Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Goederenwagon (4587).
Primex (Märklin)

Goederenwagon (4587).

Un wagon de marchandise (4587).
SKU: 2409190870.
Auction day: 25 September 2019 19:00
Catalogue #870
Estimate: € 30 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Primex (Märklin)

  • #840
    Primex (Märklin)

    3 goederenwagons ( 4587, 440, 4581).

    Trois wagons à marchandise ( 4587, 440, 4581).
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35

Other lots in this auction

  • #90

    Een 18 karaats roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,53 ct. waarvan één verschuifbaar diamantje. Stijl Mesika.

    Bague en or rose 18 ct sertie de de diamants ayant un poids total de ± 0,53 ct dont une petite pierre amovible. Style Mesika.
    No longer available
    Dim. 2,18 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #9
    J. Vermoelen

    “Biddende non”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. We voegen er een klein interieur en een havenzichtje aan toe.

    ”Soeur qui prie”. Huile sur panneau. Signé. Nous ajoutons un petit intérieur et une vue portière.
    No longer available
    Dim. 32 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #695

    Een tafel met rond glazen blad op een voet van witgepatineerd composiet in de vorm van een Corinthische zuil.

    Table ronde à tablette en verre sur base en composite à patine blanche en forme d’une colonne corinthienne.
    No longer available
    Dim. Ø: 115 cm h: 77 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #242

    Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.

    Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #409
    Kurt Peiser
    Period: 1887-1962

    “Kleine Zavel”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Petit Sablon”. Une eau-forte. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 11,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #583

    Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar een werk van Modigliani.

    Une tête en bronze stylé en haut-relief d’après une oeuvre par Modigliani.
    No longer available
    Dim. 26 x 14 cm
    Estimate: € 120 / 130
  • #264

    Een oude didactische wereldkaart.

    Une mappemonde didactique ancienne.
    No longer available
    Dim. x 210 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #829
    Lladro

    Een porseleinen vaasje met meerkleurig loodglazuur. Onderaan gemerkt.

    Un petit vase en porcelaine à glaçure de plomb. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #123
    Royal Dux

    Een grote porseleinen sierjardinière in de vorm van een gondel met twee jonge vrouwen. Onderaan gemerkt. Twee schilfers.

    Une grande jardinière en porcelaine sous forme de gondole et deux jeunes femmes. Marque sous la base. Deux éclats.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #498

    Een lampje in de vorm van een vlinder van gekleurd glas.

    Une lampe en forme de papillon en verre de couleur.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #204
    Andrei Medinski
    Period: °1948

    “Spâlâtoreasâ”. Olieverf op board. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1993.

    ”Spâlâtoreasâ”. Huile sur carton. Signature au dos et daté 1993.
    No longer available
    Dim. 42 x 40,5 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #287

    Een paar bronzen wandlampen in de vorm van citroentakken.

    Une paire d’appliques sous forme de branches de citronnier.
    No longer available
    Dim. H: 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More