Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Golgotha met Maria, Mari-Magdalena en Johannes de apostel. Olieverf op doek. Begin XVIIIe eeuw.

“Golgotha met Maria, Mari-Magdalena en Johannes de apostel. Olieverf op doek. Begin XVIIIe eeuw.

“Golgotha avec Marie, Marie Magdelaine et St-Jean l’Apôtre”. Huile sur toile. Début du XVIIIe siècle.
Dim. 50 x 36 cm
SKU: 0602180744.
Categories: Papier, Schilderij, XVIIIe eeuw.
Auction day: 7 February 2018 19:00
Catalogue #744
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #219

    “La vie des peintres Flamands, Allemands et Hollandais”. J. B. Descamps. Delen I t.e.m. IV. 1743 - 1764.

    “La vie des peintres Flamands, Allemands et Hollandais”. J. B. Descamps. Delen I à IV. 1743 - 1764.
    No longer available
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #884
    LIeven Walschap
    Period: °1930

    “Hoevezicht”. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd.

    ”Vue sur fermette.” Fusain et aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 38 x 49 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #419
    Willem Dolphyn

    Twee militaire figuren. Tekening op papier. Beide gesigneerd.

    “Deux militaires”. Dessins sur papier. Les deux signés.
    No longer available
    Dim. 14 x 8 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #754
    Bouchon

    Ieper: “Het Nieuwwerk” en “De toren van de Lakenhallen”. Chinese inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘17

    Ypres: “Het Nieuwwerk.” et “La Tour de la Halle aux Draps”. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Signées et datées ‘17.
    No longer available
    Dim. 14 x 22 & 27 x 20,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #836

    Een eikenhouten bidstoeltje met halfrond blad, gedragen door vier zuiltjes. Omstreeks 1800.

    Un meuble de prière en chêne avec une tablette en demi cercle, portée par quatre colonnes.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #892
    Rik Verheyden

    “Non aan een kerkingang”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1931.

    ”Une nonne à l’entrée de l'Église.” Huile sur toile. Signée et datée 1931.
    No longer available
    Dim. 59 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #826

    Een turfbak en een bijzetmeubeltje van eikenhout. Omstreeks 1800.

    Une tourbière et un petit meuble en chêne. Vers 1800.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #982
    Albert Geudens
    Period: 1869 - 1949

    “De misdienaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Acolyte.” Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 33 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #229
    Louis Van Engelen
    Period: 1856 - 1940

    “Zicht op de M‘Pozorivier in Congo”. Gesigneerd en gedateerd 7/1879.

    “Vue de la rivière M’Pozo au Congo”. Aquarelle. Signée et datée 7/1879.
    No longer available
    Dim. 11 x 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1032

    Drie panelen met reproducties van de vier seizoenen van Mucha.

    Trois panneaux avec des reproductions des quatre saisons par Mucha.
    No longer available
    Dim. 93 x 39 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #966

    Een tweedeurskast van gesculpteerd eikenhout. Tijdperk Lodewijk XV.

    Armoire à deux portes en chêne sculpté. Epoque Louis XV.
    No longer available
    Dim. 123 x 136 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #214
    Henri Houben
    Period: Antwerpen 1858-1931

    “Conversatie op het veld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Conversation dans les champs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 53 x 66 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #762
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging in het doek.

    ”Paysage à la ferme.” Huile sur toile. Signée. Petit dégât à la toile.
    No longer available
    Dim. 60 x 120 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #859
    G. Heirbaut

    “Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur le port.” Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #621
    Joseph De Meyer

    “De jacht van Diana”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Omstreeks 1955.

    “La chasse de Diane”. Huile sur toile. Signée. Vers 1955.
    No longer available
    Dim. 120 x 160 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #176

    Een Duitse tweedeurskast van gesculpteerd eikenhout. Einde XVIIIe eeuw.

    Armoire à deux portes allemande en chêne sculpté. Fin XVIIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 400
  • #749
    Tyssens

    “Trappenhal”. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd.

    ”La cage d’escaliers.” Fusain et aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 58,5 x 49 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #1000

    Een bruidskist van gesculpteerd eikenhout. Gedateerd 1778.

    Coffre de mariage en chêne sculpté. Daté 1778.
    No longer available
    Dim. 55 x 180 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #632

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. XIXe eeuw, naar de XVIIe eeuw.

    ”Nature morte, fleurs.” Huile sur toile. Ne porte pas de signature. XIXième siècle, d’après le XVIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #989
    Edgard Farasyn
    Period: 1858-1938

    “Paardenkoets in de duinen bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Carrosse dans les dunes durant la nuit.” Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 35 x 56 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #854
    Louis Clesse
    Period: 1889 - 1961

    “Schuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”La grange.” Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #984
    Jaak Van den Seylbergh
    Period: 1884-1960

    “Heidezicht”. Olieverf op doek. gesigneerd.

    ”Vue sur la fagne”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 44 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #759
    Robert Meyten

    “Surrealistisch landschap met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1964.

    ”Paysage surréaliste et personnages.” Huile sur toile. Signée et datée 1964.
    No longer available
    Dim. 57 x 99 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #1009
    Schevelenbosch

    Een paar interieurscènes naar de XVIIIe eeuw. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.

    Deux scènes d’intérieur d’après le XVIIIième siècle. Huile sur toile. Signées.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #255

    Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct. en twee South Sea parels van 11,8 mm.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,22 ct et de deux perles du Pacifique de 11,8 mm.
    No longer available
    Dim. 12,90 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #734
    Tibaut, Bruxelles

    Theodoliet van messing.

    Théodolite en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #197

    Een Lodewijk XVI pendule van vuurverguld brons en wit marmer. Het uurwerk gedragen door twee engeltjes op rammen en bovenaan getooid met een drinkend naakt.

    Pendule Louis XVI en bronze doré au feu et marbre blanc. Mouvement porté par deux angelots sur des béliers. Surmontée d’un nu buvant.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 3500 / 3800
  • #14

    ‘Jong meisje”. Olieverf op doek.

    “Jeune fille”. Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. H: 36 cm; B: 30 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #917
    Sitzendorf

    Een dekseldoos van monochroom wit biscuit, versierd met een reliëfdecor en bovenaan getooid met drie putti. Onderaan gemerkt.

    Une boite à couvercle en biscuit monochrome blanc. Décor en relief et surmontée de trois putti. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1011
    Val St. Lambert

    Een lampenvoet en een drie-armige kandelaar van groen kristal. Beide gemerkt.

    Un pied de lampe et un chandelier à trois bras en cristal vert. Portent une marque.
    No longer available
    Dim. h: 37 & 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #100

    Een lotje zilveren voorwerpen, bestaande uit zes cocktailvorkjes, een strooilepel, twee tangetjes en een taartschep. Grotendeels Duitse keuren. 800‰.

    Petit lot d’objets en argent dont six fourchettes à cocktail, un saupoudroir, deux pinces et une pelle à tarte. En grande partie aux poinçons allemands 800‰.
    No longer available
    Dim. 230,37 gram
    Estimate: € 100 / 150
  • #883

    Een groot lot prentkaarten e.a. (meer dan 2000 stuks), meer dan 400 postkaarten van Assurance, Vieillesse, Invalidité Luxembourg met diverse Europese postzegels.

    Grand lot de cartes postales e.a. (plus de 2000 pièces, plus de 400 cartes postales d’Assurance, Vieillesse, Invalidité” du Luxembourg avec différents timbres européens.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #874

    Een klepkan en een karaf van bruingeglazuurd steengoed met tinnen monturen.

    Une verseuse à couvercle et une carafe en pierre et montures en étain.
    No longer available
    Dim. h: 16 & 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #591
    Monyele

    Een Afrikaanse vrouwenbuste van fijn gesculpteerd ivoor. Op houten sokkel. Achteraan gesigneerd

    Buste africain en ivoire finement sculpté représentant une jeune femme. Sur socle en bois. Signé au verso.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 240
  • #1042

    Een houten staafbarometer.

    Baromètre doit en bois.
    No longer available
    Dim. 104 x 12 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #359
    Alici Rymowicz
    Period: Kazan, 1907

    “Stadszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1958.

    “Vue de ville”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1958.
    No longer available
    Dim. 34 x 48 cm
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More