en placage d’acajou ouvrant à trois tiroirs vers le bas.No longer availableEstimate: € 240 / 360 -
#601Een eikenhouten bureau in renaissancestijl met twee ladenblokken.
Bureau en chêne de style Renaissance avec deux caissons aux tiroirs.No longer availableDim. 141 x 81 cmEstimate: € 180 / 240 -
#956Een notenhouten driezitsbank in Louis-Philippestijl met twee bijbehorende kuipzeteltjes.
Canapé trois places en noyer de style Louis-Philippe et deux fauteuils assortis.No longer availableDim. b: 180 cmEstimate: € 160 / 240 -
#940Een boekenkast van witgelakt hout met een gesculpteerd en gepolychromeerd bloemendecor.
Bibliothèque en bois laqué blanc décorée de fleurs sculptés et polychromés.No longer availableDim. 163 x 163 cmEstimate: € 120 / 200 -
#966Een tweedeurskast van gesculpteerd eikenhout. Tijdperk Lodewijk XV.
Armoire à deux portes en chêne sculpté. Epoque Louis XV.No longer availableDim. 123 x 136 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#598Een eikenhouten tweedeurs vitrine op gesculpteerde hoge basis met twee laden.
Vitrine à deux portes en chêne. Haute base sculptée et avec deux tiroirs.No longer availableDim. h: 176 cmEstimate: € 200 / 300 -
#1072Een art nouveau wandrekje van gepolychromeerd hout met een decor van bladeren.
Etagère art nouveau en bois polychrome à décor de feuillages.No longer availableDim. b: 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#605Een witgelakt bureau met drie lden in de gordel en met verchroomde monturen. Lodewijk XV-stijl.
Bureau laqué blanc ouvrant à trois tiroirs en ceinture et aux montures chromées. Style Louis XV.No longer availableDim. 80 x 140 cmEstimate: € 650 / 750 -
#980Een paar crapauds met witte bekleding.
Paire de crapauds à revêtement blanc.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#1096Een paar armstoelen.
Paire de fauteuils.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#402Twee kinderstoeltjes met rieten zit.
Deux petites chaises d’enfant aux sièges cannées.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#950Een eikenhouten tafel in renaissancestijl met poten in kruisverbinding en twee laden in de gordel.
Able en chêne de style Renaissance. Pieds à entretoise en X et deux tiroirs en ceinture.No longer availableDim. 177 x 111 cmEstimate: € 180 / 220 -
#1084Een staande klok met herstelling aan kap.
Horloge de vestibule. Réparation vers le haut.No longer availableDim. 260 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#970Een eikenhouten klapsecretaire met twee kleine en twee grote laden onder het klapblad.
Secrétaire à abattant en chêne ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs en dessous de l’abattant.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#800Een hoekrekje van gesculpteerd hout.
Etagère de coin en bois sculpté.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 30 / 50 -
#920Een gefineerd bureau in Engelse stijl met twee ladenblokken en een groen kalfslederen blad.
Bureau en placage de style anglais à deux caissons aux tiroirs. Tablette recouverte de vachette.No longer availableDim. 152 x 92 cmEstimate: € 200 / 260 -
#946Een ensemble van een tweedeurs buffet en een lang buffet met vier deuren en drie laden in rode lak en met beige travertijnen blad.
Ensemble comprenant un buffet à deux portes et un long buffet à quatre portes et à trois tiroirs en laque rouge. Tablettes en travertin beige.No longer availableDim. 79 x 241 cm en 75 x 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#595Een zwartgelakte buffetkast, versierd met fijn gesculpteerde figuren en motieven. Onderaan twee paneeldeuren en twee laden. Bovenaan het dak gesteund door zuiltjes. Frankrijk, XVIIe en XIXe eeuw.
Buffet en bois noirci décoré de personnages finement sculptés et de différents motifs. Le bas à deux portes pleines et à deux tiroirs. Le haut supporté par deux colonnettes. France, XVIIe et XIXe siècles.No longer availableDim. 184 x 132 cmEstimate: € 400 / 600 -
#795Een houten tafeltje met rond afneembaar blad opvouwbare driepoot met een gesculpteerd decor van bloemen en vogels en afgewerkt met ingelegd ivoor.
Petite table en bois à tablette amovible ronde sur tripode pliant. Decor sculpté d’oiseaux et de fleurs. Détails incrustés d’ivoire.No longer availableDim. 0: 32 cmEstimate: € 15 / 20 -
#925Een eikenhouten broodkast met twee opengewerkte deuren bovenaan en twee paneeldeuren onderaan.
Panetière en chêne ouvrant à deux portes à lattes au dessus de deux portes pleines.No longer availableDim. 153 x 133 x 57 cmEstimate: € 200 / 300 -
#995Een reeks van zes mahoniehouten stoelen in Louis-Philippestijl. XIXe eeuw.
Suite de six chaises en acajou sculpté d’époque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#1103Een Engelse klapsecretaire met twee kleine en twee grote laden onder het blad.
Secrétaire à pente anglais ouvrant à deux petits et deux grands tiroirs sous l’abattant.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#596Een bureau met vijf laden en bronzen monturen en trekkers, over het geheel versierd met inlegwerk van verschillende houtsoorten in de vorm van bloemen en vogels.
Bureau à cinq tiroirs aux montures et anses en bronze, entièrement décoré d’incrustations de bois variés formant des fleurs et des oiseaux.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 480 / 600 -
#1101Een reeks van zes stoelen en twee armstoelen van gesculpteerd hout. We voegen er twee afwijkende modellen met rieten zit aan toe.
Suite de six chaises et deux fauteuils en bois sculpté. Nous ajoutons deux chaises différentes aux sièges cannées.No longer availableEstimate: € 100 / 140
Other lots in this auction
-
#56Een paar armstoelen van witgelakt hout, bekleed met blauw fluweel, in Lodewijk XVI-stijl.
Deux fauteuils en bois patiné blanc, revêtement en velours, style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#255Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct. en twee South Sea parels van 11,8 mm.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,22 ct et de deux perles du Pacifique de 11,8 mm.No longer availableDim. 12,90 gEstimate: € 750 / 850 -
#858Een lot zilveren en andere munten: one dollar, proefslagen voor euro’s van niet-lidstaten, stukken van 500 BEF enz.
Lot de monnaies en argent et autres: one dollar, des épreuves d’euro pour des pays non membres, des pièces de 500 francs belges etc.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#910Een ovale eikenhouten gatelegtafel met getorste poten. Engeland, XIXde eeuw.
Table gateleg ovale en chêne aux pieds torsadés. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. L. 100 cmEstimate: € 120 / 200 -
#290Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,90 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,90 ct.No longer availableDim. 5,62 gEstimate: € 800 / 900 -
#963Een driedelig schouwstel van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Tijdperk art nouveau. Onderaan genummerd
Une garniture de cheminée en trois pièces en faïence à glaçure polychrome. Art Nouveau. Numérotée sous la base.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 45 / 50 -
#60Mappin & WebbVerzilverd metalen theepot in George I-stijl. Onderaan gemerkt. Sheffield, omstreeks 1918.
Théière en métal argenté de style George I. Marque sous la base: Sheffield. Vers 1918.No longer availableDim. H. 12,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#9Henri Schaefels“Personages in de straat.” Een oude gravure. Gesigneerd binnen de plaat.
“Personnages dans la rue”. Une eau-forte . Signée dans la planche.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 20 / 25 -
#379Peder Brøndum SørensenPeriod: 1931 - 2001“Fugur ved huse, Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1979.
“Fugur ved huse, Vue de village”. Huile sur toile. Signée, et datée au verso 1979.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#572Eric KengenPeriod: °1952“Compositie met mannelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Composition au nu masculin”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévôt, ParisNo longer availableDim. 113 x 113 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#329Ignace KennisPeriod: 1888-1973“Oude man”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Vieillard”. Pastel sur papier. Signé et daté 1968.No longer availableDim. 49 x 45 cmEstimate: € 6à / 100 -
#1065Een mahoniehouten speeltafeltje met openklapbaar blad. Blad licht getrokken.
Une petite table de jeu en acajou avec tablette abattente. Tablette légèrement ondulée.No longer availableDim. b: 82 cmEstimate: € 30 / 50



