Other lots by Tuerlinckx
#492Paul Tuerlinckx“Stilleven met maïs.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#574Paul Tuerlinckx“Portret van een roodharige dame.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#594Paul Tuerlinckx“Abstract met regenboogkleuren.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#249Paul Tuerlinckx“International 51 - Te Mechelen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#654Paul TuerlinckxEen set van drie portretten van clowns. Aquarel op papier.
#494Boudewijn Tuerlinckx“Mannenportret.” Pastel op papier. ‘B. Tuerlinckx naar Louis Tuerlinckx.’ Gesigneerd.
#262Paul Tuerlinckx“Watermolen te Tielen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Watermill in Tielen.” Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 29,5 x 29,5 cmEstimate: € 40 / 60
#547Een paar Chinees porseleinen beeldjes, niet geglazuurd.
#512Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
Glass chandelier with five lights.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#183Een paar bronzen Louis XVI wandkandelaren met 3 lichtpunten.
#699HamadanHandgeknoopt wollen karpet.
Hand-knotted wool rug.No longer availableDim. 140 x 70 cmEstimate: € 30 / 40 -
#393Een lot van 2 Afrikaanse houten sierzwaarden.
#497Een lot van 9 zilveren servetringen met een totaalgewicht van 275 gram.
#413Een lot van 2 Chinees porseleinen borden.
A lot of 2 Chinese porcelain plates.No longer availableDim. Ø34cmEstimate: € 40 / 60 -
#389“Abstract met vlakken.” Olieverf op doek. Draagt monogram.
#8Een lot van 7 strips, bestaande uit albums van Nero en eerste drukken van Dees Dubbel en Cesar, Urbanus.
An 18 karat white and yellow gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 0.26 ct.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 380 / 450